Chcesz abyśmy do Ciebie oddzwonili?

Nowość w naszej ofercie! Rueber Oil Therapy już dostępny!

Sprawdzone metody na łysienie i wypadanie włosów

15 czerwca 2018r.

W swojej ofercie mamy nowy produkt marki Rueber!

Nietłusty, multiwitaminowy olejek do suchej i napiętej skóry głowy, twarzy i ciała. Nawilża, chroni, odżywia i przyczynia się do regeneracji skóry dzięki antyoksydacyjnych składnikom.

Olejek składa się z 3 faz:

  • Faza pomarańczowa posiada składniki odżywcze. Mieszaniny doskonale połączonych olejów z dzikiej róży, słodkich migdałów i marchwi zawiera witamy A, E i F.
  • Faza żółta- ochronna, składa się z mieszaniny olejów które nadają skórze jedwabisty dotyk i wysoką ochronę przez czynnikami fizycznymi i zewnętrznymi.
  • Faza niebieska – nawilżająca, składa się z kompleksu Hydration24. Jest to kompleks mieszanki nawilżającej równoważną do naturalnego czynnika nawilżającego skórę. Ma właściwości nawilżające i regeneracyjne.

Olejek Oil Therapy nawilża, chroni, odżywia i pomaga skórze w regeneracji dzięki antyoksydacyjnym składnikom. Zwalcza proces starzenia się skóry. Olejek należy wymieszać aż wszystkie trzy fazy całkowicie będą jednolite. Można stosować na wilgotną skórę. Dla maksymalnego nawodnienia i regeneracji należy używać na suchą skórę. Rezultaty są już widoczne od razu po zastosowaniu. Skóra jest promienna, miękka i jedwabista, mniej napięta i nawilżona.

Gorąco polecamy!

Kontakt z SecondHair Clinic

My także jesteśmy zdania, że kto pyta nie błądzi. Osoby zainteresowane ofertą SecondHair Clinic oraz SecondHair System zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Na Państwa pytania czekamy pod numerami telefonów: tel. 22 871 94 25 i tel. 501 893 271 oraz adresem mailowym: info@secondhair.pl. Zachęcamy również do kontaktu za pomocą poniższego formularza lub komunikatora umieszczonego w prawym dolnym rogu ekranu. Z przyjemnością rozwiejemy Państwa wątpliwości związane z osiągnięciem celu, jakim są bujne, naturalnie wyglądające włosy.

Do Państwa bezpośredniej dyspozycji jesteśmy również w siedzibie SecondHair Clinic w Warszawie oraz punktach konsultacyjnych w: Gdańsku, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Lublinie i Katowicach. We wszystkich tych miejscach udzielamy porad dotyczących systemowego uzupełniania włosów metodą SecondHair System®.

...

Formularz kontaktowy

Captcha

Klinika Włosa SecondHair to zespół specjalistów – lekarzy, trycholog warszawa i fryzjerów pozwoli każdemu odzyskać piękną fryzurę i dobre samopoczucie. Leczymy różne dolegliwości - wypadanie włosów, łysienie plackowate, androgenowe, bliznowaciejące, telogenowe, anagenowe lub całkowite. W naszej wieloletniej praktyce zajmowaliśmy się różnymi typami łysienia: okresowym, poporodowym, dziedzicznym, neurotycznym, pospolitym, a także łysieniem wężykowatym, rozlanym i dyfuzyjnym. Nieobcy jest też nam mikropigmentacja czy przeszczep włosów a także zagadnienia łysienia u dzieci, łysienia męskiego czy łysienia dynamicznego. Dzielimy swoją wiedzę z osobami cierpiącym na trichotillomanię oraz zmagającym się z efektami ubocznymi terapii nowotworowych.