W gdańskim Wojewódzkim Centrum Onkologii 28.09.2015 odbyły się Warsztaty Fundacji Piękniejsze Życie. Panie wyszły zachwycone i oczywiście piękne. Niektóre skusiły się, by przymierzyć peruki i turbany. Od 6 minuty zaczyna się relacja w Teleexpresie Extra. Zapraszamy!
Pod koniec października odbędą się kolejne Warsztaty.

 

Clipboard02 Clipboard03

 

Z Fundacją współpracujemy już od dobrych kilku lat. Jaki partner, bierzemy aktywnie udział w organizowanych Warsztatach na oddziałach onkologicznych. Podczas tych warsztatów Panie mają okazję przejść przez 12 kroków pielęgnacji i makijażu, a od nas otrzymują turban z kolekcji Beaute de Femme.

Niezależnie od tego, czy robią Panie makijaż regularnie, okazyjnie czy prawnie nigdy, odkrywamy razem w jak znacznym stopniu makijaż może pomóc w lepszym samopoczuciu. 

Szeroka paleta produktów, kolorów oraz technik makijażu umożliwia ukrycie lub pomniejszenie niedoskonałości takich jak zmiana kolorytu skóry, zwiększenie lub zmniejszenie wagi, „hiper pigmentacja” (pojawienie się ciemnych plam w przypadku jasnej cery i odwrotnie: jasnych plam w przypadku ciemnej cery), wypadanie brwi lub rzęs. Oczywiście nie należy zapominać, że zmiany, które obserwują Panie na twarzach mają charakter przejściowy.