Chcesz abyśmy do Ciebie oddzwonili?

Jak długo utrzymuje się efekt po zabiegu mikropigmentacji?

Sprawdzone metody na łysienie i wypadanie włosów

19 lipca 2018r.

Kontynuujemy temat dotyczący zabiegu mikropigmentacji. Dziś odpowiedź na pytanie odnośnie trwałości efektu.

Zapraszamy!

Jak długo utrzymuje się efekt po zabiegu?

Okres trwałości pigmentu (pozostawanie w naskórku) jest różny i tak naprawdę trudno jednoznacznie go określić. Może wynosić od roku do 2 a nawet 3 lat w zależności od indywidualnej reakcji skóry na pigmentowanie i jej zdolności do utrzymania barwnika w naskórku. Wyróżnia się kilka czynników, które mają wpływ na to jak długo pigment pozostanie w skórze:

  • wiek,
  • czas regeneracji naskórka,
  • typ skóry,
  • pH skóry,
  • rodzaj fototypu skóry,
  • ekspozycja na światło słoneczne lub solarium,
  • zażywanie leków, maści sterydowch itp.

Pigment z biegiem czasu robi się jaśniejszy więc należy wykonywać regularnie sesje odświeżające kolor.

Kontakt z SecondHair Clinic

My także jesteśmy zdania, że kto pyta nie błądzi. Osoby zainteresowane ofertą SecondHair Clinic oraz SecondHair System zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Na Państwa pytania czekamy pod numerami telefonów: tel. 22 871 94 25 i tel. 501 893 271 oraz adresem mailowym: info@secondhair.pl. Zachęcamy również do kontaktu za pomocą poniższego formularza lub komunikatora umieszczonego w prawym dolnym rogu ekranu. Z przyjemnością rozwiejemy Państwa wątpliwości związane z osiągnięciem celu, jakim są bujne, naturalnie wyglądające włosy.

Do Państwa bezpośredniej dyspozycji jesteśmy również w siedzibie SecondHair Clinic w Warszawie oraz punktach konsultacyjnych w: Gdańsku, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Lublinie i Katowicach. We wszystkich tych miejscach udzielamy porad dotyczących systemowego uzupełniania włosów metodą SecondHair System®.

...

Formularz kontaktowy

Captcha

Klinika Włosa SecondHair to zespół specjalistów – lekarzy, trycholog warszawa i fryzjerów pozwoli każdemu odzyskać piękną fryzurę i dobre samopoczucie. Leczymy różne dolegliwości - wypadanie włosów, łysienie plackowate, androgenowe, bliznowaciejące, telogenowe, anagenowe lub całkowite. W naszej wieloletniej praktyce zajmowaliśmy się różnymi typami łysienia: okresowym, poporodowym, dziedzicznym, neurotycznym, pospolitym, a także łysieniem wężykowatym, rozlanym i dyfuzyjnym. Nieobcy jest też nam mikropigmentacja czy przeszczep włosów a także zagadnienia łysienia u dzieci, łysienia męskiego czy łysienia dynamicznego. Dzielimy swoją wiedzę z osobami cierpiącym na trichotillomanię oraz zmagającym się z efektami ubocznymi terapii nowotworowych.