Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Chcesz abyśmy do Ciebie oddzwonili?

Bazy Full Lace

Sprawdzone metody na łysienie i wypadanie włosów

Bazy full lace są w całości zrobione na bazie siatki lub materiału koronkowego. Przez to też charakteryzują się wysoką delikatnością. Mimo to wytrzymałość takich baz nie jest wcale niska, ponieważ wykorzystane są w nich dodatkowe elementy wzmacniające. Głównym atutem tych baz jest ich naturalny wygląd oraz przewiewność. Efektywnie przepuszczają powietrze i są bez porównania najlżejsze ze wszystkich dostępnych produktów. Jednak ze względu na delikatność można łatwo ją uszkodzić, co obniża jej żywotność. Poniżej prezentujemy dwie z baz koronkowych, które są najchętniej wybierane przez klientów.

Pierwsza z nich to baza PRIMUS. Jest praktycznie niewidoczna i lekka, a dodatkowo – wygląda naturalnie w niemalże każdym świetle. Została wykonana z cienkiej siateczki (lace) z większymi oczkami: dookoła z podwójnej warstwy, zaś w środku i z przodu z pojedynczej. Bardzo dobrze przepuszcza powietrze. Tak naprawdę jej jedynym ograniczeniem jest konieczność minimalizacji gęstości włosów w procesie składania zamówienia. Sugerowana gęstość to 80%. Należy także pamiętać o delikatnym i ostrożnym czyszczeniu, gdyż w przeciwnym wypadku baza może ulec uszkodzeniu. Można ją mocować za pomocą kleju i taśmy.

bazy-full-lace

Kolejna baza to OCTAGON. W znacznej mierze przypomina bazę PRIMUS, jednak jest nieco bardziej wytrzymała. Zarówno z tyłu jak i po bokach zastosowano siateczkę (lace) i poliuretanową imitację skóry, zaś w środku i z przodu samą siateczkę. Dzięki temu jej czyszczenie jest bezproblemowe. Użyty poliuretan sprawia, że gęstość w bazie może być większa. Decydując się na jej wybór, otrzymujemy zarówno wytrzymałość jak i naturalny wygląd.

Kontakt z SecondHair Clinic

My także jesteśmy zdania, że kto pyta nie błądzi. Osoby zainteresowane ofertą SecondHair Clinic oraz SecondHair System zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Na Państwa pytania czekamy pod numerami telefonów: tel. 22 871 94 25 i tel. 501 893 271 oraz adresem mailowym: info@secondhair.pl. Zachęcamy również do kontaktu za pomocą poniższego formularza lub komunikatora umieszczonego w prawym dolnym rogu ekranu. Z przyjemnością rozwiejemy Państwa wątpliwości związane z osiągnięciem celu, jakim są bujne, naturalnie wyglądające włosy.

Do Państwa bezpośredniej dyspozycji jesteśmy również w siedzibie SecondHair Clinic w Warszawie oraz punktach konsultacyjnych w: Gdańsku, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Lublinie, Białymstoku i Katowicach. We wszystkich tych miejscach udzielamy porad dotyczących systemowego uzupełniania włosów metodą SecondHair System®.

...

Formularz kontaktowy

Captcha

Klinika Włosa SecondHair to zespół specjalistów – lekarzy, trycholog warszawa i fryzjerów pozwoli każdemu odzyskać piękną fryzurę i dobre samopoczucie. Leczymy różne dolegliwości - wypadanie włosów, łysienie plackowate, androgenowe, bliznowaciejące, telogenowe, anagenowe lub całkowite. W naszej wieloletniej praktyce zajmowaliśmy się różnymi typami łysienia: okresowym, poporodowym, dziedzicznym, neurotycznym, pospolitym, a także łysieniem wężykowatym, rozlanym i dyfuzyjnym. Nieobcy jest też nam mikropigmentacja czy przeszczep włosów a także zagadnienia łysienia u dzieci, łysienia męskiego czy łysienia dynamicznego. Dzielimy swoją wiedzę z osobami cierpiącym na trichotillomanię oraz zmagającym się z efektami ubocznymi terapii nowotworowych.

1