Innowacyjna technologia Oaze

Na stan zarówno naszych włosów jak i skóry głowy negatywny wpływ może mieć gro czynników. Część z nich wiąże się z przebytymi chorobami, przyjmowanymi lekami, czy uwarunkowaniami genetycznymi, jednakże nie można także lekceważyć kwestii zewnętrznych, takich jak chociażby długotrwały stres, zanieczyszczenie środowiska, nieprawidłowa dieta oraz stosowanie nadmiernych ilości substancji chemicznych. Wszystkie one mogą poskutkować przerzedzaniem się, wypadaniem, osłabieniem struktury włosa, a w przypadku całkowitego zbagatelizowania problemu – nawet całkowitym wyłysieniem. Mimo, że wielu z tych czynników nie da się z naszego życia wyeliminować, to ich wpływ na organizm można zminimalizować przy wykorzystaniu najnowszych osiągnięć technologicznych.
Nikogo nie zaskoczy zapewne stwierdzenie, że w obecnych czasach wygląd zewnętrzny oraz odpowiednia aparycja stanowią swoistą wizytówkę człowieka. To właśnie od nich zależy jak odbierają nas znajomi, rodzina oraz koledzy z pracy. Wszyscy pragniemy wyglądać doskonale, budzić zazdrość perfekcyjnie wypracowaną, smukłą sylwetką, jak również przyciągać zaciekawiony wzrok zadbanymi, bujnymi i doskonale wystylizowanymi włosami.
Jeżeli zmagają się Państwo z problemami z włosami, a przede wszystkim – z ich wypadaniem, przerzedzaniem się czy łysieniem, zachęcamy do skorzystania z naszej niezwykle atrakcyjnej oferty. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej nowinki technologicznej jaką jest laser hełmowy jesteśmy w stanie znacznie poprawić kondycję Państwa skóry jak również znacznie ograniczyć ilość włosów, które tracić będą Państwo każdego dnia.Laser Oaze ma udowodnione klinicznie działanie oraz posiada certyfikaty bezpieczeństwa CE, FDA.

Laser Oaze
Oaze to laser, dzięki któremu możliwe jest zahamowanie zjawiska nadmiernego wypadania włosów. Co więcej, jego zastosowanie umożliwia także pobudzenie i dokrwienie skóry głowy, co z kolei sprawi, że z jej powierzchni zaczną wyrastać nowe, mocne i grube włosy. .

  • Ochrona przed utratą włosów
    Dzięki synergii laserów oraz modułów generujących wibracje możliwa jest skuteczna stymulacja zarówno skóry jak i mieszków włosowych, co prowadzi do pobudzenia włosów do wzrostu oraz pozwala dostarczyć im większą ilość niezbędnych składników odżywczych. Ucisk oraz wibracje poprawiają także ukrwienie skóry głowy
  • Laser oddziałuje na całą powierzchnię skóry głowy
  • Wykonywany zabieg jest nieinwazyjny i całkowicie bezpieczny

Naświetlanie laserem Oaze to skuteczny oraz w stu procentach bezpieczny sposób spowolnienia tempa utraty, jak również – stymulacji porostu nowych włosów!