Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Chcesz abyśmy do Ciebie oddzwonili?

Bazy Lace Front

Sprawdzone metody na łysienie i wypadanie włosów

Bazy tego typu stanowią połączenie estetycznego wyglądu oraz komfortu noszenia i przewiewność. Z przodu bazy znajduje się koronka (lace), która sprawia, że cała linia włosów wygląda bardzo naturalnie. Problemem może być zauważalna różnica w wadze materiałów (koronki i skóry). Na zetknięciu materiałów daje się wyczuć niewielki szew. Najczęściej używane bazy typu lace front to P135, P138 oraz P238.

Baza P135 łączy w sobie takie cechy jak: naturalny wygląd, wygodę, bezproblemowe czyszczenie i możliwość dowolnego doboru gęstości włosa. Z przodu zastosowano siatkę, w środku nylon monofilament, natomiast z tyłu i po bokach wzmocniono podwójną warstwą poliuretanową, czyli imitacją skóry. Sugerowany sposób mocowania to klipsy lub taśma.

bazy-lace-front

Baza P138 składa się z koronki (lace) zastosowanej z przodu, która w porównaniu z koronką w bazie P135 ma nieco większe oczka. Na tylnej części oraz po bokach podobnie jak w poprzedniej bazie zastosowano podwójną warstwę poliuretanu, zaś w środku nylon monofilament.

Bazę P238 wyróżnia się głównie dzięki zastosowaniu cienkiego, naturalnie wyglądającego przodu i wytrzymałego tyłu. Bazę wykonano z pojedynczej warstwy poliuretanu, koronki (lace) z przodu z większymi oczkami oraz nylonowej siateczki w środkowej części (nylon monofilament). Warto wybrać tę bazę w systemie z włosami o małej lub średniej gęstości. Możliwość mocowania za pomocą plastrów, klipsów i kleju.

Kontakt z SecondHair Clinic

My także jesteśmy zdania, że kto pyta nie błądzi. Osoby zainteresowane ofertą SecondHair Clinic oraz SecondHair System zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Na Państwa pytania czekamy pod numerami telefonów: tel. 22 871 94 25 i tel. 501 893 271 oraz adresem mailowym: info@secondhair.pl. Zachęcamy również do kontaktu za pomocą poniższego formularza lub komunikatora umieszczonego w prawym dolnym rogu ekranu. Z przyjemnością rozwiejemy Państwa wątpliwości związane z osiągnięciem celu, jakim są bujne, naturalnie wyglądające włosy.

Do Państwa bezpośredniej dyspozycji jesteśmy również w siedzibie SecondHair Clinic w Warszawie oraz punktach konsultacyjnych w: Gdańsku, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Lublinie, Białymstoku i Katowicach. We wszystkich tych miejscach udzielamy porad dotyczących systemowego uzupełniania włosów metodą SecondHair System®.

...

Formularz kontaktowy

Captcha

Klinika Włosa SecondHair to zespół specjalistów – lekarzy, trycholog warszawa i fryzjerów pozwoli każdemu odzyskać piękną fryzurę i dobre samopoczucie. Leczymy różne dolegliwości - wypadanie włosów, łysienie plackowate, androgenowe, bliznowaciejące, telogenowe, anagenowe lub całkowite. W naszej wieloletniej praktyce zajmowaliśmy się różnymi typami łysienia: okresowym, poporodowym, dziedzicznym, neurotycznym, pospolitym, a także łysieniem wężykowatym, rozlanym i dyfuzyjnym. Nieobcy jest też nam mikropigmentacja czy przeszczep włosów a także zagadnienia łysienia u dzieci, łysienia męskiego czy łysienia dynamicznego. Dzielimy swoją wiedzę z osobami cierpiącym na trichotillomanię oraz zmagającym się z efektami ubocznymi terapii nowotworowych.

1