Chcesz abyśmy do Ciebie oddzwonili?

Czy domowe sposoby są dobre na wypadanie włosów?

Sprawdzone metody na łysienie i wypadanie włosów

19 lutego 2020r.

Piękne i zadbane włosy to bez wątpienia nasza wizytówka. By zadbać o nie i je odpowiednio wzmocnić szukamy różnych rozwiązań. Ze względu na brak czasu często sięgamy po różne domowe sposoby.

Czy domowe sposoby są dobre na wypadanie włosów?

Masaże skóry głowy, różne maseczki ziołowe, wcierki, kompresy czy płukanki to tak zwane domowe sposoby na piękne, zdrowe włos. Są one odpowiednie przy regeneracji, odżywieniu osłabionych włosów. Jednak przy wzmożonym łysieniu często zbyt słabo oddziałują na wzrost włosów. Dlatego w takich przypadkach najlepiej udać się do trychologa w celu dobrania mocniejszych w działaniu dermokosmetyków lub zabiegów trychologicznych.

Kontakt z SecondHair Clinic

My także jesteśmy zdania, że kto pyta nie błądzi. Osoby zainteresowane ofertą SecondHair Clinic oraz SecondHair System zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Na Państwa pytania czekamy pod numerami telefonów: tel. 22 871 94 25 i tel. 501 893 271 oraz adresem mailowym: info@secondhair.pl. Zachęcamy również do kontaktu za pomocą poniższego formularza lub komunikatora umieszczonego w prawym dolnym rogu ekranu. Z przyjemnością rozwiejemy Państwa wątpliwości związane z osiągnięciem celu, jakim są bujne, naturalnie wyglądające włosy.

Do Państwa bezpośredniej dyspozycji jesteśmy również w siedzibie SecondHair Clinic w Warszawie oraz punktach konsultacyjnych w: Gdańsku, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Lublinie i Katowicach. We wszystkich tych miejscach udzielamy porad dotyczących systemowego uzupełniania włosów metodą SecondHair System®.

...

Formularz kontaktowy

Captcha

Klinika Włosa SecondHair to zespół specjalistów – lekarzy, trycholog warszawa i fryzjerów pozwoli każdemu odzyskać piękną fryzurę i dobre samopoczucie. Leczymy różne dolegliwości - wypadanie włosów, łysienie plackowate, androgenowe, bliznowaciejące, telogenowe, anagenowe lub całkowite. W naszej wieloletniej praktyce zajmowaliśmy się różnymi typami łysienia: okresowym, poporodowym, dziedzicznym, neurotycznym, pospolitym, a także łysieniem wężykowatym, rozlanym i dyfuzyjnym. Nieobcy jest też nam mikropigmentacja czy przeszczep włosów a także zagadnienia łysienia u dzieci, łysienia męskiego czy łysienia dynamicznego. Dzielimy swoją wiedzę z osobami cierpiącym na trichotillomanię oraz zmagającym się z efektami ubocznymi terapii nowotworowych.