Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Chcesz abyśmy do Ciebie oddzwonili?

Oferta dla dzieci

Sprawdzone metody na łysienie i wypadanie włosów

Warto wiedzieć, że przyspieszone łysienie oraz przerzedzanie się włosów mogą dotknąć także osoby małoletnie, czy to na skutek uwarunkowań genetycznych, chorób nowotworowych, czy poważnych poparzeń, w przypadku których skóra głowy nie jest w stanie wytwarzać nowych włosów. Fakt ten może być dla dziecka traumą, a ono samo może mieć trudności z odnalezieniem się w gronie rówieśników i normalnym życiem. Na szczęście jednak dzięki rozwojowi medycyny estetycznej możliwe jest zaradzenie temu problemowi niewielkim kosztem – wystarczy, że odwiedzą Państwo nasz salon i skorzystają z bogatej oferty systemów uzupełnień włosów dla dzieci. Podobnie jak ma to miejsce w przypadku produktów dla osób dorosłych, systemy takie mogą zostać spersonalizowane zgodnie z gustem estetycznym, potrzebami oraz oczekiwaniami dziecka, dzięki czemu będzie ono go nosiło z dumą i prawdziwą przyjemnością. Zakup systemu umożliwi także uniknięcie daleko idących problemów psychologicznych związanych z nagłą utratą włosów, wśród których wymienić należy między innymi depresję, przygnębienie, poczucie wyobcowania, czy traumę. Jeżeli dziecko w pewnym momencie uzna, że chciałoby zmienić styl fryzury – nie będzie z tym jakiegokolwiek problemu! Wystarczy odwiedzić naszych ekspertów z fotografiami przedstawiającymi wymarzone uczesanie, a oni w mgnieniu oka wykonają olśniewającą stylizację! Samo dziecko ogromnie przeżywa utratę włosów, rodzą się w nim kompleksy, spada samoocena, co może mieć wpływ na całe jego dorosłe życie. Dlatego my dorośli powinniśmy zrobić co w naszej mocy, żeby zmienić jego sytuację. Na szczęście nie jesteśmy w sytuacji bez wyjścia, doskonałe rozwiązanie na wypadanie włosów i łysienie dzieci stanowi SecondHair Systems® innowacyjna metoda uzupełniania włosów. SecondHair Systems® to wyłącznie najlepszej jakości, hipoalergiczne materiały – przepuszczająca powietrze silikonowa mikroskóra, bezpieczne i niewidoczne mocowanie oraz doskonałej jakości włosy. Nowe włosy dziecka będą wyglądać w pełni naturalnie i dadzą mu pełną swobodę by cieszyć się beztroskim dzieciństwem. Maluch będzie mógł znowu poczuć się w pełni akceptowany, radośnie bawić się z rówieśnikami, co z pewnością pomoże w walce z chorobą i szybkim powrocie do zdrowia. SecondHair Systems to doskonały sposób na łysienie dzieci. To rozwiązanie na wypadające włosy pozwoli Państwa pociechom nie tylko odzyskać włosy ale również pewność siebie i poczucie własnej wartości.
 

Kontakt z SecondHair Clinic

My także jesteśmy zdania, że kto pyta nie błądzi. Osoby zainteresowane ofertą SecondHair Clinic oraz SecondHair System zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Na Państwa pytania czekamy pod numerami telefonów: tel. 22 871 94 25 i tel. 501 893 271 oraz adresem mailowym: info@secondhair.pl. Zachęcamy również do kontaktu za pomocą poniższego formularza lub komunikatora umieszczonego w prawym dolnym rogu ekranu. Z przyjemnością rozwiejemy Państwa wątpliwości związane z osiągnięciem celu, jakim są bujne, naturalnie wyglądające włosy.

Do Państwa bezpośredniej dyspozycji jesteśmy również w siedzibie SecondHair Clinic w Warszawie oraz punktach konsultacyjnych w: Gdańsku, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Lublinie, Białymstoku i Katowicach. We wszystkich tych miejscach udzielamy porad dotyczących systemowego uzupełniania włosów metodą SecondHair System®.

...

Formularz kontaktowy

Captcha

Klinika Włosa SecondHair to zespół specjalistów – lekarzy, trycholog warszawa i fryzjerów pozwoli każdemu odzyskać piękną fryzurę i dobre samopoczucie. Leczymy różne dolegliwości - wypadanie włosów, łysienie plackowate, androgenowe, bliznowaciejące, telogenowe, anagenowe lub całkowite. W naszej wieloletniej praktyce zajmowaliśmy się różnymi typami łysienia: okresowym, poporodowym, dziedzicznym, neurotycznym, pospolitym, a także łysieniem wężykowatym, rozlanym i dyfuzyjnym. Nieobcy jest też nam mikropigmentacja czy przeszczep włosów a także zagadnienia łysienia u dzieci, łysienia męskiego czy łysienia dynamicznego. Dzielimy swoją wiedzę z osobami cierpiącym na trichotillomanię oraz zmagającym się z efektami ubocznymi terapii nowotworowych.