Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Chcesz abyśmy do Ciebie oddzwonili?

Bazy Skin

Sprawdzone metody na łysienie i wypadanie włosów

Bazy wykonane są w całości z poliuretanu, który imituje skórę. Cieszy się sporą popularnością wśród naszych klientów, przede wszystkim z uwagi na wytrzymałość oraz możliwości dopasowania koloru w taki sposób, aby wyglądała ona niemal tak samo jak skóra. Bazy poliuretanowe nie oddychają, mimo że do pewnego stopnia przepuszczają powietrze. To może powodować większą potliwość skóry głowy i mniejszy komfort noszenia, natomiast bazy te są wytrzymalsze i wyglądają bardzo naturalnie. Poniżej prezentujemy dwie bazy tego typu.

Baza F1. Baza uzupełnienia wykonana jest ze skin gazy, w którą włosy są wstrzykiwane, a następnie przywiązywane, aby móc uzyskać maksymalnie naturalny wyglądu produktu. Mimo nieco niższej wytrzymałości niż w przypadku innych produktów tego typu, jej zaletą jest bezsprzecznie naturalny wygląd. Boki i tył produktu są wykonane z podwójnej warstwy poliuretanu, co dodatkowo wpływa na lepszą wytrzymałość. Mocowanie: klej, taśma.

bazy-skin

Druga baza to POLY. Jak sama nazwa wskazuje, jest wykonana z poliuretanu – bardzo cienkiej warstwy. Tutaj włosy są także wstrzykiwane i przywiązywane. Pozwala to wywołać wrażenie, jakby włosy wyrastały bezpośrednio z głowy, co daje naturalny wygląd produktu. Z uwagi na fakt, iż baza jest dosyć cienka, przy jej wyborze zaleca się zastosować małą lub średnią gęstość włosów. Baza cechuje się średnią wytrzymałością i niższą przepuszczalnością powietrza. Mocowanie: klej, taśma.

Kontakt z SecondHair Clinic

My także jesteśmy zdania, że kto pyta nie błądzi. Osoby zainteresowane ofertą SecondHair Clinic oraz SecondHair System zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Na Państwa pytania czekamy pod numerami telefonów: tel. 22 871 94 25 i tel. 501 893 271 oraz adresem mailowym: info@secondhair.pl. Zachęcamy również do kontaktu za pomocą poniższego formularza lub komunikatora umieszczonego w prawym dolnym rogu ekranu. Z przyjemnością rozwiejemy Państwa wątpliwości związane z osiągnięciem celu, jakim są bujne, naturalnie wyglądające włosy.

Do Państwa bezpośredniej dyspozycji jesteśmy również w siedzibie SecondHair Clinic w Warszawie oraz punktach konsultacyjnych w: Gdańsku, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Lublinie, Białymstoku i Katowicach. We wszystkich tych miejscach udzielamy porad dotyczących systemowego uzupełniania włosów metodą SecondHair System®.

...

Formularz kontaktowy

Captcha

Klinika Włosa SecondHair to zespół specjalistów – lekarzy, trycholog warszawa i fryzjerów pozwoli każdemu odzyskać piękną fryzurę i dobre samopoczucie. Leczymy różne dolegliwości - wypadanie włosów, łysienie plackowate, androgenowe, bliznowaciejące, telogenowe, anagenowe lub całkowite. W naszej wieloletniej praktyce zajmowaliśmy się różnymi typami łysienia: okresowym, poporodowym, dziedzicznym, neurotycznym, pospolitym, a także łysieniem wężykowatym, rozlanym i dyfuzyjnym. Nieobcy jest też nam mikropigmentacja czy przeszczep włosów a także zagadnienia łysienia u dzieci, łysienia męskiego czy łysienia dynamicznego. Dzielimy swoją wiedzę z osobami cierpiącym na trichotillomanię oraz zmagającym się z efektami ubocznymi terapii nowotworowych.

1