Toppik produkt zagęszczający

Jest to produkt stworzony do zagęszczenia i pogrubienia włosów. Dzięki zastosowaniu specjalnych włókien z czystego organicznego białka – keratyny, dokładnie takiego z jakiego zbudowane są naturalne ludzkie włosy, włókna są naładowane energią elektrostatyczną, która przyciąga włókna nawet do najcieńszych włosów.

Preparat nie zawiera żadnych dodatkowych ani szkodliwych substancji. Jest on znakomity zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet. Włókna Toppik wyglądają naturalnie i są niezauważalne nawet z bliska. Nie sypią się, nie rozmazują i nie plamią. Pozostaną na miejscu aż do umycia głowy szamponem.

Będziesz zdumiony, efektem i sposobem w jaki te włókna zmienią twoje cienkie i bezkształtne włosy. Nagle niepozorna fryzura zgęstnieje dosłownie na twoich oczach. Nawet najcieńsze, najbardziej wiotkie pasma włosów staną się niewiarygodnie grube i będą wyglądać znów na bardzo gęste.

Jeśli chcesz uzyskać więcej szczegółowych informacji dotyczących tego produktu zapraszamy na stronę www.toppikpolska.pl

Toppek produkt pogrubiający

Firma Spencer Forrest stworzyła preparat pogrubiający do włosów – Toppek. Jest to innowacyjny produkt, który dostarcza elementy odżywcze do wnętrza włosa. Wnikając do środka, wypełnia go mieszanką keratyny czyli naturalnego białka. Po wchłonięciu tej formuły łodyga włosa zamyka się, blokując wypełniające ją substancje.

Preparat pogrubiający do włosów Toppek wzbogacono najwyższym stężeniem czystej keratyny ze wszystkich produktów do pielęgnacji włosów Spencer Forrest. Aby osiągnąć satysfakcjonujący efekt wystarczy niewielka ilości włókien budowy włosów.

Jeśli chcesz uzyskać więcej szczegółowych informacji dotyczących tego produktu zapraszamy na stronę www.toppikpolska.pl.

Toppek szampon zagęszczający włosy

Szampon budowy włosów Toppek zagęszcza włosy dzięki zastosowaniu unikalnego kompleksu keratyny. Preparat dociera do każdej łodygi włosa i rozszerza ją, aby umożliwić maksymalne przenikanie skoncentrowanej formuły proteinowej.

Preparat pogrubiający do włosów Toppek może być używany oddzielnie lub w połączeniu z odżywką do budowy włosów Toppek. Jest on bezpieczny w użyciu razem z aktualnymi środkami leczenia utraty włosów oraz wypadania włosów, takimi jak Rogaine i Minoxidal.

Natychmiast po zastosowaniu zauważysz ogromne poszerzenie średnicy włosów. Szamponu używaj codziennie, by utrzymać efekt gęstych, bogatych w odżywcze proteiny włosów. Nawet bardzo rzadkie włosy staną się grubsze i mocniejsze.

Jeśli chcesz uzyskać więcej szczegółowych informacji dotyczących tego produktu zapraszamy na stronę www.toppikpolska.pl.

Toppek odżywka zagęszczająca włosy

Ta unikalna odżywka zatrzymuje większą objętość i uszczelnia włókna włosów wzmacniającymi aminokwasami. Natychmiast zauważysz znaczące poszerzenie średnicy włosów.

W odżywce do włosów Toppek zastosowano zaawansowany kompleks keratyny do budowy włosów, który powoduje ich zagęszczenie. Ta unikalna odżywka zatrzymuje większą objętość i uszczelnia włókna włosów wzmacniającymi aminokwasami. Natychmiast zauważysz znaczące poszerzenie średnicy włosów. Używaj tego produktu codziennie, by uzyskać efekt gęstości i wzbogacenia w proteiny.

Jeśli chcesz uzyskać więcej szczegółowych informacji dotyczących tego produktu zapraszamy na stronę www.toppikpolska.pl.

Couvre ekspander proteinowy

Czy chciałbyś zobaczyć jak Twoje włosy stają się grubsze w przeciągu kilku sekund?

Tak właśnie działa ekspander protein włosów COUVRé. Bardzo wysoka koncentracja organicznych białek została cząsteczkowo zrestrukturyzowana by przeniknąć zewnętrzną strukturę włosów w celu dostarczenia włosom organicznego białka. Ekspander włosów również uszczelnia i wzmacnia naskórek włosów, okrywa łodygę włosa i pogrubia wszystkie pojedyncze włosy.

Już od pierwszego zastosowania, ekspander włosów istotnie poszerzy każdy włos o maksymalnie 50%.

Wzrost gęstości włosów jest zauważalny już od pierwszego zastosowania.
Zaleca się stosowanie tego produktu wraz z szamponem pogrubiającym couvre.

