Chcesz abyśmy do Ciebie oddzwonili?

Łysienie wężykowate

Sprawdzone metody na łysienie i wypadanie włosów

Jest to odmiana łysienia plackowatego, która występuje niemal wyłącznie u dzieci. Bardzo rzadko pojawia się u osoby dorosłej.

W odróżnieniu od łysienia plackowatego, w łysieniu wężykowatym ognisko utraty włosów pojawia się w części potylicznej głowy i, począwszy od karku, wypadanie włosów przesuwa się w kierunku linii czoła. Linia utraty włosów tworzy charakterystyczny kształt wężyka. W skrajnych przypadkach może dojść do pozostawienia owłosienia wyłącznie w górnej części głowy.

Łysienie wężykowate

Nie ma ono ustalonych ram czasowych, pojawia się samoistnie i najczęściej również samoistnie znika. Jest ono bezbolesne, choć czasem można zauważyć powiększenie węzłów chłonnych. Może ono się przenosić na inne obszary ciała.

Kontakt z SecondHair Clinic

My także jesteśmy zdania, że kto pyta nie błądzi. Osoby zainteresowane ofertą SecondHair Clinic oraz SecondHair System zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Na Państwa pytania czekamy pod numerami telefonów: tel. 22 871 94 25 i tel. 501 893 271 oraz adresem mailowym: info@secondhair.pl. Zachęcamy również do kontaktu za pomocą poniższego formularza lub komunikatora umieszczonego w prawym dolnym rogu ekranu. Z przyjemnością rozwiejemy Państwa wątpliwości związane z osiągnięciem celu, jakim są bujne, naturalnie wyglądające włosy.

Do Państwa bezpośredniej dyspozycji jesteśmy również w siedzibie SecondHair Clinic w Warszawie oraz punktach konsultacyjnych w: Gdańsku, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Lublinie i Katowicach. We wszystkich tych miejscach udzielamy porad dotyczących systemowego uzupełniania włosów metodą SecondHair System®.

...

Formularz kontaktowy

Captcha

Klinika Włosa SecondHair to zespół specjalistów – lekarzy, trycholog warszawa i fryzjerów pozwoli każdemu odzyskać piękną fryzurę i dobre samopoczucie. Leczymy różne dolegliwości - wypadanie włosów, łysienie plackowate, androgenowe, bliznowaciejące, telogenowe, anagenowe lub całkowite. W naszej wieloletniej praktyce zajmowaliśmy się różnymi typami łysienia: okresowym, poporodowym, dziedzicznym, neurotycznym, pospolitym, a także łysieniem wężykowatym, rozlanym i dyfuzyjnym. Nieobcy jest też nam mikropigmentacja czy przeszczep włosów a także zagadnienia łysienia u dzieci, łysienia męskiego czy łysienia dynamicznego. Dzielimy swoją wiedzę z osobami cierpiącym na trichotillomanię oraz zmagającym się z efektami ubocznymi terapii nowotworowych.