Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Chcesz abyśmy do Ciebie oddzwonili?

SecondHair System

Sprawdzone metody na łysienie i wypadanie włosów

UltraFlexSkin

Czyli unikalne rozwiązanie opracowane i zaprojektowane przez doświadczonych specjalistów dla osób borykających się z trwałymi ubytkami włosów, znacznymi przerzedzeniami i łysieniem.

Jego główne cechy systemu włosów to:

 • Niesamowity komfort użytkowania
 • Trwałość
 • Naturalność
 • Przewiewność

Jest idealne do codziennego użytkowania, pozwala zapomnieć o problemach z włosami w życiu codziennym, zachowując dyskretny wygląd i łatwość mocowania.

Poznaj więcej szczegółów rozwiązania podczas konsultacji.

QuatroSkin

To rozwiązanie stworzone jest specjalnie dla osób marzących o innej fryzurze, której nie mogą osiągnąć z własnych włosów. Nasze doświadczenie umożliwiło nam stworzenie rozwiązania, które łączy oczekiwania klienta z realnymi możliwościami.

System włosów stosowany w przypadku:

 • rzadkich włosów
 • zakoli
 • nieudanego zabiegu przeszczepu włosów
 • osób niezadowolonych z własnych włosów

Głównym założeniem tego systemu włosów jest zwiększenie pewności siebie i komfort noszenia, a przede wszystkim jego niezauważalność dla otoczenia.

Dzięki UltraFlexSkin możesz stać się posiadaczem swojej wymarzonej fryzury, zmienić swój wizerunek i zrealizować marzenia!


Nasi konsultanci są gotowi do pomocy.


Włosy, bez względu na płeć i wiek stanowią atrybut i ozdobę człowieka.

Utrata włosów to nie tylko zwykły ubytek w wyglądzie fizycznym ale również duży problem psychiczny, który odbiera nam pewność siebie i dobre samopoczucie. Nowoczesne rozwiązania systemów włosów SecondHair Systems® - dające poczucie komfortu, pewności siebie i atrakcyjności są dobrym rozwiązaniem dla wszystkich. Metoda jest bezbolesna i nieinwazyjna, co powoduje, że może być używana również przez dzieci. Prostota i szybkość mocowania sprawiają, że są idealne na co dzień. Indywidualne podejście do każdego Klienta i poznanie jego oczekiwań pozwala nam dopasować rozwiązanie w 100% do jego potrzeb. SecondHair Systems jest przeznaczona dla osób, które zmagają się z takimi problemami jak wypadanie włosów, łysienie (m.in. typowe łysienie androgenowe czy łysienie plackowate), które straciły włosy w wyniku choroby, przebytych urazów, oparzeń, chemioterapii. Nasza metoda daje możliwość uzyskania wymarzonej, a przede wszystkim naturalnie wyglądającej fryzury wszystkim, którzy są niezadowoleni ze swoich włosów.


Przed i po

Prezentujemy Państwu zdjęcia Klientów, którzy zaufali nam i naszej innowacyjnej metodzie SecondHair Systems®. Zyskali pewność siebie, piękne włosy i poczucie swobody w każdej sytuacji. A oto ich metamorfozy…

before-after_01

Opinie naszych klientów

Pomaga Pan swoją pracą i fachowością ludziom zdesperowanym, nieśmiałym i zamkniętym w sobie. Brak włosów to problem wielu osób. Proszę dalej to kontynuować, by tacy jak ja uzyskali z Pana rąk pomoc. System włosów, który odebrałem zmieniły mój wizerunek, pomogły mi w pracy i życiu osobistym. Dziękuję

Naprawdę piękne są te włosy. Nie wyobrażałam sobie nawet takiego efektu z wielką przyjemnością ogladam się teraz w lustrze. Mam już wypróbowane 3 warianty ich układania, pięknie słuchają. Widzę w oczach kobiet wreszcie zazdrość a w męskich podziw. Bardzo dziekuję. Wreszcie kobieta

Chciałem po prostu podziękować i wyrazić swoje uznanie, bo byłem pełen obaw. Ale odbierając system włosów uspokoiłem się. Wyszła fajna męska fryzura, bardzo podobna do tej co miałem wcześniej. Dziękuję również za fachowe informacje o jej pielęgnacji i mocowaniu.


