Klientom, którzy mają już dość bezskutecznych zmagań się z nadmiernie wypadającymi oraz przerzedzającymi się włosami pragniemy zaprezentować skuteczny i bezpieczny zabieg mezoporacji polegający na odżywianiu skóry głowy oraz cebulek włosowych wysokiej jakości mieszankami witaminowymi, składnikami odżywczymi i substancjami aktywnymi, dzięki czemu włosy stają się mocniejsze, bardziej lśniące, a także lepiej odżywione. Terapię tę polecamy również osobom, które pragną raz na zawsze pożegnać się z łupieżem i problemami skórnymi będącymi skutkiem przebytej choroby lub też działania czynników zewnętrznych. Jeżeli zaobserwowali Państwo u siebie niepokojące przerzedzanie się włosów i znaczne osłabienie ich struktury z uwagi na zachodzące w Państwa organizmie zmiany hormonalne lub niedawną ciążę, jesteśmy wręcz przekonani, że mezoporacja będzie dla Państwa rozwiązaniem wręcz idealnym. Nie tylko pozytywnie wpłynie ona na Państwa stan zdrowia, ale także poprawi ogólne samopoczucie, jako ze znów będą Państwo mogli poczuć się pięknie i młodo.

Dzięki zabiegom mezoporacji jesteśmy w stanie pobudzić uśpione cebulki włosa do odrostu, wzmocnić włosy po całej ich długości, w znacznym stopniu je odżywić oraz spowolnić ich wypadanie.

Zasada działania urządzenia do mezoporacji oparta jest na działaniu czterech modułów.

Urządzenie służące do mezoporacji charakteryzuje się ponadprzeciętną wydajnością dzięki synergii czterech innowacyjnych modułów.
Sam proces polega w dużym skrócie na stymulowaniu wewnętrznych warstw skóry przy pomocy impulsów elektrycznych o niewielkiej częstotliwości, które to sprawiają, że skóra rozszerza się, staje się bardziej przepuszczalna, a także szybciej absorbuje substancje pielęgnacyjne i środki medyczne. Dzięki stymulacji prądem pod naskórkiem zaczynają wytwarzać się nowe szlaki wodne, którymi woda płynie w organizmie. Zależnie od długości oraz intensywności procedury mezoporacji otwarcie porów skórnych trwać może od kilku sekund aż do minuty. W rzeczonym okresie ekspert może zaaplikować do wnętrza tkanki skórnej odżywcze koktajle zawierające witaminy, środki odżywcze i niezbędne mikroelementy.

Dermokosmetyki dobierane są indywidualnie do potrzeb i problemów Klienta oraz działają na takie problemy jak:

  • wypadanie włosów
  • łysienie androgenowe
  • łysienie plackowate
  • nadmierną produkcję sebum
  • łuszczycowe zmiany skóry
  • przebarwienia
  • odżywiają i ujędrniają skórę głowy od środka
  • przywracają równowagę właściwego funkcjonowania skóry głowy
  • mają działanie tonizujące, regenerujące, rewitalizujące, oraz poprawiające ukrwienie
  • działają przeciw starzeniowo i ujędrniająco