Chcesz abyśmy do Ciebie oddzwonili?

Jak poznać że włosy są cienkie i delikatne?

Sprawdzone metody na łysienie i wypadanie włosów

8 lutego 2019r.

Odpowiednio dobrane kosmetyki do stylizacji oraz pielęgnacji włosów pomogą nam w zachowaniu odpowiedniej fryzury, wyeksponowaniu modnego cięcia bądź koloryzacji. Jednak warto dobierać produkty do struktury włosów. Dziś odpowiemy na kolejne pytanie.

Jak poznać że włosy są cienkie i delikatne?

Włosy cienkie i delikatne nie należą do łatwych w pielęgnacji. Są one bardzo delikatne przez co często się łamią oraz rozdwajają. Ostrożnie należy dobierać wszelkie produkty do pielęgnacji/stylizacji gdyż możemy je mocno obciążyć przez co będą wyglądały na tłuste lub po prostu brudne. Zbawienne dla nich będę lekkie, nie tłuste odżywki. Również te dodające objętości się sprawdzą. Ich wygląd może być wynikiem uwarunkowań genetycznych lub mogły stracić na objętości w wyniku silnego i długotrwałego stresu, drastycznych diet lub w wyniku wszelkich zaburzeń hormonalnych.

Kontakt z SecondHair Clinic

My także jesteśmy zdania, że kto pyta nie błądzi. Osoby zainteresowane ofertą SecondHair Clinic oraz SecondHair System zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Na Państwa pytania czekamy pod numerami telefonów: tel. 22 871 94 25 i tel. 501 893 271 oraz adresem mailowym: info@secondhair.pl. Zachęcamy również do kontaktu za pomocą poniższego formularza lub komunikatora umieszczonego w prawym dolnym rogu ekranu. Z przyjemnością rozwiejemy Państwa wątpliwości związane z osiągnięciem celu, jakim są bujne, naturalnie wyglądające włosy.

Do Państwa bezpośredniej dyspozycji jesteśmy również w siedzibie SecondHair Clinic w Warszawie oraz punktach konsultacyjnych w: Gdańsku, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Lublinie i Katowicach. We wszystkich tych miejscach udzielamy porad dotyczących systemowego uzupełniania włosów metodą SecondHair System®.

...

Formularz kontaktowy

Captcha

Klinika Włosa SecondHair to zespół specjalistów – lekarzy, trycholog warszawa i fryzjerów pozwoli każdemu odzyskać piękną fryzurę i dobre samopoczucie. Leczymy różne dolegliwości - wypadanie włosów, łysienie plackowate, androgenowe, bliznowaciejące, telogenowe, anagenowe lub całkowite. W naszej wieloletniej praktyce zajmowaliśmy się różnymi typami łysienia: okresowym, poporodowym, dziedzicznym, neurotycznym, pospolitym, a także łysieniem wężykowatym, rozlanym i dyfuzyjnym. Nieobcy jest też nam mikropigmentacja czy przeszczep włosów a także zagadnienia łysienia u dzieci, łysienia męskiego czy łysienia dynamicznego. Dzielimy swoją wiedzę z osobami cierpiącym na trichotillomanię oraz zmagającym się z efektami ubocznymi terapii nowotworowych.