Chcesz abyśmy do Ciebie oddzwonili?

Jak działa promieniowanie UV na włosy?

Sprawdzone metody na łysienie i wypadanie włosów

8 czerwca 2019r.

Ciepła aura sprzyja częstym przebywaniem na słońcu. Na działanie promieni UV nie tylko narażone jest nasze ciało. Często zapominamy, iż włosy również potrzebują ochrony przez słońcem.

Jak działa promieniowanie UV na włosy?

Działanie promieni słonecznych wpływa na proces starzenia się skóry głowy i włosów. Przede wszystkim możemy zauważyć, że po ciepłym lecie kolor naszych włosów płowieje, staje się wyblakły i rozjaśniony. Przy nadmiernej ekspozycji i bez odpowiedniej ochrony włosy ulegają zniszczeniu, przesuszeniu i odwodnieniu. Warto pamiętać o ochronie włosów za pomocą letnich kapeluszy czy chust a także stosować odpowiednie produkty do pielęgnacji włosów, które zawierają filtry przeciwsłoneczne.

Kontakt z SecondHair Clinic

My także jesteśmy zdania, że kto pyta nie błądzi. Osoby zainteresowane ofertą SecondHair Clinic oraz SecondHair System zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Na Państwa pytania czekamy pod numerami telefonów: tel. 22 871 94 25 i tel. 501 893 271 oraz adresem mailowym: info@secondhair.pl. Zachęcamy również do kontaktu za pomocą poniższego formularza lub komunikatora umieszczonego w prawym dolnym rogu ekranu. Z przyjemnością rozwiejemy Państwa wątpliwości związane z osiągnięciem celu, jakim są bujne, naturalnie wyglądające włosy.

Do Państwa bezpośredniej dyspozycji jesteśmy również w siedzibie SecondHair Clinic w Warszawie oraz punktach konsultacyjnych w: Gdańsku, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Lublinie i Katowicach. We wszystkich tych miejscach udzielamy porad dotyczących systemowego uzupełniania włosów metodą SecondHair System®.

...

Formularz kontaktowy

Captcha

Klinika Włosa SecondHair to zespół specjalistów – lekarzy, trycholog warszawa i fryzjerów pozwoli każdemu odzyskać piękną fryzurę i dobre samopoczucie. Leczymy różne dolegliwości - wypadanie włosów, łysienie plackowate, androgenowe, bliznowaciejące, telogenowe, anagenowe lub całkowite. W naszej wieloletniej praktyce zajmowaliśmy się różnymi typami łysienia: okresowym, poporodowym, dziedzicznym, neurotycznym, pospolitym, a także łysieniem wężykowatym, rozlanym i dyfuzyjnym. Nieobcy jest też nam mikropigmentacja czy przeszczep włosów a także zagadnienia łysienia u dzieci, łysienia męskiego czy łysienia dynamicznego. Dzielimy swoją wiedzę z osobami cierpiącym na trichotillomanię oraz zmagającym się z efektami ubocznymi terapii nowotworowych.