system włosów / zagęszczanie włosów

Dziś prezentujemy Państwu satysfakcjonującą metamorfozę dopasowania męskiego, częściowego systemu włosów SecondHair.

Nasz pacjent borykał się z problemem przerzedzonych włosów na szczycie głowy. Przyczyną łysienia były zarówno czynniki zewnętrze jak i również wewnętrzne skutecznie uniemożliwiające podjęcia efektywnego leczenia trychologicznego. Młody wiek, widoczne przerzedzenia, częsty kontakt z ludźmi z racji wykonywanego zawodu, a także z rówieśnikami, powodował duży dyskomfort dla naszego pacjenta i uczucie skrępowania przy kontakcie z innymi osobami. Wszystkie te wstydliwe problemy zostały rozwiązane za pomocą systemu włosów SecondHair.

 

system włosów / zagęszczanie włosów

Podczas spotkania z naszym konsultantem pacjent przekazał nam swoje oczekiwania wobec wyglądu i funkcjonalności systemu włosów. Dobrany został system z włosów indyjskich, który idealnie odpowiada właściwościom naturalnych włosów pacjenta i oczekiwań wobec samodzielnej stylizacji fryzury. Zastosowana baza A23 pozwala na wybór dużej gęstości włosów dzięki czemu system został idealnie zintegrowany z również sporą gęstością włosów naturalnych pacjenta.

Pozwoliło to na stworzenie kreatywnej, modnej, młodzieżowej fryzury. Baza wykonana z imitacji skóry oraz siatki nylonowej cechuje się wysoką wytrzymałością, a także charakteryzuje się łatwym czyszczeniem z wszelkich pozostałości kleju lub taśm. Zastosowanie systemu włosów uniemożliwiło określenie linii przejścia pomiędzy włosami pacjenta a obszarem uzupełnionym. Doskonałe i pewne mocowanie, naturalny i idealnie dobrany kolor, odpowiednia gęstość włosów – gwarancją komfortu użytkowania na co dzień.

Jeśli marzą ci się bujne włosy bądź chcesz zmienić swoją fryzurę dzięki zastosowaniu systemu włosów SecondHair, serdecznie zapraszamy na spotkanie z naszym konsultantem – pomożemy w dobrze odpowiedniego systemu również dla Ciebie. Oferujemy pełną obsługę i wsparcie profesjonalistów w procesie składania zamówienia, montażu a także dalszym postępowaniem w kwestii użytkowania oraz pielęgnacji systemu włosów SecondHair.
W celu umówienia wizyty zapraszamy do kontaktu pod numerem 22 871 94 25 lub email: info@secondhair.pl