Chcesz abyśmy do Ciebie oddzwonili?

Czy każda farba pokryje siwe włosy?

Sprawdzone metody na łysienie i wypadanie włosów

13 lipca 2015r.

Czasami mamy różne pytania, na które nie potrafimy znaleźć odpowiedzi. Ostatnio mieliśmy zapytanie dotyczące farb do pokrywanie siwych włosów. Poniżej zamieszczamy odpowiedź.

Czy każda farba pokryje siwe włosy?

Jeśli chcemy ufarbować siwe włosy w domowym zaciszu przestrzegajmy czasu dla włosów opornych na koloryzację. Nie wszystkie kolory farb nadają się do siwizny. Bezpieczniej jest farbować włosy w profesjonalnym salonie fryzjerskim zwłaszcza gdy siwych włosów jest więcej niż ciemnych lub gdy siwe włosy pojawiają się w skupiskach. Trudniej wtedy uzyskać jednolitą barwę docelową.

Kontakt z SecondHair Clinic

My także jesteśmy zdania, że kto pyta nie błądzi. Osoby zainteresowane ofertą SecondHair Clinic oraz SecondHair System zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Na Państwa pytania czekamy pod numerami telefonów: tel. 22 871 94 25 i tel. 501 893 271 oraz adresem mailowym: info@secondhair.pl. Zachęcamy również do kontaktu za pomocą poniższego formularza lub komunikatora umieszczonego w prawym dolnym rogu ekranu. Z przyjemnością rozwiejemy Państwa wątpliwości związane z osiągnięciem celu, jakim są bujne, naturalnie wyglądające włosy.

Do Państwa bezpośredniej dyspozycji jesteśmy również w siedzibie SecondHair Clinic w Warszawie oraz punktach konsultacyjnych w: Gdańsku, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Lublinie i Katowicach. We wszystkich tych miejscach udzielamy porad dotyczących systemowego uzupełniania włosów metodą SecondHair System®.

...

Formularz kontaktowy

Captcha

Klinika Włosa SecondHair to zespół specjalistów – lekarzy, trycholog warszawa i fryzjerów pozwoli każdemu odzyskać piękną fryzurę i dobre samopoczucie. Leczymy różne dolegliwości - wypadanie włosów, łysienie plackowate, androgenowe, bliznowaciejące, telogenowe, anagenowe lub całkowite. W naszej wieloletniej praktyce zajmowaliśmy się różnymi typami łysienia: okresowym, poporodowym, dziedzicznym, neurotycznym, pospolitym, a także łysieniem wężykowatym, rozlanym i dyfuzyjnym. Nieobcy jest też nam mikropigmentacja czy przeszczep włosów a także zagadnienia łysienia u dzieci, łysienia męskiego czy łysienia dynamicznego. Dzielimy swoją wiedzę z osobami cierpiącym na trichotillomanię oraz zmagającym się z efektami ubocznymi terapii nowotworowych.