Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Chcesz abyśmy do Ciebie oddzwonili?

Konsultacje lekarskie

Sprawdzone metody na łysienie i wypadanie włosów

Z problemami z wypadaniem włosów, ich zbyt szybkim przerzedzaniem się oraz osłabianiem struktury wewnętrznej niejednokrotnie bezskutecznie walczy wielu z nas – niezależnie od płci i wieku.
Aby możliwe było pozbycie się raz na zawsze nadmienionych bolączek, konieczne jest poznanie przyczyny ich występowania.

Jeżeli pragniemy podjąć walkę z problemami skórnymi oraz osłabionymi włosami, w pierwszej kolejności udać się powinniśmy na wizytę do dermatologa lub trychologa, który to przeprowadzi dokładne badanie, a następnie – na podstawie uzyskanych wyników zaleci kurację, która z dużą dozą prawdopodobieństwa przyniesie spodziewane efekty.

Warto wiedzieć, że powodów łysienia oraz zbytniego wypadania włosów może być wiele, począwszy od przebytych chorób, poprzez uwarunkowania genetyczne, aż po takie czynniki zewnętrzne jak nieprawidłowe odżywianie, długotrwały stres, czy nadmiar zanieczyszczeń w powietrzu którym oddychamy i wodzie którą pijemy.

Kiedy już uda się nam zidentyfikować co powoduje znaczne pogorszenie kondycji włosów, możliwe będzie podjęcie starań o przywrócenie ich do zadowalającego stanu.

Zapraszamy na konsultację!

Kontakt z SecondHair Clinic

My także jesteśmy zdania, że kto pyta nie błądzi. Osoby zainteresowane ofertą SecondHair Clinic oraz SecondHair System zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Na Państwa pytania czekamy pod numerami telefonów: tel. 22 871 94 25 i tel. 501 893 271 oraz adresem mailowym: info@secondhair.pl. Zachęcamy również do kontaktu za pomocą poniższego formularza lub komunikatora umieszczonego w prawym dolnym rogu ekranu. Z przyjemnością rozwiejemy Państwa wątpliwości związane z osiągnięciem celu, jakim są bujne, naturalnie wyglądające włosy.

Do Państwa bezpośredniej dyspozycji jesteśmy również w siedzibie SecondHair Clinic w Warszawie oraz punktach konsultacyjnych w: Gdańsku, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Lublinie, Białymstoku i Katowicach. We wszystkich tych miejscach udzielamy porad dotyczących systemowego uzupełniania włosów metodą SecondHair System®.

...

Formularz kontaktowy

Captcha

Klinika Włosa SecondHair to zespół specjalistów – lekarzy, trycholog warszawa i fryzjerów pozwoli każdemu odzyskać piękną fryzurę i dobre samopoczucie. Leczymy różne dolegliwości - wypadanie włosów, łysienie plackowate, androgenowe, bliznowaciejące, telogenowe, anagenowe lub całkowite. W naszej wieloletniej praktyce zajmowaliśmy się różnymi typami łysienia: okresowym, poporodowym, dziedzicznym, neurotycznym, pospolitym, a także łysieniem wężykowatym, rozlanym i dyfuzyjnym. Nieobcy jest też nam mikropigmentacja czy przeszczep włosów a także zagadnienia łysienia u dzieci, łysienia męskiego czy łysienia dynamicznego. Dzielimy swoją wiedzę z osobami cierpiącym na trichotillomanię oraz zmagającym się z efektami ubocznymi terapii nowotworowych.