Chcesz abyśmy do Ciebie oddzwonili?

Nowość – Davines Alchemic

Sprawdzone metody na łysienie i wypadanie włosów

25 października 2019r.

Alchemic to piękne i dobre kolory. Alchemic to produkty stworzone do podtrzymania intensywności koloru włosów. Pigmenty zawarte w produktach Alchemic łączą się z farbowanymi włosami, zachowując wyrazistość koloru pomiędzy kolejnymi zabiegami koloryzacji, zaś kolor włosów naturalnych staje się rozświetlony i podkreślony. Same włosy staja się wzmocnione, chronione, pełne blasku i wzbogacone o mieniące refleksy. Linia Alchemic składa się z 6 szamponów i 6 odżywek, które mają za zadanie jeszcze bardziej podkreślić naturalny, bądź farbowany kolor włosów. Chocolate dedykowany jest do włosów ciemnobrązowych i czarnych, Copper do włosów miedzianych, zaś Golden do włosów blond złotych i miodowych. Red będzie idealny do włosów w odcieniach czerwieni bądź mahoniu, Silver przeznaczony jest do włosów jasnych, platynowych blondów, rozjaśnianych lub siwych, zaś Tobacco sprawdzi się przy włosach brązowych lub jasnobrązowych.

Szampony i odżywki Alchemic wzbogacone są o proteiny mleka i witaminy, które posiadają głębokie działanie odżywcze i nawilżające, pozostawiając włosy miękkie i jedwabiste. Pomagają na długo zachować wyrazisty kolor włosów.

Produkty dostępne w ofercie od 02.11.

Kontakt z SecondHair Clinic

My także jesteśmy zdania, że kto pyta nie błądzi. Osoby zainteresowane ofertą SecondHair Clinic oraz SecondHair System zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Na Państwa pytania czekamy pod numerami telefonów: tel. 22 871 94 25 i tel. 501 893 271 oraz adresem mailowym: info@secondhair.pl. Zachęcamy również do kontaktu za pomocą poniższego formularza lub komunikatora umieszczonego w prawym dolnym rogu ekranu. Z przyjemnością rozwiejemy Państwa wątpliwości związane z osiągnięciem celu, jakim są bujne, naturalnie wyglądające włosy.

Do Państwa bezpośredniej dyspozycji jesteśmy również w siedzibie SecondHair Clinic w Warszawie oraz punktach konsultacyjnych w: Gdańsku, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Lublinie i Katowicach. We wszystkich tych miejscach udzielamy porad dotyczących systemowego uzupełniania włosów metodą SecondHair System®.

...

Formularz kontaktowy

Captcha

Klinika Włosa SecondHair to zespół specjalistów – lekarzy, trycholog warszawa i fryzjerów pozwoli każdemu odzyskać piękną fryzurę i dobre samopoczucie. Leczymy różne dolegliwości - wypadanie włosów, łysienie plackowate, androgenowe, bliznowaciejące, telogenowe, anagenowe lub całkowite. W naszej wieloletniej praktyce zajmowaliśmy się różnymi typami łysienia: okresowym, poporodowym, dziedzicznym, neurotycznym, pospolitym, a także łysieniem wężykowatym, rozlanym i dyfuzyjnym. Nieobcy jest też nam mikropigmentacja czy przeszczep włosów a także zagadnienia łysienia u dzieci, łysienia męskiego czy łysienia dynamicznego. Dzielimy swoją wiedzę z osobami cierpiącym na trichotillomanię oraz zmagającym się z efektami ubocznymi terapii nowotworowych.