Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Chcesz abyśmy do Ciebie oddzwonili?

Inne bazy

Sprawdzone metody na łysienie i wypadanie włosów

Baza R19. Jest to baza integracyjna, wykonana z siatki (szerokość oczek – 6 mm) oraz pojedynczej warstwy poliuretanu. Można ją mocować za pomocą klipsów lub plastrów. Zalety tej bazy to na pewno trwałość, wygoda oraz przewiewność.

Baza R23. Baza bardzo wytrzymała i przewiewna. Składa się z siateczki nylonowej w środku oraz podwójnej szerszej warstwy poliuretanu z przodu i węższej po bokach i z tyłu. Mocuje się ją przy pomocy klipsów oraz kleju.

bazy-pozostale

Baza R29. To również baza integracyjna, przez którą przeciąga s włosy. Przód produktu jest niezwykle delikatny, ponieważ zastosowano w nim pojedynczą warstwę skin gazy, natomiast tył i boki wzmacniany jest podwójną warstwą poliuretanu. Baza jest bardzo przewiewna. Sposób mocowania: przód za pomocą plastrów, natomiast tył – klipsami.

Kontakt z SecondHair Clinic

My także jesteśmy zdania, że kto pyta nie błądzi. Osoby zainteresowane ofertą SecondHair Clinic oraz SecondHair System zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Na Państwa pytania czekamy pod numerami telefonów: tel. 22 871 94 25 i tel. 501 893 271 oraz adresem mailowym: info@secondhair.pl. Zachęcamy również do kontaktu za pomocą poniższego formularza lub komunikatora umieszczonego w prawym dolnym rogu ekranu. Z przyjemnością rozwiejemy Państwa wątpliwości związane z osiągnięciem celu, jakim są bujne, naturalnie wyglądające włosy.

Do Państwa bezpośredniej dyspozycji jesteśmy również w siedzibie SecondHair Clinic w Warszawie oraz punktach konsultacyjnych w: Gdańsku, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Lublinie, Białymstoku i Katowicach. We wszystkich tych miejscach udzielamy porad dotyczących systemowego uzupełniania włosów metodą SecondHair System®.

...

Formularz kontaktowy

Captcha

Klinika Włosa SecondHair to zespół specjalistów – lekarzy, trycholog warszawa i fryzjerów pozwoli każdemu odzyskać piękną fryzurę i dobre samopoczucie. Leczymy różne dolegliwości - wypadanie włosów, łysienie plackowate, androgenowe, bliznowaciejące, telogenowe, anagenowe lub całkowite. W naszej wieloletniej praktyce zajmowaliśmy się różnymi typami łysienia: okresowym, poporodowym, dziedzicznym, neurotycznym, pospolitym, a także łysieniem wężykowatym, rozlanym i dyfuzyjnym. Nieobcy jest też nam mikropigmentacja czy przeszczep włosów a także zagadnienia łysienia u dzieci, łysienia męskiego czy łysienia dynamicznego. Dzielimy swoją wiedzę z osobami cierpiącym na trichotillomanię oraz zmagającym się z efektami ubocznymi terapii nowotworowych.

1