Co wyróżnia SecondHair Systems®

 • odzyskaj pewność siebie i zdrowe, piękne włosy bez konieczności poddawania się bolesnym oraz inwazyjnym zabiegom
 • ciesz się stuprocentową swobodą – nic nie stoi na przeszkodzie, abyś korzystał ze wszystkich przyjemności życia. Twoim nowym włosom nie będzie straszna woda, letni skwar, czy silny wiatr. Nie będą się one także nadmiernie skręcać po udaniu się na spoczynek
 • zapomnij o regularnym rozczesywaniu oraz zakładaniu i zdejmowaniu systemu uzupełnień, które to czynności są prawdziwą zmorą posiadaczy peruk naturalnych oraz tupecików
 • oszczędzaj pieniądze – gwarantujemy brak konieczności nabywania dedykowanych środków kosmetycznych oraz medycznych
 • eksperymentuj i zachwycaj wyjątkowością – swoje nowe włosy możesz w dowolnej chwili przemodelować, przedłużyć, a nawet całkowicie zmienić ich kolor
 • dyskretne węzełki sprawią, że nikt nie dowie się, iż włosy którymi olśniewasz nie zostały wyhodowane samodzielnie!

Metoda SecondHair Systems®

SecondHair Systems® w doskonały sposób zastąpi ubytki czy całkowicie utracone włosy. Jednocześnie wygląda bardzo naturalnie, atrakcyjnie i estetycznie.


Najczęściej zadawane pytania dot. SecondHair Systems®

Uzupełnienia włosów nie wymagają szczególnej pielęgnacji. Myjemy je tak jak własne włosy – wodą i szamponem. Możemy je zdjąć lub też umyć na naszej głowie, np. pod prysznicem.

Nie. Aby zdjąć uzupełnienie zamocowane za pomocą taśm termoadhezyjnych, nie wystarczy za nie pociągnąć, trzeba je lekko podważyć. Włosy są stabilnie i mocno przymocowane, nie jest możliwe ich przesunięcie czy przypadkowe zdjęcie. Można w nich swobodnie biegać, pływać czy uprawiać nawet sporty ekstremalne. Łysienie ani wypadanie włosów nie będzie już problemem ani przyczyną Twojego niezadowolenia.

Do tej pory nie spotkaliśmy się z wystąpieniem reakcji alergicznej. Taśmy są powszechnie stosowane na całym świecie , gdzie poddano je dokładnym testom. Wśród Klientów cierpiących na łysienie plackowate, androgenowe, bliznowaciejące, telogenowe, anagenowe czy całkowite jest wiele osób, które cenią sobię mocowanie przy użyciu taśm termoadhezyjnych.

Zwykle kilka lat, ale to zależy od kilku czynników, m.in. od prawidłowej pielęgnacji i trybu życia danej osoby.

Czas realizacji zamówienia zwykle wynosi od 3,5 do 5 miesięcy.

Cena zależy od wielu czynników takich jak:

 • rodzaj włosa. Są cztery główne rodzaje włosów: chińskie, indyjskie, europejskie i słowiańskie. Różnią się one od siebie jakością, a co za tym idzie również ceną. Włosy słowiańskie są najwyższej jakości i są one najczęściej wybierane przez klientów wybierających uzupełnienie czy zagęszczenie włosów.
 • rodzaj bazy ( mikroskóra, tiul, folia PU) dużo odmian baz, które różnią się od siebie grubością, przezroczystością, elastycznością i przepuszczalnością powietrza. Dobierane są one zgodnie z indywidulanymi potrzebami i oczekiwaniami Klienta.
 • rodzaj przedniej linii włosów
 • wielkość uzupełnienia
 • gęstość włosów
 • długość włosów
 • kolor
 • itd.

