Chcesz abyśmy do Ciebie oddzwonili?

Jaką ” fryzurę” należy wykonać jeśli zabieg ma wyglądać estetycznie w przypadku mężczyzny?

Sprawdzone metody na łysienie i wypadanie włosów

25 lipca 2018r.

Dziś przedstawiamy kolejne często zadawane pytanie dotyczące zabiegu mikropigmentacji.

Przypominamy, że celem zabiegu mikropigmentacji jest optyczne zagęszczenie włosów. Blada skóra staje się ciemniejsza i nie prześwituje przez przerzedzone włosy. Na skórze uzyskujemy efekt delikatnego cienia dopasowanego odpowiednio do koloru włosów. Efekt zamaskowania przerzedzeń jest podobny jak w przypadku stosowania produktów z mikro włóknami marki np Toppik, natomiast pozostaje na głowie do 2 lat i sprawia, że w każdej sytuacji będziesz czuć się pewnie i komfortowo.

Jaką ” fryzurę” należy wykonać jeśli zabieg ma wyglądać estetycznie w przypadku mężczyzny?

By zabieg przedstawiał się jak najbardziej estetycznie, naturalnie i by był jak najmniej możliwy do rozróżnienia od naszych włosów najlepiej utrzymywać krótko ścięte włosy. Pojedynczo wyrastające gdzieniegdzie kilkucentymetrowe włosy będą bardzo widoczne przez co efekt będzie odrealniony. Jeśli pigment zaś ma za zadanie dogęścić tylko miejscowe niewielkie przerzedzenia, wówczas nie ma konieczności golenia głowy.

Kontakt z SecondHair Clinic

My także jesteśmy zdania, że kto pyta nie błądzi. Osoby zainteresowane ofertą SecondHair Clinic oraz SecondHair System zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Na Państwa pytania czekamy pod numerami telefonów: tel. 22 871 94 25 i tel. 501 893 271 oraz adresem mailowym: info@secondhair.pl. Zachęcamy również do kontaktu za pomocą poniższego formularza lub komunikatora umieszczonego w prawym dolnym rogu ekranu. Z przyjemnością rozwiejemy Państwa wątpliwości związane z osiągnięciem celu, jakim są bujne, naturalnie wyglądające włosy.

Do Państwa bezpośredniej dyspozycji jesteśmy również w siedzibie SecondHair Clinic w Warszawie oraz punktach konsultacyjnych w: Gdańsku, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Lublinie i Katowicach. We wszystkich tych miejscach udzielamy porad dotyczących systemowego uzupełniania włosów metodą SecondHair System®.

...

Formularz kontaktowy

Captcha

Klinika Włosa SecondHair to zespół specjalistów – lekarzy, trycholog warszawa i fryzjerów pozwoli każdemu odzyskać piękną fryzurę i dobre samopoczucie. Leczymy różne dolegliwości - wypadanie włosów, łysienie plackowate, androgenowe, bliznowaciejące, telogenowe, anagenowe lub całkowite. W naszej wieloletniej praktyce zajmowaliśmy się różnymi typami łysienia: okresowym, poporodowym, dziedzicznym, neurotycznym, pospolitym, a także łysieniem wężykowatym, rozlanym i dyfuzyjnym. Nieobcy jest też nam mikropigmentacja czy przeszczep włosów a także zagadnienia łysienia u dzieci, łysienia męskiego czy łysienia dynamicznego. Dzielimy swoją wiedzę z osobami cierpiącym na trichotillomanię oraz zmagającym się z efektami ubocznymi terapii nowotworowych.