Chcesz abyśmy do Ciebie oddzwonili?

Czy środki do stylizacji włosów powodują wypadanie włosów?

Sprawdzone metody na łysienie i wypadanie włosów

31 stycznia 2020r.

Wygląd naszych włosów jest równie ważny jak nasz ubiór. Często w tworzeniu fryzur czy ujarzmieniu niesfornych włosów sięgamy po różne preparaty stylizacyjne.

Czy środki do stylizacji włosów powodują wypadanie włosów?

Wszelkie kosmetyki do pielęgnacji czy stylizacji włosów czy nawet zabiegi koloryzacji, trwałej ondulacji w nieumiejętny sposób, bądź nadmiernie stosowane przyczyniają się do osłabienia włosów co prowadzi do ich utraty. Nadmierna stylizacja włosów je niszczy, ponieważ aplikacja zbyt dużej ilości kosmetyku obciąża włosy. Przy krótkich fryzurach preparaty stylizacyjne często są nakładane na skórę głowy przez co dodatkowo zatykamy ujścia włosa. Produkt stylizacyjny sam w sobie nie szkodzi włosom przy umiejętnym i umiarkowanym/zalecanym stosowaniu.

Kontakt z SecondHair Clinic

My także jesteśmy zdania, że kto pyta nie błądzi. Osoby zainteresowane ofertą SecondHair Clinic oraz SecondHair System zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Na Państwa pytania czekamy pod numerami telefonów: tel. 22 871 94 25 i tel. 501 893 271 oraz adresem mailowym: info@secondhair.pl. Zachęcamy również do kontaktu za pomocą poniższego formularza lub komunikatora umieszczonego w prawym dolnym rogu ekranu. Z przyjemnością rozwiejemy Państwa wątpliwości związane z osiągnięciem celu, jakim są bujne, naturalnie wyglądające włosy.

Do Państwa bezpośredniej dyspozycji jesteśmy również w siedzibie SecondHair Clinic w Warszawie oraz punktach konsultacyjnych w: Gdańsku, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Lublinie i Katowicach. We wszystkich tych miejscach udzielamy porad dotyczących systemowego uzupełniania włosów metodą SecondHair System®.

...

Formularz kontaktowy

Captcha

Klinika Włosa SecondHair to zespół specjalistów – lekarzy, trycholog warszawa i fryzjerów pozwoli każdemu odzyskać piękną fryzurę i dobre samopoczucie. Leczymy różne dolegliwości - wypadanie włosów, łysienie plackowate, androgenowe, bliznowaciejące, telogenowe, anagenowe lub całkowite. W naszej wieloletniej praktyce zajmowaliśmy się różnymi typami łysienia: okresowym, poporodowym, dziedzicznym, neurotycznym, pospolitym, a także łysieniem wężykowatym, rozlanym i dyfuzyjnym. Nieobcy jest też nam mikropigmentacja czy przeszczep włosów a także zagadnienia łysienia u dzieci, łysienia męskiego czy łysienia dynamicznego. Dzielimy swoją wiedzę z osobami cierpiącym na trichotillomanię oraz zmagającym się z efektami ubocznymi terapii nowotworowych.