Chcesz abyśmy do Ciebie oddzwonili?

Czy niektóre choroby mają wpływ na stan naszych włosów?

Sprawdzone metody na łysienie i wypadanie włosów

4 kwietnia 2018r.

Przesilenie wiosenne się zaczęło. Oprócz pierwszy promieni słońca, pomyślmy o kondycji naszych włosów. Dziś podpowiadamy, które choroby mają wpływ na nasze włosy.

Czy niektóre choroby mają wpływ na stan naszych włosów?

Jest wiele chorób których skutek uboczny to przerzedzenie włosów bądź łysienie. Najbardziej znanymi i powszechnymi są te które atakują również skórę głowy – są to grzybica, łojotok oraz łuszczyca. Choroby wewnętrzne, które przyczyniają się do wypadania włosów to anemia oraz choroby tarczycy. Trichotillomania to również choroba, która powoduje utratę włosów. Także cukrzyca i toczeń mają wpływ na kondycję naszych włosów. W przypadku chorób, które obejmują skórę głowy należy udać się do trychologa by dobrać odpowiedni program leczenia. Jeśli zaś chodzi o choroby wewnętrzne takie jak anemia czy choroby tarczycy – zarówno lekarz prowadzący jak i trycholog pomoże cieszyć się bujnymi włosami. Jeśli nasze dolegliwości są bardziej głębsze takie jak toczeń czy cukrzyca – lekarz prowadzący danego pacjenta oceni szanse na odrost włosów. Zaś w przypadku trichotillomanii –w pierwszej kolejności należy udać się do psychologa gdyż jest to choroba na podłożu psychicznym.

Kontakt z SecondHair Clinic

My także jesteśmy zdania, że kto pyta nie błądzi. Osoby zainteresowane ofertą SecondHair Clinic oraz SecondHair System zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Na Państwa pytania czekamy pod numerami telefonów: tel. 22 871 94 25 i tel. 501 893 271 oraz adresem mailowym: info@secondhair.pl. Zachęcamy również do kontaktu za pomocą poniższego formularza lub komunikatora umieszczonego w prawym dolnym rogu ekranu. Z przyjemnością rozwiejemy Państwa wątpliwości związane z osiągnięciem celu, jakim są bujne, naturalnie wyglądające włosy.

Do Państwa bezpośredniej dyspozycji jesteśmy również w siedzibie SecondHair Clinic w Warszawie oraz punktach konsultacyjnych w: Gdańsku, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Lublinie i Katowicach. We wszystkich tych miejscach udzielamy porad dotyczących systemowego uzupełniania włosów metodą SecondHair System®.

...

Formularz kontaktowy

Captcha

Klinika Włosa SecondHair to zespół specjalistów – lekarzy, trycholog warszawa i fryzjerów pozwoli każdemu odzyskać piękną fryzurę i dobre samopoczucie. Leczymy różne dolegliwości - wypadanie włosów, łysienie plackowate, androgenowe, bliznowaciejące, telogenowe, anagenowe lub całkowite. W naszej wieloletniej praktyce zajmowaliśmy się różnymi typami łysienia: okresowym, poporodowym, dziedzicznym, neurotycznym, pospolitym, a także łysieniem wężykowatym, rozlanym i dyfuzyjnym. Nieobcy jest też nam mikropigmentacja czy przeszczep włosów a także zagadnienia łysienia u dzieci, łysienia męskiego czy łysienia dynamicznego. Dzielimy swoją wiedzę z osobami cierpiącym na trichotillomanię oraz zmagającym się z efektami ubocznymi terapii nowotworowych.