Chcesz abyśmy do Ciebie oddzwonili?

Co to jest Trichodynia?

Sprawdzone metody na łysienie i wypadanie włosów

24 maja 2018r.

Spotkali się Państwo z nieznanym pojęciem? Dziś w poradzie wyjaśniamy co to jest trichodynia.

Co to jest Trichodynia?

Trichodynia to określenie bólu skóry głowy. Często cierpią na tą przypadłość osoby borykające się z różnym rodzajem łysienia. Zakończenia nerwowe, które oplatają pusty mieszek włosowy wysyłają bodźce bólowe z powrotem do mózgu z mniejszym lub bardziej intensywnym natężeniem.Trichodyni towarzyszy uczucie przewlekłego pieczenia lub mrowienia i swędzenia głowy. Jest to ból o podłożu psychosomatycznym. Trichodynia nie powoduje żadnych zmian skórnych. Można załagodzić objawy stosując wszelkie szamponu do wrażliwej skóry głowy lub/i olejki i lotiony kojące.

Kontakt z SecondHair Clinic

My także jesteśmy zdania, że kto pyta nie błądzi. Osoby zainteresowane ofertą SecondHair Clinic oraz SecondHair System zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Na Państwa pytania czekamy pod numerami telefonów: tel. 22 871 94 25 i tel. 501 893 271 oraz adresem mailowym: info@secondhair.pl. Zachęcamy również do kontaktu za pomocą poniższego formularza lub komunikatora umieszczonego w prawym dolnym rogu ekranu. Z przyjemnością rozwiejemy Państwa wątpliwości związane z osiągnięciem celu, jakim są bujne, naturalnie wyglądające włosy.

Do Państwa bezpośredniej dyspozycji jesteśmy również w siedzibie SecondHair Clinic w Warszawie oraz punktach konsultacyjnych w: Gdańsku, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Lublinie i Katowicach. We wszystkich tych miejscach udzielamy porad dotyczących systemowego uzupełniania włosów metodą SecondHair System®.

...

Formularz kontaktowy

Captcha

Klinika Włosa SecondHair to zespół specjalistów – lekarzy, trycholog warszawa i fryzjerów pozwoli każdemu odzyskać piękną fryzurę i dobre samopoczucie. Leczymy różne dolegliwości - wypadanie włosów, łysienie plackowate, androgenowe, bliznowaciejące, telogenowe, anagenowe lub całkowite. W naszej wieloletniej praktyce zajmowaliśmy się różnymi typami łysienia: okresowym, poporodowym, dziedzicznym, neurotycznym, pospolitym, a także łysieniem wężykowatym, rozlanym i dyfuzyjnym. Nieobcy jest też nam mikropigmentacja czy przeszczep włosów a także zagadnienia łysienia u dzieci, łysienia męskiego czy łysienia dynamicznego. Dzielimy swoją wiedzę z osobami cierpiącym na trichotillomanię oraz zmagającym się z efektami ubocznymi terapii nowotworowych.