Chcesz abyśmy do Ciebie oddzwonili?

Kuracje
na wypadanie włosów

Sprawdzone metody na łysienie i wypadanie włosów

Włosy to jeden z pierwszych elementów wizerunku rzucający się w oczy. Silne, lśniące i mocne pasma to ideał i oznaka zdrowia, do którego dąży każdy z nas. Na przestrzeni wieków ludzkość opracowywała wiele metod pielęgnacji włosów, wykorzystujących wyłącznie naturalne i powszechnie dostępne rozwiązania. Chętnie badano wyciągi ziołowe czy ekstrakty z roślin łąkowych, które posiadały niezbędne pierwiastki i minerały, pomagające w odbudowie struktury włosa i uzupełniające ich braki w organizmie. Wystarczy wspomnieć o działaniu chociażby pokrzywy i skrzypu polnego, które oczyszczają organizm i działają przeciwzapalnie, co bezpośrednio pomaga w funkcjonowaniu mieszków włosowych. Ta wiedza była gromadzona przez pokolenia i stopniowo uzupełniania o kolejne odkrycia. Współczesny, bardzo szybki rozwój nauki pozwala nam na skorzystanie z tej wiedzy oraz zwiększenie jej skuteczności dzięki zdobyczom technologii. Efektem takiego połączenia są kuracje do leczenia problemów z włosami.

Kuracje do włosów

U osoby, która nie boryka się z żadnymi problemami zdrowotnymi, przestrzega zbilansowanej diety i nie zmaga się ze stresem, włosy powinny być ozdobą i chlubą. Pomimo wielu starań czasami pojawiają się jednak problemy pośrednio lub bezpośrednio wpływające na stan naszego owłosienia. Osłabienia organizmu, zaburzenia gospodarki hormonalnej i skłonności genetyczne do rozwoju pewnych zjawisk odbijają się na stanie skóry oraz jej wytworów, czyli paznokci i włosów. W przypadku pojawienia się różnego rodzaju problemów w obrębie skalpu, Klinika Włosa SecondHair wyciąga pomocną dłoń osobom, które odczuwają dyskomfort w codziennym funkcjonowaniu.

W naszej ofercie znajdują się zaawansowane lecznicze kuracje do włosów i skóry głowy. Zostały opracowane przez wiodących producentów specyfików związanych z dziedziną trychologii (diagnozowania i leczenia problemów związanych z włosami). Oferowane preparaty to doskonałe połączenie zgromadzonej wiedzy, starannie wyselekcjonowanych składników oraz technologii, która umożliwia skuteczne dotarcie do przyczyn pojawiających się dolegliwości. Dobrane składniki wzajemnie uzupełniają swoje działanie, a w trakcie przeprowadzanych kuracji klient korzysta właśnie z tego efektu synergii.

Opisywane kuracje mają za zadanie walczyć z najczęściej dotykającymi problemami, takimi jak: osłabienie i nadmierna łamliwość włosów, przyspieszone wypadanie włosów, wrażliwość skóry głowy, czy też problemy z nadmierną produkcją łoju.
Oprócz kuracji leczniczych, oferujemy także działania i zabiegi na włosy, które odbudują i intensywnie odżywią włosy oraz skórę głowy lub pobudzą włosy do szybszego wzrostu. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować kompleksowe rozwiązania na wypadek pojawienia się objawów chorobowych.

Rodzaj kuracji jest dobierany do sytuacji, w jakiej aktualnie znajduje się nasz klient. Wyróżniamy kuracje profilaktyczne, które mają za zadanie zapobiec powstawaniu ewentualnych problemów w obrębie skalpu. Kolejne są kuracje intensywne stosowane w przypadku walki z istniejącymi już dolegliwościami oraz kuracje podtrzymujące, odpowiedzialne za utrzymanie leczniczych efektów i chroniące klienta przed nawracaniem trapiących go problemów z kondycją fryzury.

W razie pytań lub wątpliwości dotyczących oferty, serdecznie zachęcamy Państwa do odwiedzenia Kliniki Włosa SecondHair i rozmowy z naszymi ekspertami. Specjaliści omówią dostępne kuracje do włosów i pomogą przy wyborze tej najbardziej dopasowanej do Państwa potrzeb.


...

Davines
Zabiegi dla włosów i skóry głowy

Włoska marka Davines stworzyła system kuracji, polegający na przeprowadzaniu wybranych...

...

Rueber
Kuracje przeciwdziałające łysieniu

Rueber to hiszpańska marka, która szczyci się obecnością w czołówce producentów specjalizujących...

Kontakt z SecondHair Clinic

My także jesteśmy zdania, że kto pyta nie błądzi. Osoby zainteresowane ofertą SecondHair Clinic oraz SecondHair System zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Na Państwa pytania czekamy pod numerami telefonów: tel. 22 871 94 25 i tel. 501 893 271 oraz adresem mailowym: info@secondhair.pl. Zachęcamy również do kontaktu za pomocą poniższego formularza lub komunikatora umieszczonego w prawym dolnym rogu ekranu. Z przyjemnością rozwiejemy Państwa wątpliwości związane z osiągnięciem celu, jakim są bujne, naturalnie wyglądające włosy.

Do Państwa bezpośredniej dyspozycji jesteśmy również w siedzibie SecondHair Clinic w Warszawie oraz punktach konsultacyjnych w: Gdańsku, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Lublinie i Katowicach. We wszystkich tych miejscach udzielamy porad dotyczących systemowego uzupełniania włosów metodą SecondHair System®.

...

Formularz kontaktowy

Captcha

Klinika Włosa SecondHair to zespół specjalistów – lekarzy, trycholog warszawa i fryzjerów pozwoli każdemu odzyskać piękną fryzurę i dobre samopoczucie. Leczymy różne dolegliwości - wypadanie włosów, łysienie plackowate, androgenowe, bliznowaciejące, telogenowe, anagenowe lub całkowite. W naszej wieloletniej praktyce zajmowaliśmy się różnymi typami łysienia: okresowym, poporodowym, dziedzicznym, neurotycznym, pospolitym, a także łysieniem wężykowatym, rozlanym i dyfuzyjnym. Nieobcy jest też nam mikropigmentacja czy przeszczep włosów a także zagadnienia łysienia u dzieci, łysienia męskiego czy łysienia dynamicznego. Dzielimy swoją wiedzę z osobami cierpiącym na trichotillomanię oraz zmagającym się z efektami ubocznymi terapii nowotworowych.