Ze względu na to, że poszczególne elementy można ze sobą nieskończenie łączyć w zależności od trybu życia, przyzwyczajeń i oczekiwań jest praktycznie niemożliwym przedstawić wszystkie kombinacje. Również ze względu na cel naszych działań, czyli na spełnienia oczekiwań klienta, jesteśmy dalecy od podawania błędnych informacji o cenie, wyceniając bez rozmowy i zapoznania się z problemem i oczekiwaniami Klienta. Bardzo ogólnie można powiedzieć, że ceny Systemu SecondHair kształtują się od  3000 złotych wzwyż.

Systemy wykonywane są z kilku rodzajów włosów. Występują one również pod wieloma nazwami. Jednak najprostsza klasyfikacja to:

 • WŁOSY CHIŃSKIE
  Włosy te z natury są bardzo ciemne, grube i proste. Zostają poddane skomplikowanemu procesowi pozbawiania pigmentu, poprzez który tracą swój naturalny blask i wytrzymałość. Bardzo ciężko jest uzyskać z nich jasne, słowiańskie odcienie, dlatego często zanim uzyskany zostanie odpowiedni kolor poddawane są bardzo intensywnym procesom rozjaśniania. Na koniec zabiegu są powlekane gorącym woskiem aby włos wyglądał na piękny i zdrowy. To powoduje, że systemy z tych włosów są kiepskiej jakości. Ich włosy bardzo szybko się mechacą i pękają. Polecane są dla osób potrzebujących uzupełnienia włosów na krótki okres czasu (kilka miesięcy) cierpiących na łysienie okresowe, poporodowe czy łysienie będące skutkiem chemioterapii.

 • WŁOSY INDYJSKIE
  Są to włosy podobne do opisywanych wcześniej. Różnią się jednak tym, że nie są tak sztywne i posiadają naturalną skłonność do falowania. Niestety tak samo jak włosy chińskie i te włosy trzeba poddać procesowi rozjaśniania, żeby uzyskać jasny kolor. Ten zabieg niszczy ich strukturę i sprawia że stają się mniej wytrzymałe. Dlatego również systemy z włosów indyjskich mają krótki okres żywotności, są pozbawione blasku i dość szybko się kołtunią. Polecane są osobą, które szukają uzupełnienia czy zagęszczenia włosów na krótki okres czasu i preferują ciemne odcienie włosów.

 • WŁOSY EUROPEJSKIE
  Są to włosy z południowej Europy – przede wszystkim z Włoch i Hiszpanii. Niestety ich naturalne odcienie są również dość ciemne. Dlatego by pozyskać jasne kolory muszą być poddane zabiegom odwracającym. Nie są one jednak tak sztywne i proste jak włosy chińskie i indyjskie, a systemy z tych włosów są bardziej trwałe i miłe w dotyku.

 • WŁOSY SŁOWIAŃSKIE (RAW VIRGIN HAIR®)
  To najwyższa jakość włosów. Ich kolor idealnie pasuje do urody większości Polaków. Dzięki jasnym, naturalnym odcieniom tych włosów nie trzeba poddawać procesom dekoloryzacji. Włosy pozostają zdrowe, silne i pełne blasku. Dlatego też systemy z tych włosów są bardzo trwałe. Włosy słowiańskie to gwarancja komfortu fizycznego i psychicznego na lata. Ich cena zazwyczaj jest nieco droższa, ale ich niezaprzeczalna jakość wyjaśnia wszystko.

Każde uzupełnienie czy zagęszczenie włosów jest indywidualne, więc można stworzyć oryginalny indywidualny rodzaj oraz kształt bazy uzupełnienia Second Hair®.

