logo

 

SecondHair Clinic

ul. Zamoyskiego 43
03-801 Warszawa

Recepcja i zapisy na konsultacje

tel. 22 871 94 25
tel. 501 893 271
email: info@secondhair.pl

Rozumiem że udostępnienie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do wysłania wiadomości poprzez ten formularz kontaktowy. Oświadczam, iż zapoznałem(am) się z treścią obowiązku informacyjnego zamieszczonego poniżej.

Administratorem Twoich danych osobowych jest ROKOKO S.C. T. KIJANOWSKI D. KIJANOWSKA z siedzibą w Warszawie, ul. Zamoyskiego 43, 03-801 Warszawa. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych w osobie: (Katarzyna Kępczyńska), z którym może Pani/Pan kontaktować się za pomocą adresu e-mail: (bok@rokoko.com.pl). Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu zakupów w tym sklepie internetowym oraz do korzystania z jego podstawowych funkcjonalności. Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane w innych celach, o ile wyrazisz odrębną zgodę na ich przetwarzanie. Twoje dane osobowe mogą być udostępniane innym odbiorcom danych takim jak: podmioty prowadzące działalność pocztową lub kurierską, podmioty prowadzące działalność płatniczą, podmioty współpracujące z nami przy obsłudze spraw księgowych, podatkowych, prawnych. Twoje dane osobowe będą przechowywane do momentu osiągnięcia celu, dla którego zostały zebrane, a także przez okres czasu przewidziany przepisami szczególnymi. Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych, prawo do cofnięcia udzielonej zgody, a także prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego.

Uwaga!!!

Konsultacje dotyczące systemowego uzupełnienia włosów – metodą SecondHair Systems® przeprowadzane są nie tylko w Warszawie w Klinice Włosa, ale także w punktach konsultacyjnych znajdujących się we Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku, Poznaniu, Lublinie, Białymstoku i Katowicach.

Konsultacje odbywają się wyłącznie po wcześniejszym umówieniu telefonicznym pod numerem telefonu 22 871 94 25 lub 501 893 271.

logo hair again gotOferujemy również możliwość złożenie zamówienia przez stronę internetową www.hairagain.com.pl. Wówczas mogą Państwo samodzielnie dokonać wyboru, a po naszej stronie leży wyłącznie jego realizacja.

Adresy Punktów konsultacyjnych SecondHair Systems:

Warszawa

Klinika Włosa – SecondHair Clinic
ul. Zamoyskiego 43
03-801 Warszawa

Wrocław

Punkt konsultacyjny SecondHair Systems®
ul. Bolesławiecka 1
53-614 Wrocław
wejście od ul. Legnicka 44

Gdańsk

Punkt konsultacyjny SecondHair Systems®
ul. Dębinki 7d
80-211 Gdańsk

Kraków

Punkt konsultacyjny SecondHair Systems®
ul. Szlak 24
31-153 Kraków

Poznań

Punkt konsultacyjny SecondHair Systems®
ul. Garbary 6
61-867 Poznań

Lublin

Punkt konsultacyjny SecondHair Systems®
ul. Lubartowska 36/1
20-094 Lublin

Białystok

Punkt konsultacyjny SecondHair Systems®
ul. Piasta 10
15-044 Białystok

Katowice

Punkt konsultacyjny SecondHair Systems®
ul. Rostka 3
40-074 Katowice