QuatroSkin-1000x200
Czyli unikalne rozwiązanie opracowane i zaprojektowane przez doświadczonych specjalistów dla osób borykających się z trwałymi ubytkami włosów, znacznymi przerzedzeniami i łysieniem.

Jego główne cechy systemu włosów to:

 • Niesamowity komfort użytkowania
 • Trwałość
 • Naturalność
 • Przewiewność

Jest idealne do codziennego użytkowania, pozwala zapomnieć o problemach z włosami w życiu codziennym, zachowując dyskretny wygląd i łatwość mocowania.

Poznaj więcej szczegółów rozwiązania podczas konsultacji.

UltraFlexSkin-1000x200
To rozwiązanie stworzone jest specjalnie dla osób marzących o innej fryzurze, której nie mogą osiągnąć z własnych włosów. Nasze doświadczenie umożliwiło nam stworzenie rozwiązania, które łączy oczekiwania klienta z realnymi możliwościami.

System włosów stosowany w przypadku:

 • rzadkich włosów
 • zakoli
 • nieudanego zabiegu przeszczepu włosów
 • osób niezadowolonych z własnych włosów

Głównym założeniem tego systemu włosów jest zwiększenie pewności siebie i komfort noszenia, a przede wszystkim jego niezauważalność dla otoczenia.

Dzięki UltraFelxSkin możesz stać się posiadaczem swojej wymarzonej fryzury, zmienić swój wizerunek i zrealizować marzenia!

Nasi konsultanci są gotowi do pomocy.
(telefon, czat na żywo, e-mail)
Kontakt z konsultantem

Włosy, bez względu na płeć i wiek stanowią atrybut i ozdobę człowieka.

Utrata włosów to nie tylko zwykły ubytek w wyglądzie fizycznym ale również duży problem psychiczny, który odbiera nam pewność siebie i dobre samopoczucie.

Nowoczesne rozwiązania systemów włosów SecondHair Systems- dające poczucie komfortu, pewności siebie i atrakcyjności są dobrym rozwiązaniem dla wszystkich. Metoda jest bezbolesna i nieinwazyjna, co powoduje, że może być używana również przez dzieci. Prostota i szybkość mocowania sprawiają, że są idealne na co dzień.

Indywidualne podejście do każdego Klienta i poznanie jego oczekiwań pozwala nam dopasować rozwiązanie w 100% do jego potrzeb.

SecondHair Systems® jest przeznaczona dla osób, które zmagają się z takimi problemami jak wypadanie włosów, łysienie (m.in. typowe łysienie androgenowe czy łysienie plackowate), które straciły włosy w wyniku choroby, przebytych urazów, oparzeń, chemioterapii. Nasza metoda daje możliwość uzyskania wymarzonej, a przede wszystkim naturalnie wyglądającej fryzury wszystkim, którzy są niezadowoleni ze swoich włosów.

Przed i po

Prezentujemy Państwu zdjęcia Klientów, którzy zaufali nam i naszej innowacyjnej metodzie Hair Systems. Zyskali pewność siebie, piękne włosy i poczucie swobody w każdej sytuacji. A oto ich metamorfozy …

Opinie naszych klientów

Pomaga Pan swoją pracą i fachowością ludziom zdesperowanym, nieśmiałym i zamkniętym w sobie. Brak włosów to problem wielu osób. Proszę dalej to kontynuować, by tacy jak ja uzyskali z Pana rąk pomoc. System włosów, który odebrałem zmieniły mój wizerunek, pomogły mi w pracy i życiu osobistym.
Dziękuję

Naprawdę piękne sa te włosy. Nie wyobrażałam sobie nawet takiego efektu z wielką przyjemnością ogladam się teraz w lustrze. Mam już wypróbowane 3 warianty ich układania, pięknie słuchają. Widzę w oczach kobiet wreszcie zazdrość a w męskich podziw.
Bardzo dziekuję. Wreszcie kobieta

Chciałem po prostu podziękować i wyrazić swoje uznanie, bo byłem pełen obaw. Ale odbierając system włosów uspokoiłem się. Wyszła fajna męska fryzura, bardzo podobna do tej co miałem wcześniej. Dziękuję również za fachowe informacje o jej pielęgnacji i mocowaniu.

