Chcesz abyśmy do Ciebie oddzwonili?

Czym charakteryzują się włosy normalne?

Sprawdzone metody na łysienie i wypadanie włosów

3 października 2018r.

Jesień nadeszła niespodziewanie. Po lecie należy się włosom dobra pielęgnacja. Zanim ją rozpoczniecie, sugerujemy rozpoznać jaki rodzaj włosów macie. Dziś o włosach normalnych.

Czym charakteryzują się włosy normalne?

Włosy normalne są najmniej absorbujące w pielęgnacji i stylizacji ale występują bardzo rzadko. Nie wymagają one specjalnych regeneracji gdyż nie przetłuszczają się oraz ich końce nie ulegają rozdwojeniu. Włosy są zdrowe, naturalne, błyszczące i puszyste i można je poddawać wszelkim zabiegom. Do ich pielęgnacji należy stosować lekkie szampony podtrzymujące ich naturalny stopień wilgotności oraz stosować odżywki, które będą chroniły przed zewnętrznymi uwarunkowaniami i ułatwiać ich rozczesywanie.

Kontakt z SecondHair Clinic

My także jesteśmy zdania, że kto pyta nie błądzi. Osoby zainteresowane ofertą SecondHair Clinic oraz SecondHair System zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Na Państwa pytania czekamy pod numerami telefonów: tel. 22 871 94 25 i tel. 501 893 271 oraz adresem mailowym: info@secondhair.pl. Zachęcamy również do kontaktu za pomocą poniższego formularza lub komunikatora umieszczonego w prawym dolnym rogu ekranu. Z przyjemnością rozwiejemy Państwa wątpliwości związane z osiągnięciem celu, jakim są bujne, naturalnie wyglądające włosy.

Do Państwa bezpośredniej dyspozycji jesteśmy również w siedzibie SecondHair Clinic w Warszawie oraz punktach konsultacyjnych w: Gdańsku, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Lublinie i Katowicach. We wszystkich tych miejscach udzielamy porad dotyczących systemowego uzupełniania włosów metodą SecondHair System®.

...

Formularz kontaktowy

Captcha

Klinika Włosa SecondHair to zespół specjalistów – lekarzy, trycholog warszawa i fryzjerów pozwoli każdemu odzyskać piękną fryzurę i dobre samopoczucie. Leczymy różne dolegliwości - wypadanie włosów, łysienie plackowate, androgenowe, bliznowaciejące, telogenowe, anagenowe lub całkowite. W naszej wieloletniej praktyce zajmowaliśmy się różnymi typami łysienia: okresowym, poporodowym, dziedzicznym, neurotycznym, pospolitym, a także łysieniem wężykowatym, rozlanym i dyfuzyjnym. Nieobcy jest też nam mikropigmentacja czy przeszczep włosów a także zagadnienia łysienia u dzieci, łysienia męskiego czy łysienia dynamicznego. Dzielimy swoją wiedzę z osobami cierpiącym na trichotillomanię oraz zmagającym się z efektami ubocznymi terapii nowotworowych.