Uzupełnienie włosów jak najbardziej mogą być poddawane koloryzacji. Ważne jest, aby zajął się tym profesjonalista tj. fryzjer / perukarz. Możesz udać się do nas lub do swojego ulubionego fryzjera. Zapewne świadczy on tego typu usługi. Jeśli jednak nie ma on doświadczenia w tej kwestii, lepiej niech najpierw dokona próby na przykład na starym, nieużywanym przez Ciebie uzupełnieniu włosów.

Nie jest to dla nas żadnym problemem. Wykonujemy serwisy dotkania, naprawy bazy jeśli jest uszkodzona. Zazwyczaj odsyłacie do nas Państwo swój system, my dokonujemy analizy i wyceny serwisu oraz oceniamy jak długo zajmie naprawa. Następnie kontaktujemy się z Państwem w celu akceptacji wyceny i przystępujemy do działania.

To zależy od jego rodzaju oraz sposobu użytkowania. Każde uzupełnienie czy zagęszczenie włosów ma swoją ograniczoną żywotność. Korzystanie z systemu tylko w czasie dnia pozwoli na jego dłuższe użytkowanie niż by to miało miejsce przy całodobowym noszeniu. Polecamy naszym klientom cierpiącym z powodu łysienia plackowatego, androgenowego, bliznowaciejącego, telogenowego, anagenowego czy wypadania włosów, zamówienie dwóch uzupełnień, tak by można ich było używać na przemian. To wydłuża czas ich używania. Dodatkową korzyścią jest fakt, że będą one identyczne, a jeśli jedno z nich będzie wymagało wymiany lub naprawy nie będzie problemów związanych z jego brakiem.

Zrozumienie i doświadczenie – Czy ktoś może lepiej zrozumieć zmartwienia, potrzeby i kłopoty osoby, która straciła włosy? Nasi specjaliści znają je doskonale dzięki wieloletniej pracy w tej branży (ponad 25 lat firmy), ogromnemu doświadczeniu i niepodważalnym kwalifikacjom. Profesjonalne wykonanie. W celu uzyskania jak najlepszej jakości i jak najbardziej naturalnie wyglądającego uzupełnienia używamy materiałów najwyższej jakości. Pracują dla nas wykwalifikowani specjaliści, którzy potrafią zadowolić każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.
Naturalny wygląd – Uzupełnienie powinno wyglądać jak najbardziej naturalnie. Taki wygląd zapewni zastosowanie jako materiału bazowego koronki lub mikroskóry. Użycie zwykłej bazy z koronkowym przodem łączy zaś naturalny wygląd linii włosów z trwałością.

Metoda uzupełnienia SecondHair Systems nie jest przeszczepem włosów. Jest to innowacyjna, bezbolesna, niechirurgiczna metoda dedykowana osobom, które cierpią z powodu łysienia, wypadania włosów czy takich schorzeń jak trichotillomania, łysienie okresowe, poporodowe, pospolite, neurotyczne, dziedziczne, łysienie wężykowate, plackowate rzekome, rozlane, dynamiczne lub dyfuzyjne.

Metoda ta została stworzona dla osób, którym nie jest obce łysienie damskie, łysienie męskie oraz łysienie u dzieci.
SecondHair jest polecany dla:

 • osób łysych lub łysiejących zarówno z przyczyn chorobowych jak i naturalnych
 • osób, które chcą poprawić swoją fryzurę pod względem gęstości, długości i wyglądu
 • osób, które nie chcą chirurgicznego przeszczepu włosów
 • osób po przeszczepie włosów a niezadowolonych z efektu – (zagęszczamy po przeszczepie)
 • osób będących świadomymi konsekwencji innych sposobów przedłużania i zagęszczania włosów
 • osób po chemioterapii
 • osób, które cenią sobie komfort i indywidualne produkty

Nie jest możliwe by dokonać wyceny systemu przez telefon, maila, GG czy chat.
By móc przedstawić cenę systemu przygotowanego indywidulanie dla Pani/ Pana potrzebujemy spotkać się na konsultacji by móc przedyskutować i dobrać wszystkie indywidualne parametry.
Dopiero po ich określeniu jesteśmy w stanie dokonać profesjonalnej wyceny.