Jedną z największych zalet preparatu Couvré jest to, że jest on całkowicie zgodny ze wszystkimi produktami Spencer Forrest, których możesz używać.

Czy używasz takich preparatów jak Minoxidal czy Spela707, czy też jakiegokolwiek z setek produktów do wypadania włosów dostępnych na rynku, możesz mieć pewność, że Couvré nie wchodzi z nimi w żadną reakcję. Nie ma też żadnego wpływu na sposoby leczenia włosów, nie blokuje porów i nie może przeszkodzić normalnemu wzrostowi włosów. Jest bezpieczny i skuteczny, co potwierdzają lekarze od ponad 20 lat.

Jeśli chcesz uzyskać więcej szczegółowych informacji dotyczących tego produktu zapraszamy na stronę www.toppikpolska.pl.

Couvre szampon pogrubiający

Couvre to szampon stworzony dla osób, których włosy wyglądają  na słabe, cienkie i wiotkie. Produkt ten został stworzony po to by włosy wyglądały grubiej i pełniej i aby usunąć jakiekolwiek szkodliwe nagromadzenie łoju i innych elementów.

Po umyciu włosów wypłucz szampon, pozostawiając znaczny mikro-dodatek protein pogrubiających włosy.  Natychmiast zauważysz różnicę od pierwszego umycia tym szamponem Im więcej będziesz go używać, tym grubiej będą wyglądać Twoje włosy.

Jeśli chcesz uzyskać więcej szczegółowych informacji dotyczących tego produktu zapraszamy na stronę www.toppikpolska.pl.

Couvre płyn maskujący

Przedstawiamy natychmiastowy, niewidoczny sposób na ukrycie łysienia!
Używanie COUVRé to szybki i łatwy sposób na ukrycie przerzedzających się włosów. COUVRé  delikatnie przyciemnia skórę głowy do koloru włosów, pogrubia włosy i zmniejsza naturalny połysk skóry głowy.
Dzięki tej niewidocznej mieszance płynnej nikt nie zauważy prześwitów na twojej głowie, ani nawet tego, że twoje włosy są rzadkie. Niezależnie od tego czy włosy przerzedzają się z przodu czy na czubku głowy, czy też gdziekolwiek indziej, Couvré natychmiast rozwiąże ten problem. Po nałożeniu jest całkowicie niewidoczny, nawet z bardzo bliskiej odległości. Nie jest tłusty, nie ściera się i nie zostawia plam. Nigdy nie wprawi cię z zakłopotanie, kiedy będziesz ćwiczyć, pocić się, albo nawet pływać. Jest bardzo trwały. A kiedy będziesz chciał go usunąć, po prostu umyj włosy szamponem i po wszystkim.

Dermatolodzy używają preparatu Couvré od lat. Polecają go swoim pacjentom, ponieważ dzięki niemu włosy np. po przeszczepie wyglądają o wiele lepiej.

Jedną z największych zalet preparatu Couvré jest to, że jest on całkowicie zgodny ze wszystkimi produktami Spencer Forrest, których możesz używać. Czy używasz takich preparatów jak Minoxidal czy Spela707, czy też jakiegokolwiek z setek produktów do wypadania włosów dostępnych na rynku, możesz mieć pewność, że Couvré nie wchodzi z nimi w żadną reakcję. Nie ma też żadnego wpływu na sposoby leczenia włosów, nie blokuje porów i nie może przeszkodzić normalnemu wzrostowi włosów. Jest bezpieczny i skuteczny, co potwierdzają lekarze od ponad 20 lat.

Jeśli chcesz uzyskać więcej szczegółowych informacji dotyczących tego produktu zapraszamy na stronę www.toppikpolska.pl.

Fullmore włókna proteinowe pogrubiające i utrwalające włosy

Fullmore to produkt zawierający specjalną mieszankę polimerów oraz niewielkich kolorowych włókien które przylegają do włosów. W przeciągu kilku sekund znikają łyse miejsca, a rzadkie i cienkie włosy wyglądają lepiej.

Przeznaczony zarówno dla mężczyzn jak i kobiet pragnących perfekcyjnego wyglądu. Jest całkowicie bezpieczny i bajecznie łatwy w użyciu, nie tylko pogrubia włosy, ale również utrwala fryzurę.

Fullmore nie wchodzi w żadne reakcje ze środkami takimi jak Minoxidil i Propecia ®. Jeśli miałeś przeszczepiane włosy, możesz stosować Fullmore od chwili, gdy tkanka się zagoi. Fullmore w żaden sposób nie szkodzi twoim włosom. Nie dociera do cebulki włosa ani nie zatyka porów skóry. Skóra Twojej głowy będzie wciąż oddychać, a Twoje włosy będą w pełni zdrowe.

Jeśli chcesz uzyskać więcej szczegółowych informacji dotyczących tego produktu zapraszamy na stronę www.toppikpolska.pl