Po letnich szaleństwach, także na włosach, czas na jesienną regenerację. W okresie letnim korzystamy ze słońca, kąpiemy się w wodzie słonej i słodkiej, korzystamy z basenów. To wszystko ma duży wpływ na kondycję skóry głowy i włosów. Dlatego w kolejnym wywiadzie, który ukazał się na stronie Ogólnopolskiej Organizacji Kwiat Kobiecości,  z trychologiem z Kliniki Włosa SecondHair Clinic dajemy kilka rad dotyczących odbudowy włosów.

„Na czym polega regeneracja włosów? Regeneracja polega na odbudowie, rekonstrukcji lub intensywnym nawilżeniu włosa. Do wykonania regeneracji nie jest konieczne przeprowadzenie wcześniej badania trychologicznego. Specjalista, który będzie wykonywał zabieg jest w stanie poprzez dotyk i obejrzenie włosów dobrać odpowiedni zabieg. Bardzo ważne jest, by latem i zimą poddawać włosy regeneracji, a potem pamiętać również o regeneracji „przypominającej” – wtedy zachowamy na długo wspaniały efekt odżywienia czy  nawilżenia.”

Razem z pięknymi i znanymi Polkami wspierającymi Kwiat Kobiecości, mówimy „Piękna bo zdrowa” i zachęcamy do robienia cytologii!