Konsultacje odbywają się w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku, Katowicach i Lublinie. Jeśli zdecyduje się Pani/ Pan na zamówienie systemu, wtedy konsultacja jest bezpłatna. W przeciwnym razie koszt konsultacji to 100zł

Na konsultację można umówić się dzwoniąc pod numerem 22 871 94 25 lub komórkowym 501 893 271

Jeśli zastosujemy odpowiednią bazę z linią rozmytą oraz odpowiednią metodę mocowania, możliwe jest noszenie nawet bardzo krótko ostrzyżonej, męskiej fryzury.

Dla osób dotkniętych takimi problemami jak łysienie, wypadanie włosów, przerzedzenie włosów, łysienie plackowate, androgenowe, bliznowaciejące, telogenowe, anagenowe czy całkowite przygotowaliśmy różne metody mocowania systemu, nie we wszystkich metodach jest konieczne golenie włosów.

Jak najbardziej. Wykonujemy bazy z różnych materiałów dobranych do indywidualnych potrzeb Klienta. Skóra głowy normalnie oddycha, dzięki temu, że materiał, z którego wykonana jest baza jest cienki i przepuszczalny.

Są różne metody mocowania systemu. Większość z nich charakteryzuje się tym, że możecie Państwo swobodnie samemu zakładać i zdejmować uzupełnienie, oczywiście po wcześniejszym poinstruowaniu przez nas jak to odpowiednio robić. Dzięki zastosowaniu odpowiednich mechanizmów, nie jest to trudne, a Państwo możecie swobodnie i samodzielnie zakładać i zdejmować system kiedy tylko chcecie.

Kontakt z SecondHair Clinic

My także jesteśmy zdania, że kto pyta nie błądzi. Osoby zainteresowane ofertą SecondHair Clinic oraz SecondHair System zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Na Państwa pytania czekamy pod numerami telefonów: tel. 22 871 94 25 i tel. 501 893 271 oraz adresem mailowym: info@secondhair.pl. Zachęcamy również do kontaktu za pomocą poniższego formularza lub komunikatora umieszczonego w prawym dolnym rogu ekranu. Z przyjemnością rozwiejemy Państwa wątpliwości związane z osiągnięciem celu, jakim są bujne, naturalnie wyglądające włosy.

Do Państwa bezpośredniej dyspozycji jesteśmy również w siedzibie SecondHair Clinic w Warszawie oraz punktach konsultacyjnych w: Gdańsku, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Lublinie, Białymstoku i Katowicach. We wszystkich tych miejscach udzielamy porad dotyczących systemowego uzupełniania włosów metodą SecondHair System®.

...

Formularz kontaktowy

Captcha

Klinika Włosa SecondHair to zespół specjalistów – lekarzy, trycholog warszawa i fryzjerów pozwoli każdemu odzyskać piękną fryzurę i dobre samopoczucie. Leczymy różne dolegliwości - wypadanie włosów, łysienie plackowate, androgenowe, bliznowaciejące, telogenowe, anagenowe lub całkowite. W naszej wieloletniej praktyce zajmowaliśmy się różnymi typami łysienia: okresowym, poporodowym, dziedzicznym, neurotycznym, pospolitym, a także łysieniem wężykowatym, rozlanym i dyfuzyjnym. Nieobcy jest też nam mikropigmentacja czy przeszczep włosów a także zagadnienia łysienia u dzieci, łysienia męskiego czy łysienia dynamicznego. Dzielimy swoją wiedzę z osobami cierpiącym na trichotillomanię oraz zmagającym się z efektami ubocznymi terapii nowotworowych.

1