Chcesz abyśmy do Ciebie oddzwonili?

Kolejna porcja wrażeń z Kliniki Włosa

Sprawdzone metody na łysienie i wypadanie włosów

2 sierpnia 2018r.

Kolejna porcja pozytywnych wrażeń z naszej Kliniki. Tym razem Olga Borys opisuje swoje kobiece zachcianki.

„Po radosnych zmianach w mieszkaniu, nabrałam ochoty na zmianę siebie. Ale nie jakoś drastycznie. Zachciało mi się czegoś, co będę mogła użyć do zrobienia mojej metamorfozy. W tym przypadku naprzeciw mojej zachciance wyszła firma Secondhair i dobrze wnioskujcie – chodzi o włosy.

Najpierw zbadano jakość mojego włosa, dobrano kolor i po niedługim czasie powstała wspaniała treska. Mogę ją łatwo założyć sama,a fryzura natychmiast nabiera charakteru. Wygląda niezwykle naturalnie, bo wykonana jest z włosów idealnie pasujących do moich. Jest to bardzo wygodna forma metamorfozy, bo kiedy już chcę z powrotem być „sobą”, zdejmuję treskę, chowam w pudełku, gdzie czeka na kolejną moją zachciankę.

Do pokoju „wpadła” właśnie moja córka, oznajmiając, że ma ochotę na naleśniki. No cóż – w końcu też ma prawo do zachcianek. Toteż żegnam Was czule i biegnę do kuchni.

/

Olga Borys”

Kontakt z SecondHair Clinic

My także jesteśmy zdania, że kto pyta nie błądzi. Osoby zainteresowane ofertą SecondHair Clinic oraz SecondHair System zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Na Państwa pytania czekamy pod numerami telefonów: tel. 22 871 94 25 i tel. 501 893 271 oraz adresem mailowym: info@secondhair.pl. Zachęcamy również do kontaktu za pomocą poniższego formularza lub komunikatora umieszczonego w prawym dolnym rogu ekranu. Z przyjemnością rozwiejemy Państwa wątpliwości związane z osiągnięciem celu, jakim są bujne, naturalnie wyglądające włosy.

Do Państwa bezpośredniej dyspozycji jesteśmy również w siedzibie SecondHair Clinic w Warszawie oraz punktach konsultacyjnych w: Gdańsku, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Lublinie i Katowicach. We wszystkich tych miejscach udzielamy porad dotyczących systemowego uzupełniania włosów metodą SecondHair System®.

...

Formularz kontaktowy

Captcha

Klinika Włosa SecondHair to zespół specjalistów – lekarzy, trycholog warszawa i fryzjerów pozwoli każdemu odzyskać piękną fryzurę i dobre samopoczucie. Leczymy różne dolegliwości - wypadanie włosów, łysienie plackowate, androgenowe, bliznowaciejące, telogenowe, anagenowe lub całkowite. W naszej wieloletniej praktyce zajmowaliśmy się różnymi typami łysienia: okresowym, poporodowym, dziedzicznym, neurotycznym, pospolitym, a także łysieniem wężykowatym, rozlanym i dyfuzyjnym. Nieobcy jest też nam mikropigmentacja czy przeszczep włosów a także zagadnienia łysienia u dzieci, łysienia męskiego czy łysienia dynamicznego. Dzielimy swoją wiedzę z osobami cierpiącym na trichotillomanię oraz zmagającym się z efektami ubocznymi terapii nowotworowych.