Co wyróżnia SecondHair Systems®

 • odzyskaj pewność siebie i zdrowe, piękne włosy bez konieczności poddawania się bolesnym oraz inwazyjnym zabiegom
 • ciesz się stuprocentową swobodą – nic nie stoi na przeszkodzie, abyś korzystał ze wszystkich przyjemności życia. Twoim nowym włosom nie będzie straszna woda, letni skwar, czy silny wiatr. Nie będą się one także nadmiernie skręcać po udaniu się na spoczynek
 • zapomnij o regularnym rozczesywaniu oraz zakładaniu i zdejmowaniu systemu uzupełnień, które to czynności są prawdziwą zmorą posiadaczy peruk naturalnych oraz tupecików
 • oszczędzaj pieniądze – gwarantujemy brak konieczności nabywania dedykowanych środków kosmetycznych oraz medycznych
 • eksperymentuj i zachwycaj wyjątkowością – swoje nowe włosy możesz w dowolnej chwili przemodelować, przedłużyć, a nawet całkowicie zmienić ich kolor
 • dyskretne węzełki sprawią, że nikt nie dowie się, iż włosy którymi olśniewasz nie zostały wychodowane samodzielnie!

Metoda SecondHair Systems®

SecondHair Systems® w doskonały sposób zastąpi ubytki czy całkowicie utracone włosy. Jednocześnie wygląda bardzo naturalnie, atrakcyjnie i estetycznie.

Najczęściej zadawane pytania dot. SecondHair Systems®

Jak często powinno się myć uzupełnienie włosów i w jaki sposób?

System włosów nie wymagają szczególnej pielęgnacji. Myjemy je tak jak własne włosy – wodą i szamponem. Możemy je zdjąć lub też umyć na naszej głowie, np. pod prysznicem.

Czy pociągając za uzupełnienie możemy je odkleić, przesunąć?

Nie. Aby zdjąć system włosów zamocowane za pomocą taśm termoadhezyjnych, nie wystarczy za nie pociągnąć, trzeba je lekko podważyć. Hair system jest stabilny i mocno przymocowany, nie jest możliwe  przesunięcie czy przypadkowe zdjęcie. Można w nowych włosach swobodnie biegać, pływać czy uprawiać nawet sporty ekstremalne. Łysienie ani wypadanie włosów nie będzie już problemem ani przyczyną Twojego niezadowolenia.

Czy taśmy termoadhezyjne mogą uczulać?

Do tej pory nie spotkaliśmy się z wystąpieniem reakcji alergicznej. Taśmy są powszechnie stosowane na całym świecie , gdzie poddano je dokładnym testom. Wśród Klientów cierpiących na łysienie plackowate, androgenowe, bliznowaciejące, telogenowe, anagenowe czy całkowite jest wiele osób, które cenią sobię mocowanie przy użyciu taśm termoadhezyjnych.

Jak długo można nosić jedno uzupełnienie?

Zwykle kilka lat, ale to zależy od kilku czynników, m.in. od prawidłowej pielęgnacji i trybu życia danej osoby.

Jak długo czeka się na uzupełnienie?

Czas realizacji zamówienia zwykle wynosi do 3,5 miesiąca.

Jaka jest cena uzupełnienia?

Cena zależy od wielu czynników takich jak:

 • rodzaj włosa. Są cztery główne rodzaje włosów: chińskie, indyjskie, europejskie i słowiańskie. Różnią się one od siebie jakością, a co za tym idzie również ceną. Włosy słowiańskie są najwyższej jakości i są one najczęściej wybierane przez klientów wybierających uzupełnienie czy zagęszczenie włosów.

 • rodzaj bazy ( mikroskóra, tiul, folia PU) dużo odmian baz, które różnią się od siebie grubością, przezroczystością, elastycznością i przepuszczalnością powietrza. Dobierane są one zgodnie z indywidulanymi potrzebami i oczekiwaniami Klienta.
 • rodzaj przedniej linii włosów
 • wielkość uzupełnienia
 • gęstość włosów
 • długość włosów
 • kolor
 • itd.

Ze względu na to, że poszczególne elementy można ze sobą nieskończenie łączyć w zależności od trybu życia, przyzwyczajeń i oczekiwań jest praktycznie niemożliwym przedstawić wszystkie kombinacje. Również ze względu na cel naszych działań, czyli na spełnienia oczekiwań klienta, jesteśmy dalecy od podawania błędnych informacji o cenie, wyceniając bez rozmowy i zapoznania się z problemem i oczekiwaniami Klienta. Bardzo ogólnie można powiedzieć, że ceny Systemu SecondHair kształtują się od 2 500 złotych wzwyż.

Jakie włosy naturalne wybrać?

