Rokoko Hair Company / SecondHair jest firmą, która specjalizuje się w produkcji systemów włosów oraz peruk systemowych z najwyższej półki dedykowanych najbardziej wymagającym klientom. Na przestrzeni kolejnych lat przedsiębiorstwo znacznie się rozrastało i obecnie jest doskonale prosperującą oraz dynamicznie rozwijającą się siecią specjalizującą się w sztuce perukarskiej.

Wieloletnia nieprzerwana obecność na rynku oraz profesjonalni i doskonale zaznajomieni z potrzebami klientów eksperci stanowiący trzon zespołu Second Hair – oto właśnie recepta na sukces w branży. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego konsumenta oraz stałemu rozszerzaniu portfolio o wyłącznie najlepsze produkty, akcesoria i kosmetyki, niewielkie początkowo przedsiębiorstwo szybko stało się siecią handlową prowadzącą własne salony oraz współpracująca z rozlicznymi partnerami. Gwarantujemy, że w naszym katalogu znajdą Państwo wyłącznie produkty i akcesoria oferowane przez najznamienitsze i najlepiej rozpoznawalne na rynku marki – u nas nie ma miejsca na tanie podróbki czy produkty wytwarzane masowo. Liczy się bowiem klient i jego stuprocentowe zadowolenie z nabywanych wyrobów!

Podmiotom zainteresowanym współpracą oferujemy wysoce elastyczne warunki, które to w znacznej mierze uzależnione są od typu produktu, rodzaju usługi lub też marki wyrobów, którymi pragną oni zainteresować potencjalnych klientów.
Jesteśmy także otwarci na podjęcie owocnej kooperacji z przedstawicielami oraz właścicielami sklepów medycznych, salonów fryzjerskich, jak również przedsiębiorstw, w przypadku których trzonem oferty są produkty i usługi ściśle związane z branżą. Umożliwiamy naszym partnerom prowadzenie działalności w modelu franszyzowym, który to na przestrzeni kolejnych lat usprawniliśmy i dostosowaliśmy do specyfiki rodzimego rynku, co jest z kolei gwarancją zadowolenia ze współpracy wszystkich stron w nią zaangażowanych.

Dlaczego warto spróbować swoich sił w branży i stanąć ramię w ramię z firmą Rokoko Hair Company / SecondHair ? Za takim wyborem przemawia gro czynników, spośród których wymienić należy bezsprzecznie: wsparcie ekspertów w branży, korzystne zniżki dla partnerów, możliwość prowadzenia działalności pod znanym szyldem, pomoc w kwestii marketingu i promocji, regularne pozycjonowanie sklepu, jak również cieszący się sporym zainteresowaniem odbiorców system poleceń.

W przypadku, gdy chcieliby Państwo uzyskać bardziej szczegółowe informacje, zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami