Chcesz abyśmy do Ciebie oddzwonili?

Ile włosów rośnie nam na głowie i w jakim tempie?

Sprawdzone metody na łysienie i wypadanie włosów

19 października 2015r.

Jak co tydzień, czas na poradę. Tym razem przedstawiamy Państwu odpowiedź na pytanie często zadawane przez najmłodszych na które dorośli nie znają odpowiedzi.

Ile włosów rośnie nam na głowie i w jakim tempie?

Ludzka skóra głowy może zawierać od 100 do 150 tysięcy włosów.

Na jednym centymetrze kwadratowym skóry przypada od 150 do 500 włosów ciemnych oraz od 180 do 750 włosów jasnych. Warto zaznaczyć, że liczba włosów jasnych jest większa, głównie ze względu na ich cieńszą strukturę w porównaniu do włosów ciemnych.

Peruki systemowe SecondHair biorą pod uwagę to zróżnicowanie, indywidualnie dostosowując system włosów do każdego klienta.

 

Wzrost włosów następuje z prędkością około 0,35 milimetra na dzień, co daje około 1 centymetr na miesiąc. Jednak tempo wzrostu może być zróżnicowane u różnych osób z powodu różnych czynników wewnętrznych. Dlatego też tempo wzrostu włosów może znacznie się różnić, a podane wartości stanowią jedynie ogólny punkt odniesienia.

Kontakt z SecondHair Clinic

My także jesteśmy zdania, że kto pyta nie błądzi. Osoby zainteresowane ofertą SecondHair Clinic oraz SecondHair System zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Na Państwa pytania czekamy pod numerami telefonów: tel. 22 871 94 25 i tel. 501 893 271 oraz adresem mailowym: info@secondhair.pl. Zachęcamy również do kontaktu za pomocą poniższego formularza lub komunikatora umieszczonego w prawym dolnym rogu ekranu. Z przyjemnością rozwiejemy Państwa wątpliwości związane z osiągnięciem celu, jakim są bujne, naturalnie wyglądające włosy.

Do Państwa bezpośredniej dyspozycji jesteśmy również w siedzibie SecondHair Clinic w Warszawie oraz punktach konsultacyjnych w: Gdańsku, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Lublinie i Katowicach. We wszystkich tych miejscach udzielamy porad dotyczących systemowego uzupełniania włosów metodą SecondHair System®.

...

Formularz kontaktowy

Captcha

Klinika Włosa SecondHair to zespół specjalistów – lekarzy, trycholog warszawa i fryzjerów pozwoli każdemu odzyskać piękną fryzurę i dobre samopoczucie. Leczymy różne dolegliwości - wypadanie włosów, łysienie plackowate, androgenowe, bliznowaciejące, telogenowe, anagenowe lub całkowite. W naszej wieloletniej praktyce zajmowaliśmy się różnymi typami łysienia: okresowym, poporodowym, dziedzicznym, neurotycznym, pospolitym, a także łysieniem wężykowatym, rozlanym i dyfuzyjnym. Nieobcy jest też nam mikropigmentacja czy przeszczep włosów a także zagadnienia łysienia u dzieci, łysienia męskiego czy łysienia dynamicznego. Dzielimy swoją wiedzę z osobami cierpiącym na trichotillomanię oraz zmagającym się z efektami ubocznymi terapii nowotworowych.