Systemy włosów wykonywane są z kilku rodzajów włosów. Występują one również pod wieloma nazwami. Jednak najprostsza klasyfikacja to:

 • WŁOSY CHIŃSKIE
  Włosy te z natury są bardzo ciemne, grube i proste. Zostają poddane skomplikowanemu procesowi pozbawiania pigmentu, poprzez który tracą swój naturalny blask i wytrzymałość. Bardzo ciężko jest uzyskać z nich jasne, słowiańskie odcienie, dlatego często zanim uzyskany zostanie odpowiedni kolor poddawane są bardzo intensywnym procesom rozjaśniania. Na koniec zabiegu są powlekane gorącym woskiem aby włos wyglądał na piękny i zdrowy. To powoduje, że systemy z tych włosów są kiepskiej jakości. Ich włosy bardzo szybko się mechacą i pękają. Polecane są dla osób potrzebujących uzupełnienia włosów na krótki okres czasu (kilka miesięcy) cierpiących na łysienie okresowe, poporodowe czy łysienie będące skutkiem chemioterapii.

 • WŁOSY INDYJSKIE
  Są to włosy podobne do opisywanych wcześniej. Różnią się jednak tym, że nie są tak sztywne i posiadają naturalną skłonność do falowania. Niestety tak samo jak włosy chińskie i te włosy trzeba poddać procesowi rozjaśniania, żeby uzyskać jasny kolor. Ten zabieg niszczy ich strukturę i sprawia że stają się mniej wytrzymałe. Dlatego również systemy z włosów indyjskich mają krótki okres żywotności, są pozbawione blasku i dość szybko się kołtunią. Polecane są osobą, które szukają uzupełnienia czy zagęszczenia włosów na krótki okres czasu i preferują ciemne odcienie włosów.

 • WŁOSY EUROPEJSKIE
  Są to włosy z południowej Europy – przede wszystkim z Włoch i Hiszpanii. Niestety ich naturalne odcienie są również dość ciemne. Dlatego by pozyskać jasne kolory muszą być poddane zabiegom odwracającym. Nie są one jednak tak sztywne i proste jak włosy chińskie i indyjskie, a systemy z tych włosów są bardziej trwałe i miłe w dotyku.

 • WŁOSY SŁOWIAŃSKIE (RAW VIRGIN HAIR®)
  To najwyższa jakość włosów. Ich kolor idealnie pasuje do urody większości Polaków. Dzięki jasnym, naturalnym odcieniom tych włosów nie trzeba poddawać procesom dekoloryzacji. Włosy pozostają zdrowe, silne i pełne blasku. Dlatego też systemy z tych włosów są bardzo trwałe. Włosy słowiańskie to gwarancja komfortu fizycznego i psychicznego na lata. Ich cena zazwyczaj jest nieco droższa, ale ich niezaprzeczalna jakość wyjaśnia wszystko.

Czy jest jeden rodzaj mikroskóry i kształt czy więcej?

Każde uzupełnienie czy zagęszczenie włosów jest indywidualne, więc można stworzyć oryginalny indywidualny rodzaj oraz kształt bazy uzupełnienia włosów Second Hair®.

Czy mogę zmieniać kolor mojego uzupełnienia?

Systemy włosów jak najbardziej mogą być poddawane koloryzacji. Ważne jest, aby zajął się tym profesjonalista tj. fryzjer / perukarz. Możesz udać się do nas lub do swojego ulubionego fryzjera. Zapewne świadczy on tego typu usługi. Jeśli jednak nie ma on doświadczenia w tej kwestii, lepiej niech najpierw dokona próby na przykład na starym, nieużywanym przez Ciebie uzupełnieniu włosów.

Jeśli przyślę Wam używane poprzednio przeze mnie uzupełnienie, czy będziecie w stanie go odtworzyć?

Nie jest to dla nas żadnym problemem. Wykonujemy serwisy dotkania, naprawy bazy jeśli jest uszkodzona. Zazwyczaj odsyłacie do nas Państwo swój system, my dokonujemy analizy i wyceny serwisu oraz oceniamy jak długo zajmie naprawa. Następnie kontaktujemy się z Państwem w celu akceptacji wyceny i przystępujemy do działania.

Jaka jest trwałość uzupełnienia?

To zależy od jego rodzaju oraz sposobu użytkowania. Każde uzupełnienie czy zagęszczenie włosów ma swoją ograniczoną żywotność. Korzystanie z systemu tylko w czasie dnia pozwoli na jego dłuższe użytkowanie niż by to miało miejsce przy całodobowym noszeniu. Polecamy naszym klientom cierpiącym z powodu łysienia plackowatego, androgenowego, bliznowaciejącego, telogenowego, anagenowego czy wypadania włosów, zamówienie dwóch uzupełnień, tak by można ich było używać na przemian. To wydłuża czas ich używania. Dodatkową korzyścią jest fakt, że będą one identyczne, a jeśli jedno z nich będzie wymagało wymiany lub naprawy nie będzie problemów związanych z jego brakiem.

Co sprawia, że Wasze uzupełnienia są tak dobre?

