Zabieg do skóry głowy, wypadających, przerzedzonych i łamliwych włosów.

Wstępem do zabiegu jest umycie włosów szamponem Energizing, który stymuluje mikrocyrkulację skóry głowy. Polecany szczególnie do osłabionej skóry głowy i włosów z tendencją do wypadania.

Drugim etapem jest ponowne użycie szamponu Energizing. Jeżeli nie ma potrzeby drugiego mycia włosów wtedy zamiast szamponu możemy zastosować lotion Energizing, który wsmarowujemy w skórę głowy do całkowitego wchłonięcia. Szczególnie zalecany w przypadku utraty włosów spowodowanej stresem i czynnikami sezonowymi. Na koniec stosujemy żel Energizing, który orzeźwia i delikatnie stabilizuje włosy, pozostawiając dodatkowy delikatny efekt stylingu.

W przypadku sezonowej utraty włosów działa zapobiegawczo, spowalniając proces utraty włosów poprzez stymulowanie metabolizmu, wzmacniając i dodając objętości cienkim, osłabionym włosom. Żelu nie spłukujemy.

Czas trwania zabiegu to 15-20 minut.

image_288
image_289
image_290
image_210
image_313
image_314

Zabieg do przetłuszczającej się skóry głowy.

Do wyboru są dwie metody kuracji.

 • Pierwsza przy użyciu szamponu Rebalancing i koncentratu Energizing Superactive, druga przy użyciu koncentratu Detoxifying Superactive i szamponu Rebalancing.
  Przy wyborze pierwszej kuracji na wstępie stosujemy szampon Rebalancing, który oczyszcza i łagodzi działanie gruczołów łojowych. Przeciwdziała nadmiernej produkcji sebum. Następnie stosujemy koncentrat Energizing Superactive, który zwalcza zarówno produkcję nadmiernej ilości sebum, jak i często łączącego się z nią łysienia androgenowego. Włosy wyrastają zdrowsze i mocniejsze, skóra jest bardziej napięta i wydziela mniej sebum. Koncentrat wmasowujemy, nie spłukujemy.
 • Przy drugiej kuracji stosujemy szampon Rebalancing, aby pozbyć się nadmiernej ilości sebum. Następnie nakładamy pędzelkiem równomiernie serum regenerujące Detoxifying Superacitve na skórę głowy. Po 15 minutach spłukujemy. Na koniec stosujemy szampon Rebalancing, który spłucze pozostałości serum i odświeży skórę.

Czas trwania zabiegu to 10-20 minut.

Zabieg do wrażliwej skóry głowy

Pierwszym etapem zabiegu jest użycie szamponu Calming przynosząc ulgę wrażliwej skórze głowy.

Szampon może być stosowany w zależności od potrzeb. Po spłukaniu szamponu stosujemy koncentrat Calming Superactiv, który natychmiast uśmierza podrażnienia i przynosi długotrwałą ulgę.

Koncentrat aplikujemy na uwrażliwione lub swędzące miejsca i wmasujemy do całkowitego wchłonięcia.

Czas trwania zabiegu to 10 minut.

image_206
image_218
image_296
image_297
image_316

Zabieg do odwodnionej skóry głowy, suchych i łamliwych włosów.

Do wyboru są dwie metody przeprowadzenia zabiegu.

 • Pierwsza odbywa się przy użyciu szamponu Nourishing i odżywki Nourishing Vegetarian Miracle, a drugi przy użyciu szamponu i maski Nourishing.
  Przy pierwszej kuracji stosujemy szampon Nourishing, który delikatnie myje strukturę włosów. Następnie aplikujemy odżywkę Nourishing Vegetarian Miracle na całą długość i końce włosów.
  Pozostawiamy na 10 minut, przeczesujemy i dokładnie płuczemy.
 • Przy drugim zabiegu stosujemy szampon Nourishing, który delikatnie myje włosy. Kolejno nakładamy na włosy maskę do suchych i zniszczonych włosów Nourishing Hair Bulding Pak. Maska odbudowuje i odżywia trzon włosa, pozostawiając włosy miękkie, błyszczące i pełne objętości. Nakładamy na całą długość i końce włosów. Pozostawiamy na 10 minut, przeczesujemy i dokładnie płuczemy.

Czas trwania zabiegu to 15 minut.

NAWILŻENIE I OCHRONA

Zabieg do wszystkich rodzajów włosów

Pierwszym etapem zabiegu jest umycie włosów szamponem Well-Being, który stosowany jest do wszystkich rodzajów włosów. Działa silnie przeciwutleniająco oraz ochrania przed groźnymi czynnikami zewnętrznymi. Następnie nakładamy lekką odżywkę Well-Being i pozostawiamy na 2-3 minuty, po czym spłukujemy.

Również możemy rozbudować zabieg wybierając dodatkowo masaż, który wykonywany jest przed zabiegiem przy użyciu olejku Well-being, by odżywić skórę głowy, poprawić jej elastyczność i mikrocyrkulację, a jednocześnie zapewnić przyjemne uczucie odprężenia.

Czas trwania zabiegu bez masażu to 10 minut. Z masażem- 20 minut.

image_298
image_299
image_300
image_296
image_302

Zabieg głęboko odbudowujący

Po zastosowaniu szamponu Nourishing stosujemy serum Nourishing Restructuring Miracle do bardzo zniszczonych włosów.

