Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Chcesz abyśmy do Ciebie oddzwonili?

Elektrostymulacja – grzebień Triada

Sprawdzone metody na łysienie i wypadanie włosów

Grzebień Triada jest odpowiedzią nowoczesnej medycyny na problem przerzedzania się i wypadania włosów. Jego zastosowanie umożliwia stymulację cebulek włosowych, skutkując przyspieszonym porostem włosów oraz ich wzmocnieniem. Zabieg polega na regularnym, równomiernym czesaniu skóry głowy nadmienionym grzebieniem, podczas którego to procesu wbudowane w niego elektrody stykają się ze skórą, delikatnie ją pobudzając. Co ważne, terapia taka jest całkowicie bezbolesna i w pełni bezpieczna, jako że intensywność impulsów elektrycznych można dowolnie zmieniać, dostosowując ją do wymogów i preferencji klienta. Warto w tym miejscu nadmienić, że rezultatem czesania grzebieniem Triada jest nie tylko znacznie mniejsza ilość wypadających włosów, ale także poprawa kondycji kosmyków stale pozostających na głowie, które dzięki zabiegowi stają się mocniejsze, bardziej lśniące oraz lepiej odżywione.

Kontakt z SecondHair Clinic

My także jesteśmy zdania, że kto pyta nie błądzi. Osoby zainteresowane ofertą SecondHair Clinic oraz SecondHair System zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Na Państwa pytania czekamy pod numerami telefonów: tel. 22 871 94 25 i tel. 501 893 271 oraz adresem mailowym: info@secondhair.pl. Zachęcamy również do kontaktu za pomocą poniższego formularza lub komunikatora umieszczonego w prawym dolnym rogu ekranu. Z przyjemnością rozwiejemy Państwa wątpliwości związane z osiągnięciem celu, jakim są bujne, naturalnie wyglądające włosy.

Do Państwa bezpośredniej dyspozycji jesteśmy również w siedzibie SecondHair Clinic w Warszawie oraz punktach konsultacyjnych w: Gdańsku, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Lublinie, Białymstoku i Katowicach. We wszystkich tych miejscach udzielamy porad dotyczących systemowego uzupełniania włosów metodą SecondHair System®.

...

Formularz kontaktowy

Captcha

Klinika Włosa SecondHair to zespół specjalistów – lekarzy, trycholog warszawa i fryzjerów pozwoli każdemu odzyskać piękną fryzurę i dobre samopoczucie. Leczymy różne dolegliwości - wypadanie włosów, łysienie plackowate, androgenowe, bliznowaciejące, telogenowe, anagenowe lub całkowite. W naszej wieloletniej praktyce zajmowaliśmy się różnymi typami łysienia: okresowym, poporodowym, dziedzicznym, neurotycznym, pospolitym, a także łysieniem wężykowatym, rozlanym i dyfuzyjnym. Nieobcy jest też nam mikropigmentacja czy przeszczep włosów a także zagadnienia łysienia u dzieci, łysienia męskiego czy łysienia dynamicznego. Dzielimy swoją wiedzę z osobami cierpiącym na trichotillomanię oraz zmagającym się z efektami ubocznymi terapii nowotworowych.