Chcesz abyśmy do Ciebie oddzwonili?

Czym charakteryzują się włosy suche?

Sprawdzone metody na łysienie i wypadanie włosów

12 października 2018r.

Przypominamy o włosach i ich odpowiedniej pielęgnacji. Sezon czapek nadchodzi i należy się włosom dobra pielęgnacja. Zanim ją rozpoczniecie, sugerujemy rozpoznać jaki rodzaj włosów macie. W ostatniej poradzie były normalne, dziś omówimy suche.

Czym charakteryzują się włosy suche?

Włosy suche są najbardziej narażone na uszkodzenia w wyniku suszenia lub/i modelowania włosów. Mogą być one suche z natury lub w wyniku nieumiejętnie wykonanych zabiegów fryzjerskich, nadmiernej ekspozycji na słońce, częste kąpiele w chlorowanej wodzie lub używania nadmiernie wszelkich podajników ciepła przy stylizacji (np.prostownica). Ten rodzaj włosów jest trudnym do stylizacji, trzeba postępować ostrożnie przy suszeniu – nie kierować blisko i bezpośrednio na nie gorącego powietrza. Są szorstkie w dotyku, bez połysku i często się elektryzują. Do pielęgnacji używamy wszelkich szamponów do włosów suchych i zniszczonych a oprócz odzywki warto używać też i masek dogłębnie nawilżających.

Kontakt z SecondHair Clinic

My także jesteśmy zdania, że kto pyta nie błądzi. Osoby zainteresowane ofertą SecondHair Clinic oraz SecondHair System zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Na Państwa pytania czekamy pod numerami telefonów: tel. 22 871 94 25 i tel. 501 893 271 oraz adresem mailowym: info@secondhair.pl. Zachęcamy również do kontaktu za pomocą poniższego formularza lub komunikatora umieszczonego w prawym dolnym rogu ekranu. Z przyjemnością rozwiejemy Państwa wątpliwości związane z osiągnięciem celu, jakim są bujne, naturalnie wyglądające włosy.

Do Państwa bezpośredniej dyspozycji jesteśmy również w siedzibie SecondHair Clinic w Warszawie oraz punktach konsultacyjnych w: Gdańsku, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Lublinie i Katowicach. We wszystkich tych miejscach udzielamy porad dotyczących systemowego uzupełniania włosów metodą SecondHair System®.

...

Formularz kontaktowy

Captcha

Klinika Włosa SecondHair to zespół specjalistów – lekarzy, trycholog warszawa i fryzjerów pozwoli każdemu odzyskać piękną fryzurę i dobre samopoczucie. Leczymy różne dolegliwości - wypadanie włosów, łysienie plackowate, androgenowe, bliznowaciejące, telogenowe, anagenowe lub całkowite. W naszej wieloletniej praktyce zajmowaliśmy się różnymi typami łysienia: okresowym, poporodowym, dziedzicznym, neurotycznym, pospolitym, a także łysieniem wężykowatym, rozlanym i dyfuzyjnym. Nieobcy jest też nam mikropigmentacja czy przeszczep włosów a także zagadnienia łysienia u dzieci, łysienia męskiego czy łysienia dynamicznego. Dzielimy swoją wiedzę z osobami cierpiącym na trichotillomanię oraz zmagającym się z efektami ubocznymi terapii nowotworowych.