Chcesz abyśmy do Ciebie oddzwonili?

Czy podcinanie włosów wpływa na wypadanie włosów?

Sprawdzone metody na łysienie i wypadanie włosów

4 maja 2018r.

Zapraszamy na poradę na blogu Kliniki Włosa SecondHair. Tym razem wyjaśniamy wypływ podcinania włosów na ich wypadanie.

Czy podcinanie włosów wpływa na wypadanie włosów?

Większość osób, które zaobserwowały wzmożone wypadanie włosów od razu „biegną” do fryzjera by ściąć włosy by odrastały one mocniejsze. Jednak nie mamy żadnego wpływu na regulację procesu wzrostu naszych włosów. Podcinanie włosów regularne czy nie – nie ma wpływu na porost włosów. Strzyżeniem włosów nie stymulujemy ani nie przyspieszamy fazy wzrostu włosów. Podcinanie włosów ma znaczenie jeśli chodzi o ładny i estetyczny wygląd naszej fryzury.

Kontakt z SecondHair Clinic

My także jesteśmy zdania, że kto pyta nie błądzi. Osoby zainteresowane ofertą SecondHair Clinic oraz SecondHair System zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Na Państwa pytania czekamy pod numerami telefonów: tel. 22 871 94 25 i tel. 501 893 271 oraz adresem mailowym: info@secondhair.pl. Zachęcamy również do kontaktu za pomocą poniższego formularza lub komunikatora umieszczonego w prawym dolnym rogu ekranu. Z przyjemnością rozwiejemy Państwa wątpliwości związane z osiągnięciem celu, jakim są bujne, naturalnie wyglądające włosy.

Do Państwa bezpośredniej dyspozycji jesteśmy również w siedzibie SecondHair Clinic w Warszawie oraz punktach konsultacyjnych w: Gdańsku, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Lublinie i Katowicach. We wszystkich tych miejscach udzielamy porad dotyczących systemowego uzupełniania włosów metodą SecondHair System®.

...

Formularz kontaktowy

Captcha

Klinika Włosa SecondHair to zespół specjalistów – lekarzy, trycholog warszawa i fryzjerów pozwoli każdemu odzyskać piękną fryzurę i dobre samopoczucie. Leczymy różne dolegliwości - wypadanie włosów, łysienie plackowate, androgenowe, bliznowaciejące, telogenowe, anagenowe lub całkowite. W naszej wieloletniej praktyce zajmowaliśmy się różnymi typami łysienia: okresowym, poporodowym, dziedzicznym, neurotycznym, pospolitym, a także łysieniem wężykowatym, rozlanym i dyfuzyjnym. Nieobcy jest też nam mikropigmentacja czy przeszczep włosów a także zagadnienia łysienia u dzieci, łysienia męskiego czy łysienia dynamicznego. Dzielimy swoją wiedzę z osobami cierpiącym na trichotillomanię oraz zmagającym się z efektami ubocznymi terapii nowotworowych.