Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Chcesz abyśmy do Ciebie oddzwonili?

Bazy Classic

Sprawdzone metody na łysienie i wypadanie włosów

Są to jedne z najpopularniejszych baz wśród użytkowników systemów włosów. Łączą w sobie materiał siateczkowy oraz imitujący skórę, co sprawia, że klienci chętnie je wybierają. Głównymi zaletami tych baz jest wytrzymałość i odpowiednia grubość. Dzięki temu systemy z takimi bazami są dłużej trwałe. Wśród baz klasycznych najchętniej wybierane są bazy: D7-3, A44 oraz A33.

Pierwsza z nich jest niezaprzeczalnie najczęściej wybieraną bazą zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. Na tę bazę składa się część siatkowa w środku – nylon monofilament, zaś dookoła zastosowano imitację skóry, czyli poliuretan (w skrócie PU). Jego warstwa jest podwójna, co dodatkowo wpływa pozytywnie na trwałość bazy. Przód bazy stanowi podwójnie podwinięta koronka lace, która sprawia, że linia włosów wygląda naturalnie. Baza D7-3 dobrze sprawdza się przy różnych gęstościach włosów, choć też nie powinny one być zbyt niskie, natomiast sugerowana gęstość w jej przypadku to 120%. Sposób mocowania: klipsy, klej i/lub plastry.

bazy-classic

Bazy A44 oraz A33 charakteryzują się wysoką wytrzymałością i zapewniają naturalny wygląd. W obu bazach część środkowa to rodzaj siatki – nylon monofilament (zapewnia przewiewność bazy), a dookoła znajduje się poliuretan: w bazie A44 w pojedynczej warstwie, zaś w bazie A33 w podwójnej. Dodatkowo w bazie A33 przód jest zakończony pojedynczą warstwą poliuretanu, w którą włosy są wstrzyknięte, przez co wygląda ona bardziej naturalnie. Systemy z tymi bazami można mocować podobnie jak w D7-3, czyli za pomocą klipsów, kleju i/lub plastrów.

Kontakt z SecondHair Clinic

My także jesteśmy zdania, że kto pyta nie błądzi. Osoby zainteresowane ofertą SecondHair Clinic oraz SecondHair System zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Na Państwa pytania czekamy pod numerami telefonów: tel. 22 871 94 25 i tel. 501 893 271 oraz adresem mailowym: info@secondhair.pl. Zachęcamy również do kontaktu za pomocą poniższego formularza lub komunikatora umieszczonego w prawym dolnym rogu ekranu. Z przyjemnością rozwiejemy Państwa wątpliwości związane z osiągnięciem celu, jakim są bujne, naturalnie wyglądające włosy.

Do Państwa bezpośredniej dyspozycji jesteśmy również w siedzibie SecondHair Clinic w Warszawie oraz punktach konsultacyjnych w: Gdańsku, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Lublinie, Białymstoku i Katowicach. We wszystkich tych miejscach udzielamy porad dotyczących systemowego uzupełniania włosów metodą SecondHair System®.

...

Formularz kontaktowy

Captcha

Klinika Włosa SecondHair to zespół specjalistów – lekarzy, trycholog warszawa i fryzjerów pozwoli każdemu odzyskać piękną fryzurę i dobre samopoczucie. Leczymy różne dolegliwości - wypadanie włosów, łysienie plackowate, androgenowe, bliznowaciejące, telogenowe, anagenowe lub całkowite. W naszej wieloletniej praktyce zajmowaliśmy się różnymi typami łysienia: okresowym, poporodowym, dziedzicznym, neurotycznym, pospolitym, a także łysieniem wężykowatym, rozlanym i dyfuzyjnym. Nieobcy jest też nam mikropigmentacja czy przeszczep włosów a także zagadnienia łysienia u dzieci, łysienia męskiego czy łysienia dynamicznego. Dzielimy swoją wiedzę z osobami cierpiącym na trichotillomanię oraz zmagającym się z efektami ubocznymi terapii nowotworowych.

1