Chcesz abyśmy do Ciebie oddzwonili?

Czy zabieg mikropigmentacji skóry głowy jest bolesny?

Sprawdzone metody na łysienie i wypadanie włosów

11 lipca 2018r.

Zapraszamy do naszej kolejnej porady. Tym samym rozpoczniemy serię odpowiedzi na pytania dotyczące mikropigmentacji.

Metoda mikropigmentacji skóry głowy pozwala skutecznie „odtworzyć” włosy na skórze. HFS jest jedyną na świecie metodą mikropigmentacji skóry głowy gdzie stosuje się nie tylko klasyczne metody, ale również specjalny Roller, który w szybkim tempie symuluje drobne włoski. Koniec z zakolami, zaczeskami i różnego rodzaju metodami maskowania przerzedzeń.

/

Więcej na naszej stronie https://secondhair.pl/zakres-uslug/zabiegi/mikropigmentacja/

Czy zabieg mikropigmentacji skóry głowy jest bolesny?

Zabieg mikropigmentacji jest prawie bezbolesny. Jednak przed rozpoczęciem zabiegu, na skórę głowy nakładany jest krem znieczulający. O wrażliwości na ból wpływa wiele czynników. Z pewnością osoby, które mają wrażliwą, cienką czy skłonną do podrażnień skórę głowy bądą bardziej odczuwały wykonywanie zabiegu. Również wpływ na ból ma obszar głowy, który jest pigmentowany. Zazwyczaj szczególnie bolesnym miejscem są skronie oraz czubek głowy – to tam jest najbardziej unerwiona skóra głowy. Największym aspektem wpływającym na ból jest nasze nastawienie na odczucia – to zrozumiałe, gdyż nie wiemy jakich odczuć mamy się spodziewać. Do zabiegu używana jest igła, która większości osobom kojarzy się z bólem i dyskomfortem.

Kontakt z SecondHair Clinic

My także jesteśmy zdania, że kto pyta nie błądzi. Osoby zainteresowane ofertą SecondHair Clinic oraz SecondHair System zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Na Państwa pytania czekamy pod numerami telefonów: tel. 22 871 94 25 i tel. 501 893 271 oraz adresem mailowym: info@secondhair.pl. Zachęcamy również do kontaktu za pomocą poniższego formularza lub komunikatora umieszczonego w prawym dolnym rogu ekranu. Z przyjemnością rozwiejemy Państwa wątpliwości związane z osiągnięciem celu, jakim są bujne, naturalnie wyglądające włosy.

Do Państwa bezpośredniej dyspozycji jesteśmy również w siedzibie SecondHair Clinic w Warszawie oraz punktach konsultacyjnych w: Gdańsku, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Lublinie i Katowicach. We wszystkich tych miejscach udzielamy porad dotyczących systemowego uzupełniania włosów metodą SecondHair System®.

...

Formularz kontaktowy

Captcha

Klinika Włosa SecondHair to zespół specjalistów – lekarzy, trycholog warszawa i fryzjerów pozwoli każdemu odzyskać piękną fryzurę i dobre samopoczucie. Leczymy różne dolegliwości - wypadanie włosów, łysienie plackowate, androgenowe, bliznowaciejące, telogenowe, anagenowe lub całkowite. W naszej wieloletniej praktyce zajmowaliśmy się różnymi typami łysienia: okresowym, poporodowym, dziedzicznym, neurotycznym, pospolitym, a także łysieniem wężykowatym, rozlanym i dyfuzyjnym. Nieobcy jest też nam mikropigmentacja czy przeszczep włosów a także zagadnienia łysienia u dzieci, łysienia męskiego czy łysienia dynamicznego. Dzielimy swoją wiedzę z osobami cierpiącym na trichotillomanię oraz zmagającym się z efektami ubocznymi terapii nowotworowych.