Zrozumienie i doświadczenie – Czy ktoś może lepiej zrozumieć zmartwienia, potrzeby i kłopoty osoby, która straciła włosy? Nasi specjaliści znają je doskonale dzięki wieloletniej pracy w tej branży (ponad 40 lat firmy), ogromnemu doświadczeniu i niepodważalnym kwalifikacjom. Profesjonalne wykonanie. W celu uzyskania jak najlepszej jakości i jak najbardziej naturalnie wyglądającego uzupełnienia używamy materiałów najwyższej jakości. Pracują dla nas wykwalifikowani specjaliści, którzy potrafią zadowolić każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.
Naturalny wygląd
– Hair System powinien wyglądać jak najbardziej naturalnie. Taki wygląd zapewni zastosowanie jako materiału bazowego koronki lub mikroskóry. Użycie zwykłej bazy z koronkowym przodem łączy zaś naturalny wygląd linii włosów z trwałością.

Czy jest to przeszczep włosów ?

Metoda uzupełnienia SecondHair Systems nie jest przeszczepem włosów. Jest to innowacyjna, bezbolesna, niechirurgiczna metoda dedykowana osobom, które cierpią z powodu łysienia, wypadania włosów czy takich schorzeń jak trichotillomania, łysienie okresowe, poporodowe, pospolite, neurotyczne, dziedziczne, łysienie wężykowate, plackowate rzekome, rozlane, dynamiczne lub dyfuzyjne.

Czy ta metoda jest tylko dla kobiet ?

Metoda ta została stworzona dla osób, którym nie jest obce łysienie damskie, łysienie męskie oraz łysienie u dzieci.
SecondHair System Włosów jest polecany dla:

 • osób łysych lub łysiejących zarówno z przyczyn chorobowych jak i naturalnych
 • osób, które chcą poprawić swoją fryzurę pod względem gęstości, długości i wyglądu
 • osób, które nie chcą chirurgicznego przeszczepu włosów
 • osób po przeszczepie włosów a niezadowolonych z efektu – (zagęszczamy po przeszczepie)
 • osób będących świadomymi konsekwencji innych sposobów przedłużania i zagęszczania włosów
 • osób po chemioterapii
 • osób, które cenią sobie komfort i indywidualne produkty

Czy jeśli ja chcę zamówić włosy do pasa, jasne, słowiańskie, to jaka będzie cena ?

Nie jest możliwe by dokonać wyceny systemu przez telefon, maila, GG czy chat.
By móc przedstawić cenę systemu przygotowanego indywidulanie dla Pani/ Pana potrzebujemy spotkać się na konsultacji by móc przedyskutować i dobrać wszystkie indywidualne parametry.
Dopiero po ich określeniu jesteśmy w stanie dokonać profesjonalnej wyceny.

Gdzie odbywają się konsultacje i ile kosztują ?

Konsultacje odbywają się w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu,Poznaniu, Katowicach i Gdańsku. Jeśli zdecyduje się Pani/ Pan na zamówienie systemu wtedy konsultacja jest bezpłatna, w przeciwnym razie koszt konsultacji to 70 zł.

Jak można umówić się na konsultacje ?

Na konsultacje można umowić się dzwoniąc pod numer tel 22 871 94 25.

Cierpię na łysienie plackowate i noszę krótko ostrzyżone fryzury , czy możliwe jest zastosowanie systemu również dla mnie ?

Jeśli zastosujemy odpowiednią bazę z linią rozmytą oraz odpowiednią metodę mocowania, możliwe jest noszenie nawet bardzo krótko ostrzyżonej, męskiej fryzury.

Czy żeby przymocować uzupełnienie muszę zgolić włosy ?

Dla osób dotkniętych takimi problemami jak łysienie, wypadanie włosów, przerzedzenie włosów, łysienie plackowate, androgenowe, bliznowaciejące, telogenowe, anagenowe czy całkowite przygotowaliśmy różne metody mocowania systemu, nie we wszystkich metodach jest konieczne golenie włosów.

Czy ta baza, z której wykonany jest system jest przepuszczalna?

Jak najbardziej. Wykonujemy bazy z różnych materiałów dobranych do indywidualnych potrzeb Klienta. Skóra głowy normalnie oddycha, dzięki temu, że materiał, z którego wykonana jest baza jest cienki i przepuszczalny.

Czy będę umiała sama zakładać system ?

Są różne metody mocowania systemu. Większość z nich charakteryzuje się tym, że możecie Państwo swobodnie samemu zakładać i zdejmować uzupełnienie, oczywiście po wcześniejszym poinstruowaniu przez nas jak to odpowiednio robić. Dzięki zastosowaniu odpowiednich mechanizmów, nie jest to trudne, a Państwo możecie swobodnie i samodzielnie zakładać i zdejmować system kiedy tylko chcecie.