W swojej ofercie mamy nowy produkt marki Rueber!

Nietłusty, multiwitaminowy olejek do suchej i napiętej skóry głowy, twarzy i ciała. Nawilża, chroni, odżywia i przyczynia się do regeneracji skóry dzięki antyoksydacyjnych składnikom.

Olejek składa się z 3 faz:

  • Faza pomarańczowa posiada składniki odżywcze. Mieszaniny doskonale połączonych olejów z dzikiej róży, słodkich migdałów i marchwi zawiera witamy A, E i F.
  • Faza żółta- ochronna, składa się z mieszaniny olejów które nadają skórze jedwabisty dotyk i wysoką ochronę przez czynnikami fizycznymi i zewnętrznymi.
  • Faza niebieska – nawilżająca, składa się z kompleksu Hydration24. Jest to kompleks mieszanki nawilżającej równoważną do naturalnego czynnika nawilżającego skórę. Ma właściwości nawilżające i regeneracyjne.

Olejek Oil Therapy nawilża, chroni, odżywia i pomaga skórze w regeneracji dzięki antyoksydacyjnym składnikom. Zwalcza proces starzenia się skóry. Olejek należy wymieszać aż wszystkie trzy fazy całkowicie będą jednolite. Można stosować na wilgotną skórę. Dla maksymalnego nawodnienia i regeneracji należy używać na suchą skórę. Rezultaty są już widoczne od razu po zastosowaniu. Skóra jest promienna, miękka i jedwabista, mniej napięta i nawilżona.

Gorąco polecamy!