Chcesz abyśmy do Ciebie oddzwonili?

Jaki mają wpływ mieszki włosowe na rozwój włosów?

Sprawdzone metody na łysienie i wypadanie włosów

29 czerwca 2015r.

Czasami mamy różne pytania, na które nie potrafimy znaleźć odpowiedzi. Ostatnio mieliśmy zapytanie dotyczące wpływu mieszków włosowych na rozwój włosów . Poniżej zamieszczamy odpowiedź.

Jaki mają wpływ mieszki włosowe na rozwój włosów?

Włosy w zależności od występowania na ciele różnią się czasem wzrostem i obfitością. Owłosienie skóry głowy rośnie do trzech lat. Pod koniec okresu wzrostu włosów wszystkie komórki cebulek włosowych obumierają. Temu procesowi nie podlegają tylko komórki macierzy. Komórki macierzy dzielą się i pomagają usunąć martwy włos z mieszka włosowego na zewnątrz. Nowy włos zaczyna wzrastać dopiero po pewnym czasie. Czasami zdarza się że rośnie on w tym samym mieszku włosowym, z którego wypadł stary włos. Dzieje się tak pod wpływem komórek macierzy starego włosa. Innym razem zaś tworzą się nowe komórki macierzyste, dzięki powstaniu brodawki cebulki włosa. Od urodzenia liczba mieszków włosowych u człowieka nie zwiększa się. Jednak na wzrost włosów wpływ ma działanie hormonów, który poziom wzrasta w okresie dojrzewania.

Kontakt z SecondHair Clinic

My także jesteśmy zdania, że kto pyta nie błądzi. Osoby zainteresowane ofertą SecondHair Clinic oraz SecondHair System zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Na Państwa pytania czekamy pod numerami telefonów: tel. 22 871 94 25 i tel. 501 893 271 oraz adresem mailowym: info@secondhair.pl. Zachęcamy również do kontaktu za pomocą poniższego formularza lub komunikatora umieszczonego w prawym dolnym rogu ekranu. Z przyjemnością rozwiejemy Państwa wątpliwości związane z osiągnięciem celu, jakim są bujne, naturalnie wyglądające włosy.

Do Państwa bezpośredniej dyspozycji jesteśmy również w siedzibie SecondHair Clinic w Warszawie oraz punktach konsultacyjnych w: Gdańsku, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Lublinie i Katowicach. We wszystkich tych miejscach udzielamy porad dotyczących systemowego uzupełniania włosów metodą SecondHair System®.

...

Formularz kontaktowy

Captcha

Klinika Włosa SecondHair to zespół specjalistów – lekarzy, trycholog warszawa i fryzjerów pozwoli każdemu odzyskać piękną fryzurę i dobre samopoczucie. Leczymy różne dolegliwości - wypadanie włosów, łysienie plackowate, androgenowe, bliznowaciejące, telogenowe, anagenowe lub całkowite. W naszej wieloletniej praktyce zajmowaliśmy się różnymi typami łysienia: okresowym, poporodowym, dziedzicznym, neurotycznym, pospolitym, a także łysieniem wężykowatym, rozlanym i dyfuzyjnym. Nieobcy jest też nam mikropigmentacja czy przeszczep włosów a także zagadnienia łysienia u dzieci, łysienia męskiego czy łysienia dynamicznego. Dzielimy swoją wiedzę z osobami cierpiącym na trichotillomanię oraz zmagającym się z efektami ubocznymi terapii nowotworowych.