Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Chcesz abyśmy do Ciebie oddzwonili?

Kuracje

Sprawdzone metody na łysienie i wypadanie włosów

Włosy to jeden z pierwszych elementów wizerunku rzucający się w oczy. Silne, lśniące i mocne pasma to ideał i oznaka zdrowia, do którego dąży każdy z nas. Na przestrzeni wieków ludzkość opracowywała wiele metod pielęgnacji włosów, wykorzystujących wyłącznie naturalne i powszechnie dostępne rozwiązania. Chętnie badano wyciągi ziołowe czy ekstrakty z roślin łąkowych, które posiadały niezbędne pierwiastki i minerały, pomagające w odbudowie struktury włosa i uzupełniające ich braki w organizmie. Wystarczy wspomnieć o działaniu chociażby pokrzywy i skrzypu polnego, które oczyszczają organizm i działają przeciwzapalnie, co bezpośrednio pomaga w funkcjonowaniu mieszków włosowych. Ta wiedza była gromadzona przez pokolenia i stopniowo uzupełniania o kolejne odkrycia. Współczesny, bardzo szybki rozwój nauki pozwala nam na skorzystanie z tej wiedzy oraz zwiększenie jej skuteczności dzięki zdobyczom technologii. Efektem takiego połączenia są kuracje do leczenia problemów z włosami.

Kuracje do włosów

U osoby, która nie boryka się z żadnymi problemami zdrowotnymi, przestrzega zbilansowanej diety i nie zmaga się ze stresem, włosy powinny być ozdobą i chlubą. Pomimo wielu starań czasami pojawiają się jednak problemy pośrednio lub bezpośrednio wpływające na stan naszego owłosienia. Osłabienia organizmu, zaburzenia gospodarki hormonalnej i skłonności genetyczne do rozwoju pewnych zjawisk odbijają się na stanie skóry oraz jej wytworów, czyli paznokci i włosów. W przypadku pojawienia się różnego rodzaju problemów w obrębie skalpu, Klinika Włosa SecondHair wyciąga pomocną dłoń osobom, które odczuwają dyskomfort w codziennym funkcjonowaniu.

W naszej ofercie znajdują się zaawansowane lecznicze kuracje do włosów i skóry głowy. Zostały opracowane przez wiodących producentów specyfików związanych z dziedziną trychologii (diagnozowania i leczenia problemów związanych z włosami). Oferowane preparaty to doskonałe połączenie zgromadzonej wiedzy, starannie wyselekcjonowanych składników oraz technologii, która umożliwia skuteczne dotarcie do przyczyn pojawiających się dolegliwości. Dobrane składniki wzajemnie uzupełniają swoje działanie, a w trakcie przeprowadzanych kuracji klient korzysta właśnie z tego efektu synergii.

Opisywane kuracje mają za zadanie walczyć z najczęściej dotykającymi problemami, takimi jak: osłabienie i nadmierna łamliwość włosów, przyspieszone wypadanie włosów, wrażliwość skóry głowy, czy też problemy z nadmierną produkcją łoju.
Oprócz kuracji leczniczych, oferujemy także działania i zabiegi na włosy, które odbudują i intensywnie odżywią włosy oraz skórę głowy lub pobudzą włosy do szybszego wzrostu. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować kompleksowe rozwiązania na wypadek pojawienia się objawów chorobowych.

Rodzaj kuracji jest dobierany do sytuacji, w jakiej aktualnie znajduje się nasz klient. Wyróżniamy kuracje profilaktyczne, które mają za zadanie zapobiec powstawaniu ewentualnych problemów w obrębie skalpu. Kolejne są kuracje intensywne stosowane w przypadku walki z istniejącymi już dolegliwościami oraz kuracje podtrzymujące, odpowiedzialne za utrzymanie leczniczych efektów i chroniące klienta przed nawracaniem trapiących go problemów z kondycją fryzury.

W razie pytań lub wątpliwości dotyczących oferty, serdecznie zachęcamy Państwa do odwiedzenia Kliniki Włosa SecondHair i rozmowy z naszymi ekspertami. Specjaliści omówią dostępne kuracje do włosów i pomogą przy wyborze tej najbardziej dopasowanej do Państwa potrzeb.


...

Davines

Włoska marka Davines stworzyła system kuracji, poloegający na przeprowadzaniu wybranych...

...

Rueber

Rueber to hiszpańska marka, która szczyci się obecnością w czołówce producentów specjalizujących...

Kontakt z SecondHair Clinic

My także jesteśmy zdania, że kto pyta nie błądzi. Osoby zainteresowane ofertą SecondHair Clinic oraz SecondHair System zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Na Państwa pytania czekamy pod numerami telefonów: tel. 22 871 94 25 i tel. 501 893 271 oraz adresem mailowym: info@secondhair.pl. Zachęcamy również do kontaktu za pomocą poniższego formularza lub komunikatora umieszczonego w prawym dolnym rogu ekranu. Z przyjemnością rozwiejemy Państwa wątpliwości związane z osiągnięciem celu, jakim są bujne, naturalnie wyglądające włosy.

Do Państwa bezpośredniej dyspozycji jesteśmy również w siedzibie SecondHair Clinic w Warszawie oraz punktach konsultacyjnych w: Gdańsku, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Lublinie, Białymstoku i Katowicach. We wszystkich tych miejscach udzielamy porad dotyczących systemowego uzupełniania włosów metodą SecondHair System®.

...

Formularz kontaktowy

Captcha

Klinika Włosa SecondHair to zespół specjalistów – lekarzy, trycholog warszawa i fryzjerów pozwoli każdemu odzyskać piękną fryzurę i dobre samopoczucie. Leczymy różne dolegliwości - wypadanie włosów, łysienie plackowate, androgenowe, bliznowaciejące, telogenowe, anagenowe lub całkowite. W naszej wieloletniej praktyce zajmowaliśmy się różnymi typami łysienia: okresowym, poporodowym, dziedzicznym, neurotycznym, pospolitym, a także łysieniem wężykowatym, rozlanym i dyfuzyjnym. Nieobcy jest też nam mikropigmentacja czy przeszczep włosów a także zagadnienia łysienia u dzieci, łysienia męskiego czy łysienia dynamicznego. Dzielimy swoją wiedzę z osobami cierpiącym na trichotillomanię oraz zmagającym się z efektami ubocznymi terapii nowotworowych.