„Bądź piękna cały czas” to cykl działań naszej firmy mający na celu pokazanie ze brak włosów, tymczasowy lub ciągły, to nic strasznego. Obecnie rozwiązania są tak różnorodne i zaawansowane ze można wyglądać pięknie cały czas.

Włosy są ważnym atrybutem naszego wyglądu. Ich strata spowodowana rożnymi czynnikami może wywołać negatywne uczucia o własnej osobie. Chcąc temu zapobiec zaczęliśmy działać. Warsztaty zorganizowane przy pomocy i udziale firm i fundacji miały na celu zapoznania z możliwościami uzupełniania ubytków włosów przez peruki z włosów syntetycznych i naturalnych, turbany i uzupełnienia systemowe. Zabawa z modelami i kolorami spowodowała ze wiele Pań oswoiło się z nowa sytuacja, zaczęło czerpać radość z nowych możliwości wyglądu i pozostało pięknymi.

Jeśli do tej pory były krótkie kręcone i ciemne, to można spróbować jak będziemy się czuć w długich prostych i jasnych. W ramach naszych różnych działań, akcji Daj Włos, Warsztatów na oddziale Onkologii spowodowaliśmy ze wiele kobiet, które utraciły włosy mogę znów się uśmiechnąć.

Kilka przykładów poniżej:

Pani Magda Prokopowicz, prezes Fundacji Rak&Roll, która cały czas wspiera osoby dotknięte choroba, pokazuje ze cały czas pomimo choroby można wyglądać pięknie, emanować pozytywną energią.

Oto metamorfoza Pani Magdy za pomacą SecondHair Systems.

Takiego maila do Fundacji Rak&Roll wysłała Pani Iwona, która otrzymała wykonywaną przez nas perukę z włosów naturalnych w ramach akcji Daj Włos.

Witam
Serdecznie dziękuję za otrzymaną za pośrednictwem Państwa perukę. W dniu wczorajszym odebrałam w salonie Beaute de femme, w Gdańsku, razem z mężem i córką oczekiwaną z radością perukę. Czuję się w niej bardzo dobrze, już dzisiaj byłam w niej na kolejnej chemii. Dużym dla mnie zaskoczeniem było to,, że tak sprawnie udało się dopiąć do końca całą sprawę. Panie w salonie były bardzo miłe, dzięki czemu nie byłam skrępowana i czułam się swobodnie. Mam nadzieję, że będą Panie miały okazję mnie zobaczyć, ponieważ na miejscu zrobiono mi zdjęcie. W domu czekały na mnie dwie młodsze córeczki, z których starsza była zachwycona, a najmłodsza, 2-letnia, onieśmielona. Jestem pełna podziwu i wdzięczności za akcję jakiej się podjęłyście. Szkoda tylko, że nie zawsze możecie zobaczyć radość i uśmiech na twarzach kobiet, którym pomogłyście :)Będę z Wami w kontakcie, gdyż czuję Waszą pozytywną energię. Życzę wszystkim Paniom pracującym w Fundacji dużo zdrowia, radości i zadowolenia z życia.

Fundacja Rak&Roll organizowała również Metamorfozy. Dwie Panie po stylizacji Moniki Jaruzelskiej i Jagi Hupało wyglądały w peruce pięknie.

Chwielibyśmy przekazać ze nowoczesne rozwiązania oferują bardzo wiele możliwości, zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Dzięki nim możemy czuć się atrakcyjne cały czas.