Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Chcesz abyśmy do Ciebie oddzwonili?

Oferta dla kobiet

Sprawdzone metody na łysienie i wypadanie włosów

Dla przedstawicielek płci pięknej włosy stanowią jeden z najistotniejszych elementów wyglądu zewnętrznego, bowiem wystarczy jedynie niewielka zmiana uczesania, koloru fryzury lub sposobu jej upięcia, aby zmienić kobietę niemalże nie do poznania. Wiemy jak wielką wagę przywiązują panie do swoich włosów i zawsze ze zrozumieniem obsługujemy kobiety, które na skutek problemów zdrowotnych, przebytej ciąży, menopauzy oraz uwarunkowań genetycznych cierpią z powodu nadmiernego przerzedzania się lub wypadania włosów. To właśnie dla nich przygotowaliśmy systemy uzupełnień włosów, które to mogą zostać w pełni spersonalizowane do ich potrzeb – zarówno pod kątem stylu, długości jak i koloru. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby po nabyciu systemu odwiedziły nas panie ponownie po jakimś czasie celem zmiany uczesania lub przefarbowania systemu w taki sposób, aby odpowiadał on obowiązującym w danym sezonie trendom. Uzupełnienie włosów to bowiem nie przykry obowiązek, a prawdziwa przygoda, która pozwala ponownie odnaleźć siebie, poczuć się pięknie i młodo oraz zapomnieć o problemach zdrowotnych, z jakimi się zmagamy. Nasi pracownicy to wykwalifikowani eksperci w branży. Z przyjemnością doradzą oni paniom odpowiedni system i wskażą kosmetyki do pielęgnacji oraz akcesoria, dzięki którym możliwe będzie maksymalne wydłużenie jego żywotności. SecondHair Systems® to doskonałe i uniwersalne rozwiązanie na problemy związane z wypadaniem włosów czy łysieniem kobiet. Jest receptą na typowe łysienie androgenowe, łysienie plackowate, przerzedzenia genetyczne, utratę włosów w wyniku choroby, chemioterapii, naświetlań, zaburzeń hormonalnych, przebytych urazów, oparzeń, jak również w wyniku stresu czy niezadowolenie z wyglądu. To sposób na wymarzoną a przede wszystkim naturalnie wyglądającą fryzurę, poprawę samooceny i pewność siebie.

 

Kontakt z SecondHair Clinic

My także jesteśmy zdania, że kto pyta nie błądzi. Osoby zainteresowane ofertą SecondHair Clinic oraz SecondHair System zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Na Państwa pytania czekamy pod numerami telefonów: tel. 22 871 94 25 i tel. 501 893 271 oraz adresem mailowym: info@secondhair.pl. Zachęcamy również do kontaktu za pomocą poniższego formularza lub komunikatora umieszczonego w prawym dolnym rogu ekranu. Z przyjemnością rozwiejemy Państwa wątpliwości związane z osiągnięciem celu, jakim są bujne, naturalnie wyglądające włosy.

Do Państwa bezpośredniej dyspozycji jesteśmy również w siedzibie SecondHair Clinic w Warszawie oraz punktach konsultacyjnych w: Gdańsku, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Lublinie, Białymstoku i Katowicach. We wszystkich tych miejscach udzielamy porad dotyczących systemowego uzupełniania włosów metodą SecondHair System®.

...

Formularz kontaktowy

Captcha

Klinika Włosa SecondHair to zespół specjalistów – lekarzy, trycholog warszawa i fryzjerów pozwoli każdemu odzyskać piękną fryzurę i dobre samopoczucie. Leczymy różne dolegliwości - wypadanie włosów, łysienie plackowate, androgenowe, bliznowaciejące, telogenowe, anagenowe lub całkowite. W naszej wieloletniej praktyce zajmowaliśmy się różnymi typami łysienia: okresowym, poporodowym, dziedzicznym, neurotycznym, pospolitym, a także łysieniem wężykowatym, rozlanym i dyfuzyjnym. Nieobcy jest też nam mikropigmentacja czy przeszczep włosów a także zagadnienia łysienia u dzieci, łysienia męskiego czy łysienia dynamicznego. Dzielimy swoją wiedzę z osobami cierpiącym na trichotillomanię oraz zmagającym się z efektami ubocznymi terapii nowotworowych.