Produkt ten nakładamy na obszary, które wymagają odbudowy. Po 15 minutach spłukujemy i odpowiednio do rodzaju włosów nakładamy odżywkę Nourishing Vegetarian Miracle lub maskę Nourishing Hair Building Pak.

Odżywka ma za zadanie chronić strukturę włosa oraz pielęgować włosy.  Maska ma działanie odbudowujące, rekonstruuje warstwę lipidową. Po 10 minutach spłukujemy produkt.

Czas zabiegu to 30 minut.

Zabieg SPA odtoksyczniający skórę i włosy

Do wyboru są dwa zabiegi Spa:

 • Pierwszym etapem jednego z zabiegów Spa, jest nałożenie błota Detoxifying. Błoto ma za zadanie oczyszczać skórę głowy z toksyn i napięcia wywołanego zanieczyszczeniami środowiska zewnętrznego. Perfekcyjnie usuwa cząsteczki pyłu i smogu, które osadzają się na włosach. Błoto pozostaje na włosach przez 15 minut. Następnie po wypłukaniu błota, myjemy włosy rewitalizującym szamponem Detoxifying. Szampon zawiera cząsteczki peelingu, które łagodnie lecz głęboko oczyszczają skórę głowy, zapewniają ochronę przeciw działaniu wolnych rodników. Na zakończenie nakładamy lekką odżywkę nawilżającą Well-Being na całą długość i końce włosów. Po 2-3 minutach spłukujemy.
 • Drugi zabieg Spa również polega na nałożeniu błota Detoxifying. Błoto ma za zadanie oczyszczać skórę głowy z toksyn i napięcia wywołanego zanieczyszczeniami środowiska zewnętrznego. Perfekcyjnie usuwa cząsteczki pyłu i smogu, które osadzają się na włosach. Błoto pozostaje na włosach przez 15 minut. Następnie po wypłukaniu błota, myjemy włosy rewitalizującym szamponem Detoxifying. Szampon zawiera cząsteczki peelingu, które łagodnie lecz głęboko oczyszczają skórę głowy, zapewniają ochronę przeciw działaniu wolnych rodników. Następnie aplikujemy serum Nourishing Restructuring Miracle do bardzo zniszczonych włosów. Produkt ten nakładamy na obszary, które wymagają odbudowy. Po 15 minutach spłukujemy i odpowiednio do rodzaju włosów, nakładamy odżywkę Nourishing Vegetarian Miracle lub maskę Nourishing Hair Building Pak. Odżywka ma za zadanie chronić strukturę włosa oraz pielęgować włosy. Maska ma działanie odbudowujące, rekonstruuje warstwę lipidową. Po 10 minutach spłukujemy produkt.

Czas trwania zabiegu to 20-45 minut.

image_303
image_304

ZABIEGI SUPERAKTYWNE

Superaktywny zabieg oczyszczający

Początkiem kuracji jest masaż relaksacyjno-odprężający wykonywany przy użyciu olejku Well-Being. Po zakończeniu masażu stosujemy wielofunkcyjny koncentrat Detoxifying Superactive do głębokiej regeneracji skóry głowy.

Złuszcza zrogowaciały naskórek, zapobiega podrażnieniu, szczypaniu i swędzeniu. Chroni skórę głowy. Produkt nakładany jest równomiernie na skórę głowy. Po 15 minutach dokładnie spłukiwany.

Czas trwania zabiegu to 25 minut.

Superaktywny zabieg pobudzajacy

Początkiem kuracji jest masaż relaksacyjno-odprężający wykonywany przy użyciu olejku Well-Being. Po zakończeniu masażu stosujemy wielofunkcyjny, aktywny koncentrat Energizing Superactive zwalczający hormonalną utratę włosów. Zwalcza zarówno nadmiernej produkcji sebum jak i często łączącego się z nią łysienia androgenowego. Włosy wyrastają zdrowsze i mocniejsze, skóra jest bardziej napięta i wydziela mniej sebum. Produkt równomiernie aplikujemy na skórę głowy i wmasowujemy, nie spłukujemy.

Czas trwania zabiegu to 15 minut.

Superaktywny zabieg nawilżający

Początkiem kuracji jest masaż relaksacyjno-odprężający wykonywany przy użyciu olejku Well-Being. Po zakończeniu masażu aplikujemy koncentrat Nourishing Hair Royal Jelly Superactive o działaniu mineralizującym i witaminizującym skórę głowy z mleczkiem pszczelim.

Odżywcze, nawilżające i łagodzące właściwości mleczka pszczelego, bogatego w witaminy i niezbędne aminokwasy, zapewniają skórze głowy niezliczone korzyści. Produkt rozprowadzamy na skórze głowy przy użyciu aplikatora, delikatnie wmasowujemy, nie spłukujemy.

Czas trwania zabiegu to 15 minut.

Superaktywny zabieg do wrażliwej skóry głowy

Początkiem kuracji jest masaż relaksacyjno-odprężający wykonywany przy użyciu olejku Well-Being. Po zakończeniu masażu stosujemy koncentrat Calming Superative do zwalczania zapaleń i będącego ich rezultatem swędzenia.

Preparat natychmiast uśmierza podrażnienia i zapewnia długotrwałe uczucie ulgi. Preparat wmasowujemy na uwrażliwione lub swędzące miejsca. Pozostawiamy do całkowitego wchłonięcia, nie spłukujemy.

Czas trwania zabiegu to 15 minut.