CIERPISZ Z POWODU ŁYSIENIA?

Potrafimy Ci pomóc!

SecondHair Clinic jest częścią firmy Rokoko Hair Company Group.
www.rokoko.com.pl

Firma Rokoko istnieje na rynku polskim od 1999 roku.
Jesteśmy polską firmą rodzinną, w której doświadczenie zawodowe przekazywane jest z pokolenia na pokolenie od ponad 50 lat.

Rozpoczęliśmy działalność otwierając ekskluzywny salon fryzjerski na Warszawskiej Pradze. Przez kilka kolejnych lat udało nam się stworzyć sieć sklepów Beaute de femme/ Rokoko oraz stać się największym dystrybutorem certyfikowanych peruk medycznych i preparatów na wypadanie włosów na terenie Polski.

Jesteśmy także największym w Polsce producentem peruk syntetycznych, peruk naturalnych certyfikowanych znakiem CE  oraz systemów włosów wykonanych z najnowszych materiałów i przy użyciu nowoczesnej technologii. Zaopatrujemy sklepy medyczne, perukarnie i salony fryzjerskie.

Wisienką na torcie stała się Klinika Włosa SecondHair Clinic oraz jej oddziały rozsiane po całej Polsce , z której jesteśmy bardzo dumni i gdzie serdecznie Państwa zapraszamy.

Nasza Misja

SecondHair Clinic to miejsce, które powstało z miłości do włosów.
Korzystając z najnowszych technologii, uważnie śledząc światowe trendy i mając na uwadze najwyższe standardy obsługi, ale przede wszystkim Państwa komfort i zadowolenie, przygotowaliśmy kompleksową i różnorodną ofertę produktów oraz usług. Celem kliniki jest likwidacja skutków takich schorzeń jak: łysienie plackowate, androgenowe, bliznowaciejące, telogenowe, genetyczne, przerzedzenie lub utrata włosów, będące skutkiem różnorodnych chorób, chemioterapii, wypadków, naświetlań, stresującego trybu życia, oraz wielu innych jak np. trichotillomania.

W naszej ofercie posiadamy również innowacyjną, niechirurgiczną metodę uzupełnienia włosów SecondHair Systems®, która jest całkowicie bezpieczna i bezbolesna. Nie ma żadnych ograniczeń zdrowotnych i wiekowych, doskonała dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Można nią uzupełniać wszystkie ubytki bez względu na rodzaj łysienia.

Precyzyjnie dobierzemy spersonalizowany program zabiegowy lub zaproponujemy nowoczesne rozwiązania dopasowane do Państwa indywidualnych potrzeb. Proponujemy wyłącznie efektywne i sprawdzone metody. Zapewniamy pełną anonimowość i intymną atmosferę w kameralnych wnętrzach. Jako firma cenimy sobie jakość i dyskrecję.

znów zaczniesz cieszyć się życiem…