Chcesz abyśmy do Ciebie oddzwonili?

Łysienie pospolite

Sprawdzone metody na łysienie i wypadanie włosów

Ten typ łysienia dotyczy wyłącznie płci męskiej i jest związany z wiekiem. W pewnym momencie życia mężczyzny dochodzi do takiej sytuacji, w której mieszki włosowe nie są już w stanie produkować nowych włosów. W związku z tym dotychczasowe włosy wypadają, ale niestety w ich miejsce nie pojawiają się nowe. Jest to proces naturalny, pojawia się zwykle około czterdziestego roku życia, choć w niektórych przypadkach może mieć miejsce dużo wcześniej np. już w okolicach trzydziestych urodzin.

Łysienie pospolite

Istnieją przypuszczenia, że na pojawienie się łysienia pospolitego mogą mieć wpływ geny przekazywane z pokolenia na pokolenie. Leczenie tego stanu chorobowego jest bardzo trudne, ponieważ nie ma jednoznacznie określonych i skutecznych środków do walki z opisywanym tutaj typem wypadania włosów. Można jedynie stymulować mieszki i cebulki do pracy i odpowiednio je odżywiać, aby produkowane przez nie włosy przez jak najdłuższy czas miały odpowiednią strukturę i wytrzymałość.

Kontakt z SecondHair Clinic

My także jesteśmy zdania, że kto pyta nie błądzi. Osoby zainteresowane ofertą SecondHair Clinic oraz SecondHair System zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Na Państwa pytania czekamy pod numerami telefonów: tel. 22 871 94 25 i tel. 501 893 271 oraz adresem mailowym: info@secondhair.pl. Zachęcamy również do kontaktu za pomocą poniższego formularza lub komunikatora umieszczonego w prawym dolnym rogu ekranu. Z przyjemnością rozwiejemy Państwa wątpliwości związane z osiągnięciem celu, jakim są bujne, naturalnie wyglądające włosy.

Do Państwa bezpośredniej dyspozycji jesteśmy również w siedzibie SecondHair Clinic w Warszawie oraz punktach konsultacyjnych w: Gdańsku, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Lublinie i Katowicach. We wszystkich tych miejscach udzielamy porad dotyczących systemowego uzupełniania włosów metodą SecondHair System®.

...

Formularz kontaktowy

Captcha

Klinika Włosa SecondHair to zespół specjalistów – lekarzy, trycholog warszawa i fryzjerów pozwoli każdemu odzyskać piękną fryzurę i dobre samopoczucie. Leczymy różne dolegliwości - wypadanie włosów, łysienie plackowate, androgenowe, bliznowaciejące, telogenowe, anagenowe lub całkowite. W naszej wieloletniej praktyce zajmowaliśmy się różnymi typami łysienia: okresowym, poporodowym, dziedzicznym, neurotycznym, pospolitym, a także łysieniem wężykowatym, rozlanym i dyfuzyjnym. Nieobcy jest też nam mikropigmentacja czy przeszczep włosów a także zagadnienia łysienia u dzieci, łysienia męskiego czy łysienia dynamicznego. Dzielimy swoją wiedzę z osobami cierpiącym na trichotillomanię oraz zmagającym się z efektami ubocznymi terapii nowotworowych.