Chcesz abyśmy do Ciebie oddzwonili?

Elektrostymulacja – grzebień Triada

Sprawdzone metody na łysienie i wypadanie włosów

Grzebień Triada jest odpowiedzią nowoczesnej medycyny na problem przerzedzania się i wypadania włosów. Jego zastosowanie umożliwia stymulację cebulek włosowych, co skutkuje przyspieszonym porostem włosów oraz ich wzmocnieniem.

Zabieg polega na regularnym, równomiernym czesaniu skóry głowy wspomnianym grzebieniem. Podczas procesu wbudowane w niego elektrody stykają się ze skórą, delikatnie ją pobudzając. Co ważne, terapia taka jest całkowicie bezbolesna i w pełni bezpieczna. Intensywność impulsów elektrycznych można dowolnie zmieniać, dostosowując ją do wymogów i preferencji klienta. Warto w tym miejscu nadmienić, że rezultatem czesania grzebieniem Triada jest nie tylko znacznie mniejsza ilość wypadających włosów, ale także poprawa kondycji kosmyków pozostających na głowie.

Dzięki regularnemu poddawaniu się zabiegom z wykorzystaniem grzebienia Triada, włosy stają się mocniejsze, bardziej lśniące oraz lepiej odżywione.

Zabieg elektrostymulacji grzebieniem Triada

Kontakt z SecondHair Clinic

My także jesteśmy zdania, że kto pyta nie błądzi. Osoby zainteresowane ofertą SecondHair Clinic oraz SecondHair System zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Na Państwa pytania czekamy pod numerami telefonów: tel. 22 871 94 25 i tel. 501 893 271 oraz adresem mailowym: info@secondhair.pl. Zachęcamy również do kontaktu za pomocą poniższego formularza lub komunikatora umieszczonego w prawym dolnym rogu ekranu. Z przyjemnością rozwiejemy Państwa wątpliwości związane z osiągnięciem celu, jakim są bujne, naturalnie wyglądające włosy.

Do Państwa bezpośredniej dyspozycji jesteśmy również w siedzibie SecondHair Clinic w Warszawie oraz punktach konsultacyjnych w: Gdańsku, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Lublinie i Katowicach. We wszystkich tych miejscach udzielamy porad dotyczących systemowego uzupełniania włosów metodą SecondHair System®.

...

Formularz kontaktowy

Captcha

Klinika Włosa SecondHair to zespół specjalistów – lekarzy, trycholog warszawa i fryzjerów pozwoli każdemu odzyskać piękną fryzurę i dobre samopoczucie. Leczymy różne dolegliwości - wypadanie włosów, łysienie plackowate, androgenowe, bliznowaciejące, telogenowe, anagenowe lub całkowite. W naszej wieloletniej praktyce zajmowaliśmy się różnymi typami łysienia: okresowym, poporodowym, dziedzicznym, neurotycznym, pospolitym, a także łysieniem wężykowatym, rozlanym i dyfuzyjnym. Nieobcy jest też nam mikropigmentacja czy przeszczep włosów a także zagadnienia łysienia u dzieci, łysienia męskiego czy łysienia dynamicznego. Dzielimy swoją wiedzę z osobami cierpiącym na trichotillomanię oraz zmagającym się z efektami ubocznymi terapii nowotworowych.