Otrzymaliśmy zapytanie dotyczące przerzedzonych włosów. Ponieważ wiele osób może borykać się z takim problemem, poniżej zamieszczamy naszą odpowiedź.

„Mam bardzo cienkie i przerzedzone włosy. Niestety próbowałam już wielu metod leczenia i kosmetyków by moje włosy odrastały grubsze natomiast „na ratunek” chyba już jest za późno gdyż z tym problemem borykam się od lat. Również na głowie pozostała mi mała blizna po wypadku, z której niestety żaden włos nie wyrośnie. Co mogę zrobić by zatuszować moje ubytki?”

Nasza odpowiedź:

Proponujemy przetestować preparaty maskujące, które pogrubiają i zagęszczają włos np. z serii Toppik. Preparaty te są wzbogacone o mieszankę keratyny, z której są zbudowane nasze włosy. Łodyga włosa po wchłonięciu formuły zamyka się, blokując wypełniające ją substancje. Kolejnym dobrym rozwiązaniem jest niechirurgiczne uzupełnienie włosów SecondHair Systems. Uzupełnienia jest wykonane na indywidualne zamówienie, każde jest unikalne, różni się rodzaje i kształtem bazy, rodzajem włosów, ich gęstością i długością, kolorem oraz fryzurą. Pomaga zastąpić ubytki lub całkowicie utracone włosy. Jednocześnie zapewnia bardzo naturalny i atrakcyjny wygląd oraz zapewnia doskonały efekt estetyczny. , gdzie są zaprezentowane również przykłady lub na wcześniej umówionym spotkaniu z konsultantem.