Chcesz abyśmy do Ciebie oddzwonili?

Czy pogoda ma wpływ na nasze włosy?

Sprawdzone metody na łysienie i wypadanie włosów

19 stycznia 2019r.

Często nie możemy poradzić sobie z ułożeniem fryzury. Jednego dnia włosy są gładkie i układające się a drugiego bardziej spuszone i ciężkie do ujarzmienia.

Czy pogoda ma wpływ na nasze włosy?

Pogoda ma bardzo duży wpływ na nasze włosy. W dużej mierze to jaka jest aura na zewnątrz ma wpływ na naszą fryzurę i jej trwałość- podczas dnia gdzie utrzymuje się wysoka wilgoć nawet najbardziej misternie i dokładnie nakręcone loki mogą się szybko rozprostować. Podczas wiosny i jesieni borykamy się z sezonowym osłabieniem włosów. Upalne lato wypławia i rozjaśnia nam kolor włosów oraz włosy stają się suche. Chłodne zimowe dni powodują elektryzowanie się włosów a także ich przesuszenie. Dlatego ważne jest by produkty do pielęgnacji i stylizacji dobierać odpowiednio do panujących warunków na zewnątrz.

Kontakt z SecondHair Clinic

My także jesteśmy zdania, że kto pyta nie błądzi. Osoby zainteresowane ofertą SecondHair Clinic oraz SecondHair System zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Na Państwa pytania czekamy pod numerami telefonów: tel. 22 871 94 25 i tel. 501 893 271 oraz adresem mailowym: info@secondhair.pl. Zachęcamy również do kontaktu za pomocą poniższego formularza lub komunikatora umieszczonego w prawym dolnym rogu ekranu. Z przyjemnością rozwiejemy Państwa wątpliwości związane z osiągnięciem celu, jakim są bujne, naturalnie wyglądające włosy.

Do Państwa bezpośredniej dyspozycji jesteśmy również w siedzibie SecondHair Clinic w Warszawie oraz punktach konsultacyjnych w: Gdańsku, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Lublinie i Katowicach. We wszystkich tych miejscach udzielamy porad dotyczących systemowego uzupełniania włosów metodą SecondHair System®.

...

Formularz kontaktowy

Captcha

Klinika Włosa SecondHair to zespół specjalistów – lekarzy, trycholog warszawa i fryzjerów pozwoli każdemu odzyskać piękną fryzurę i dobre samopoczucie. Leczymy różne dolegliwości - wypadanie włosów, łysienie plackowate, androgenowe, bliznowaciejące, telogenowe, anagenowe lub całkowite. W naszej wieloletniej praktyce zajmowaliśmy się różnymi typami łysienia: okresowym, poporodowym, dziedzicznym, neurotycznym, pospolitym, a także łysieniem wężykowatym, rozlanym i dyfuzyjnym. Nieobcy jest też nam mikropigmentacja czy przeszczep włosów a także zagadnienia łysienia u dzieci, łysienia męskiego czy łysienia dynamicznego. Dzielimy swoją wiedzę z osobami cierpiącym na trichotillomanię oraz zmagającym się z efektami ubocznymi terapii nowotworowych.