Nie jest tajemnicą, że po przebytym zabiegu chemioterapii głowa pacjenta jest niemalże całkowicie lub w pełni pozbawiona włosów, co może negatywnie wpływać na jego samopoczucie oraz na sposób, w jaki postrzega i odbiera on samego siebie. Niekorzystnie na powrót do zdrowia pacjenta mogą także wpływać reakcje otoczenia, bowiem ludzie potrafią niejednokrotnie bardzo boleśnie skomentować brak włosów. Na szczęście jednak nie muszą Państwo przechodzić przez taką gehennę – wystarczy, że zdecydują się Państwo na nabycie eleganckiego, wykonanego z najwyższej jakości materiałów oraz przygotowanego zgodnie z Państwa oczekiwaniami systemu uzupełnień włosów. To od Państwa zależeć będzie kolor, długość, gęstość oraz sposób upięcia peruki, co z kolei gwarantuje, że po jej założeniu będą się Państwo czuli pięknie i młodo, a wszelkie obawy dotyczące ewentualnego braku akceptacji przez członków najbliższego otocznia znikną jak za dotknięciem magicznej różdżki.

O swoje nowe włosy będą Państwo mogli dbać w sposób identyczny jak o fryzurę naturalną. Nic nie stoi bowiem na przeszkodzie, aby regularnie je czesać, myć szamponem, czy dodatkowo odżywiać i wzmacniać ich blask dzięki zastosowaniu odpowiednio przystosowanych do tego celu odżywek oraz balsamów.

Z przyjemnością informujemy, że do produkcji systemów wykorzystujemy najlepszej jakości włosy europejskie, które to nie tylko do złudzenia przypominać będą te utracone na skutek zabiegu onkologicznego, ale także będą niezwykle miękkie i przyjemne w dotyku. Rzeczona odmiana włosów charakteryzuje się także ponadprzeciętną żywotnością, a przy właściwej pielęgnacji system może Państwu służyć nawet do pięciu lat! Mogą go Państwo oczywiście wymienić o wiele szybciej, na przykład w sytuacji, gdy będą Państwo chcieli poeksperymentować z innym kolorem czy sposobem upięcia fryzury. Jesteśmy wręcz przekonani, że ten niewielki dodatek estetyczny pozytywnie wpłynie na Państwa powrót do zdrowia i poprawę samopoczucia.

Jesteśmy w stanie przygotować produkty dosłownie dla każdego klienta zainteresowanego protezami i systemami uzupełnień. Na przestrzeni kolejnych lat wykonaliśmy setki, a może nawet tysiące produktów dla kobiet, mężczyzn, dzieci oraz osób starszych. Gwarantujemy stuprocentową satysfakcję z wykonanego zgodnie z Państwa wytycznymi produktu, który to idealnie podkreśli owal Państwa twarzy, będzie się prezentował idealnie niezależnie od okazji, a także sprawi, że szybko zapomną Państwo o traumie jaką bezsprzecznie był zabieg chemioterapii.