Chcesz abyśmy do Ciebie oddzwonili?

Już jutro start załogi SecondHair Clinic w rajdzie!

Sprawdzone metody na łysienie i wypadanie włosów

11 czerwca 2015r.

Małymi kroczkami zbliża się Rajd Bochański w którym nasza załoga SecondHair Clinic bedzie walczyła o jak najlepszą pozycję Lancerem Evo 9 w klasie RO4-31

3 Rajd Ziemi Bocheńskiej im. Janusza Kuliga, który odbędzie się w dniach 12-13 czerwca br. to trzecia runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska. Ponownie, jak ubiegłe edycje, odbędzie się na terenie powiatu bocheńskiego, a centrum rajdu stanowić będzie miasto Bochnia. W tym roku przygotowaliśmy zupełnie nowe odcinki specjalne a trasy zostały wytyczone na terenach gmin Łapanów, Nowy Wiśnicz, Trzciana oraz Lipnica Murowana.

Zdecydowaną nowością podczas tegorocznego rajdu będzie miejsce Parku Serwisowego. Tym razem, dzięki uprzejmości właścicieli stacji narciarskiej Laskowa Ski, to właśnie tam, w niepowtarzalnym i malowniczym miejscu małopolski, które znacie z zimowych wypadów narciarskich, będzie można obejrzeć rajdówki zjeżdżające z odcinków po każdej pętli, obserwować pracę mechaników a także zdobyć autografy od zawodników.

Zapraszamy wszystkich do kibicowania naszej załodze!

Kontakt z SecondHair Clinic

My także jesteśmy zdania, że kto pyta nie błądzi. Osoby zainteresowane ofertą SecondHair Clinic oraz SecondHair System zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Na Państwa pytania czekamy pod numerami telefonów: tel. 22 871 94 25 i tel. 501 893 271 oraz adresem mailowym: info@secondhair.pl. Zachęcamy również do kontaktu za pomocą poniższego formularza lub komunikatora umieszczonego w prawym dolnym rogu ekranu. Z przyjemnością rozwiejemy Państwa wątpliwości związane z osiągnięciem celu, jakim są bujne, naturalnie wyglądające włosy.

Do Państwa bezpośredniej dyspozycji jesteśmy również w siedzibie SecondHair Clinic w Warszawie oraz punktach konsultacyjnych w: Gdańsku, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Lublinie i Katowicach. We wszystkich tych miejscach udzielamy porad dotyczących systemowego uzupełniania włosów metodą SecondHair System®.

...

Formularz kontaktowy

Captcha

Klinika Włosa SecondHair to zespół specjalistów – lekarzy, trycholog warszawa i fryzjerów pozwoli każdemu odzyskać piękną fryzurę i dobre samopoczucie. Leczymy różne dolegliwości - wypadanie włosów, łysienie plackowate, androgenowe, bliznowaciejące, telogenowe, anagenowe lub całkowite. W naszej wieloletniej praktyce zajmowaliśmy się różnymi typami łysienia: okresowym, poporodowym, dziedzicznym, neurotycznym, pospolitym, a także łysieniem wężykowatym, rozlanym i dyfuzyjnym. Nieobcy jest też nam mikropigmentacja czy przeszczep włosów a także zagadnienia łysienia u dzieci, łysienia męskiego czy łysienia dynamicznego. Dzielimy swoją wiedzę z osobami cierpiącym na trichotillomanię oraz zmagającym się z efektami ubocznymi terapii nowotworowych.