Chcesz abyśmy do Ciebie oddzwonili?

Jakie są uszkodzenia włosów mechaniczne?

Sprawdzone metody na łysienie i wypadanie włosów

27 kwietnia 2019r.

Nasze włosy narażone są każdego dnia na działanie różnych czynników atmosferycznych, mechanicznych czy fizycznych które powodują uszkodzenia.

Jakie są mechaniczne uszkodzenia włosa?

Z czynnikami mechanicznych uszkodzeń włosa mamy do czynienia każdego dnia. Zalicza się do nich niewłaściwe mycie, czesanie włosów, związywanie czy upinanie włosów a także tapirowanie. Podczas umycia włosów czasami zbyt mocno myjemy zarówno skórę głowy jak i włosy. Prowadzi to do podrażnienia skóry głowy, nasila plątanie się włosów, czy uszkodzenia włosa. Zaś rozczesywanie mokrych włosów skutkuje rozciągnięciem włosa oraz powstaniem pęknięć w strukturze. Podczas czesania włosów w ciasny koński ogon doprowadzamy do rozciągnięcia się włosa co może prowadzić do jego zerwania. Wpinanie mocno ściśniętych wsuwek spłaszcza włosy a także je nacina lub przecina co prowadzi do trwałych uszkodzeń w strukturze włosa.

Kontakt z SecondHair Clinic

My także jesteśmy zdania, że kto pyta nie błądzi. Osoby zainteresowane ofertą SecondHair Clinic oraz SecondHair System zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Na Państwa pytania czekamy pod numerami telefonów: tel. 22 871 94 25 i tel. 501 893 271 oraz adresem mailowym: info@secondhair.pl. Zachęcamy również do kontaktu za pomocą poniższego formularza lub komunikatora umieszczonego w prawym dolnym rogu ekranu. Z przyjemnością rozwiejemy Państwa wątpliwości związane z osiągnięciem celu, jakim są bujne, naturalnie wyglądające włosy.

Do Państwa bezpośredniej dyspozycji jesteśmy również w siedzibie SecondHair Clinic w Warszawie oraz punktach konsultacyjnych w: Gdańsku, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Lublinie i Katowicach. We wszystkich tych miejscach udzielamy porad dotyczących systemowego uzupełniania włosów metodą SecondHair System®.

...

Formularz kontaktowy

Captcha

Klinika Włosa SecondHair to zespół specjalistów – lekarzy, trycholog warszawa i fryzjerów pozwoli każdemu odzyskać piękną fryzurę i dobre samopoczucie. Leczymy różne dolegliwości - wypadanie włosów, łysienie plackowate, androgenowe, bliznowaciejące, telogenowe, anagenowe lub całkowite. W naszej wieloletniej praktyce zajmowaliśmy się różnymi typami łysienia: okresowym, poporodowym, dziedzicznym, neurotycznym, pospolitym, a także łysieniem wężykowatym, rozlanym i dyfuzyjnym. Nieobcy jest też nam mikropigmentacja czy przeszczep włosów a także zagadnienia łysienia u dzieci, łysienia męskiego czy łysienia dynamicznego. Dzielimy swoją wiedzę z osobami cierpiącym na trichotillomanię oraz zmagającym się z efektami ubocznymi terapii nowotworowych.