Chcesz abyśmy do Ciebie oddzwonili?

Już w najbliższy poniedziałek w Gdańsku!

Sprawdzone metody na łysienie i wypadanie włosów

23 października 2015r.

Już w najbliższy poniedziałek 26.10.2015 odbędą się kolejne warsztaty Fundacji Piękniejsze Życie w Gdańskim Wojewódzkim Centrum Onkologii. w bud.B al. Zwycięstwa 31/32; IV piętro. Nasza firma będzie oczywiście obecna. Od nas Panie otrzymają turbany, a od pozostałych darczyńców zestawy kosmetyków. Służymy również pomocą i radą zarówno w kwestiach perukarskich jaki i dotyczących bielizny i protez. START 11:00!

Zapisy na kolejne Warsztaty już trwają!

Jak było na ostatnich warsztatach, możemy się przekonać w reportażu „Przypudrować raka” Anny Rębas w realizacji Jacka Puchalskiego

Link do odsłuchania:

http://rokoko.home.pl/film/przypudrowacraka.mp3

https://www.radiogdansk.pl/…/i…/29616-przypudrowac-raka.html

Kontakt z SecondHair Clinic

My także jesteśmy zdania, że kto pyta nie błądzi. Osoby zainteresowane ofertą SecondHair Clinic oraz SecondHair System zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Na Państwa pytania czekamy pod numerami telefonów: tel. 22 871 94 25 i tel. 501 893 271 oraz adresem mailowym: info@secondhair.pl. Zachęcamy również do kontaktu za pomocą poniższego formularza lub komunikatora umieszczonego w prawym dolnym rogu ekranu. Z przyjemnością rozwiejemy Państwa wątpliwości związane z osiągnięciem celu, jakim są bujne, naturalnie wyglądające włosy.

Do Państwa bezpośredniej dyspozycji jesteśmy również w siedzibie SecondHair Clinic w Warszawie oraz punktach konsultacyjnych w: Gdańsku, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Lublinie i Katowicach. We wszystkich tych miejscach udzielamy porad dotyczących systemowego uzupełniania włosów metodą SecondHair System®.

...

Formularz kontaktowy

Captcha

Klinika Włosa SecondHair to zespół specjalistów – lekarzy, trycholog warszawa i fryzjerów pozwoli każdemu odzyskać piękną fryzurę i dobre samopoczucie. Leczymy różne dolegliwości - wypadanie włosów, łysienie plackowate, androgenowe, bliznowaciejące, telogenowe, anagenowe lub całkowite. W naszej wieloletniej praktyce zajmowaliśmy się różnymi typami łysienia: okresowym, poporodowym, dziedzicznym, neurotycznym, pospolitym, a także łysieniem wężykowatym, rozlanym i dyfuzyjnym. Nieobcy jest też nam mikropigmentacja czy przeszczep włosów a także zagadnienia łysienia u dzieci, łysienia męskiego czy łysienia dynamicznego. Dzielimy swoją wiedzę z osobami cierpiącym na trichotillomanię oraz zmagającym się z efektami ubocznymi terapii nowotworowych.